Které důchody půjdou od ledna nahoru?

František Mašek | rubrika: Otázka dne | 25. 11. 2010 | 3 komentáře
Zatímco v letošním roce zůstaly důchody beze změny a nebyly kvůli nižší míře inflace valorizovány, příští rok půjdou znovu nahoru. Víte, kterých důchodů se to týká?

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 3 komentářů)

24. 8. 2012 16:04 | vavrjan2

Teď to Drábek vylepšil. Pude to na S karty. Sice to nemá co dělat s výpočtem důchodu, ale z důchody a hlavně těmi co je pobírají to udělá hotové divy. Jsem zvědav jak například moje matka ,která má 92 let si pojede 30 km k bankomatu. Na vesnici není žádná prodejna, kde se může platit kartama a tak jsem zvědav jak to dopadne a kdo se o tyto lidi postará. Dej někomu pin od karty a kartu k tomu a máš vystaráno.
+31
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 11. 2010 13:35 | ja13

Jo milá zlatá, jistá skupina osob, která by mohla makat, tak nemaká, raději dělá děti a na ně si vyřve cokoliv. No a když jdou do důchodu,tak se jim to počítá z průměrné mzdy a zase na tom jsou dobře. a člověk, kterej celej život maká a snaží se něco mít ja na tom zase bitej, rpotože se o sobě postará a může postarat sám. O ty "mentoše" s emusí holt starat stát. A kde na to má vzít? no přece těm co makaj a něco maj zvýší daně!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2010 7:43 | emil

Všichni příjemci důchodů si tedy mírně polepší,ovšem nechápu,proč se stejně nezvyšuje i minimální mzda? Copak lidé,kteří pracují jsou horší,než ti co nepracují? Můj soused,mírně mentálně postižený mladík,mi sám řekl,že bere invalidku skoro 11000,a přitom další sousedka,žena středního věku,která má odpracováno 30 let,dělá v obchodě za 7100 korun,kde je nějaká spravedlnost? A ještě k tomu mají příjemci důchodů různé výhody,např. levnější dopravu,vstupenky do divadla,na koupaliště atd.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michaela Maláčová

modelka a podnikatelka

Roman Vaněk

kuchař a podnikatel

Michaela Maláčová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Roman Vaněk
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services