Dluhy v manželství rozvodem nevyřešíte. Naopak

Jan Stuchlík | rubrika: Jak na to | 29. 6. 2010 | 168 komentářů
Dluhy, které v manželství nadělal jen jeden z manželů, patří oběma partnerům. Když je nemohou splácet, je pro ně nejlepším řešením společný osobní bankrot. Kdyby se dluhy snažili vyřešit rozvodem, nejspíš by přišli o všechno.

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

8. 10. 2010 20:52, Petr

Já měl několikamilionové dluhy už když jsem se ženil. Mám proti nim sice nemovitost odpovídající hodnoty, stejně mě teď ale napadlo, jak je to v situaci, kdy dluhy pocházejí z doby před svatbou a dejme tomu se vymknou z rukou.

+18
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 168 komentářů)

16. 1. 2022 9:33 | Donald Jersey

Získejte svého manžela nebo přítele zpět od jiné ženy po rozvodu nebo rozchodu.. I když se vaše situace zdá beznadějná... Právě jsem dostal svého manžela zpět pomocí skutečného sesilatele kouzel lásky, syna kudiho. Můj manžel mě opustil kvůli jiné ženě, byl to právě rok našeho manželství. Nejbolestivější bylo, že jsem byla těhotná s naším prvním dítětem. Chtěl jsem ho zpátky. Dělal jsem vše, co bylo v mých silách, abych ho přivedl zpět, ale vše bylo marné, moc jsem ho chtěl zpátky kvůli lásce, kterou jsem k němu choval, o všechno jsem ho prosil, sliboval jsem, ale odmítl. Vysvětlil jsem svůj problém své kamarádce a ona mi navrhla, že bych měl raději kontaktovat kouzelníka, který by mi mohl pomoci seslat kouzlo a přivést ho zpět, nezbývalo mi nic jiného, ??než to zkusit. Poslal jsem zprávu kouzelníkovi zvanému son of kudi a on mě ujistil, že není žádný problém a že do 24 hodin bude vše v pořádku. Seslal kouzlo a překvapivě mi po 24 hodinách manžel zavolal. Byl jsem tak překvapen, odpověděl jsem na hovor a jediné, co řekl, bylo, že je mu tak líto všeho, co se stalo. Chtěl, abych se k němu vrátil. Také řekl, že mě tolik miluje. Byla jsem tak šťastná a šla k němu. Tak jsme spolu zase začali šťastně žít. Díky synovi kudi. Pokud jste zde a váš Milenec vás odmítá nebo se váš manžel přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte syna kudiho o pomoc. Zde jeho kontakt..WhatsApp him: 2348108149120, Telegram: 2348108149120, Email: sonofkudi@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 1. 2022 22:58 | RANDA

GET YOUR EX LOVER BACK.VIA: dromokpo@gmail.com
This is my testimony of life that I will tell everyone. I have been married for 25 years Another woman had a spell to get away my lover from me, My husband left me and the children and we suffered for 2 years until I saw post about where this man Dr Omokpo has helped so many people recover their broken marriages and relationships to get their ex lovers back. I decided to send him a message about my broken marriage and family, about how my husband left me and for him to help me bring back my loving husband home. This great man told me what to do and I followed him as he instructed. After 48 hours, as he told me, I saw a car enter the compound. I was shocked when I saw my husband. As I share my testimony with you my husband came back to me and the kids and that's why I'm so happy to introduce you all to meet this great man for solutions to your problems and bring your lover back to you and mend your broken marriage and relationship restored back to happiness as you wished. Contact this great man via: dromokpo@gmail.com
0
+-

12. 11. 2021 16:23 | Kristen Anker

Existuje muž, kterému věřím a dělá zázraky s kouzly, jmenuje se DR WALE. před devíti lety zachránil moje manželství svým kouzlem. Můj manžel požádal o rozvod a bylo to velmi trapné, hanebné a srdcervoucí. Začala jsem hledat pomoc na internetu, když jsem viděla různá svědectví, kde lidé oceňovali DR WALE za to, že jim pomohla obnovit jejich vztah, a tak jsem ho kontaktovala přes WhatsApp: +2347054019402 pro pomoci a on odpověděl a slíbil, že mi pomůže obnovit mé manželství svým kouzlem. Udělala jsem, jak mi řekl, a o několik dní později se můj manžel vrátil a na kolenou mě prosil, abych mu odpustila a přijala ho zpět. Zrušil rozvod. Už je to devět let a jsme stále šťastně manželé. Budu si nadále vážit DR WALE, protože je Bohem na Zemi. Může pomoci i vám. Kontaktujte ho přes WhatsApp/Viber: +2347054019402 NEBO E-mail: drwalespellhome@gmail.com
0
+-

11. 10. 2021 18:40 | Alexa Kalinskiy

Hledáte duchovní řešení k vyřešení svých problémů? Duchovní problémy, problémy v manželství, problémy v zaměstnání, problémy ve vztazích, těhotenské problémy atd. DR WALE je muž, který vás provede skrz, existují problémy bez řešení. DR WALE pomohl mnoha lidem a na internetu je o něm spousta dobrých svědectví. kontaktujte DR WALE o pomoc na WhatsApp/Viber: +2347054019402 nebo e -mail: drwalespellhome@gmail.com Hledáte duchovní řešení k vyřešení svých problémů? Duchovní problémy, problémy v manželství, problémy v zaměstnání, problémy ve vztazích, těhotenské problémy atd. DR WALE je muž, který vás provede skrz, existují problémy bez řešení. DR WALE pomohl mnoha lidem a na internetu je o něm spousta dobrých svědectví. kontaktujte DR WALE o pomoc na WhatsApp/Viber: +2347054019402 nebo e -mail: drwalespellhome@gmail.com
0
+-

11. 10. 2021 2:41 | Sofia Sharipov

Můj manžel a já jsme manželé asi osm let. Byli jsme šťastně ženatí a měli jsme dvě děti, chlapce a dívku. před pěti měsíci jsem si od něj začala všímat zvláštního chování a o několik týdnů později jsem zjistila, že se můj manžel s někým vídá. Začal se vracet domů pozdě z práce, už se téměř nestaral o mě ani o děti. Někdy jde ven a ani se nevrátí domů asi tři šest dní. Udělal jsem vše, co jsem mohl, abych tento problém napravil, ale vše bezvýsledně. Měl jsem velké obavy a potřeboval jsem pomoc. Když jsem jednoho dne procházel internet, narazil jsem na web, který navrhl, že DR WALE může pomoci vyřešit manželské problémy, obnovit narušené vztahy a podobně. Takže jsem cítil, že bych ho měl kontaktovat poté, co jsem ho kontaktoval, řekl jsem mu o problémech, kterým jsem v manželství čelil, řekl mi, že pro mě sesílá kouzlo. což pro mě udělal dobře. O několik týdnů později za mnou přišel můj manžel a omluvil se za křivdy, které udělal, a slíbil, že už to nikdy neudělá. Od té doby se vše vrátilo do normálu. Já a moje rodina žijeme spolu znovu šťastně .. To vše díky DR WALE. Pokud potřebujete sesilatele kouzel, který dokáže seslat kouzlo, které skutečně funguje, navrhuji, abyste ho kontaktovali. Nezklame vás. Toto je jeho WhatsApp/Viber: +2347054019402 nebo e-mail: drwalespellhome@gmail.com
0
+-

11. 10. 2021 2:04 | Sofia Sharipov

Můj manžel a já jsme manželé asi osm let. Byli jsme šťastně ženatí a měli jsme dvě děti, chlapce a dívku. před pěti měsíci jsem si od něj začala všímat zvláštního chování a o několik týdnů později jsem zjistila, že se můj manžel s někým vídá. Začal se vracet domů pozdě z práce, už se téměř nestaral o mě ani o děti. Někdy jde ven a ani se nevrátí domů asi tři šest dní. Udělal jsem vše, co jsem mohl, abych tento problém napravil, ale vše bezvýsledně. Měl jsem velké obavy a potřeboval jsem pomoc. Když jsem jednoho dne procházel internet, narazil jsem na web, který navrhl, že DR WALE může pomoci vyřešit manželské problémy, obnovit narušené vztahy a podobně. Takže jsem cítil, že bych ho měl kontaktovat poté, co jsem ho kontaktoval, řekl jsem mu o problémech, kterým jsem v manželství čelil, řekl mi, že pro mě sesílá kouzlo. což pro mě udělal dobře. O několik týdnů později za mnou přišel můj manžel a omluvil se za křivdy, které udělal, a slíbil, že už to nikdy neudělá. Od té doby se vše vrátilo do normálu. Já a moje rodina žijeme spolu znovu šťastně .. To vše díky DR WALE. Pokud potřebujete sesilatele kouzel, který dokáže seslat kouzlo, které skutečně funguje, navrhuji, abyste ho kontaktovali. Nezklame vás. Toto je jeho WhatsApp/Viber: +2347054019402 nebo e-mail: drwalespellhome@gmail.com
0
+-

23. 9. 2021 4:31 | Hanah

Funguje to! Můj bývalý mě zablokoval na každé platformě. Chvíli to trvalo, asi dva měsíce nebo tak, ale ODBLOKOVAL MĚ JEN PÁR HODIN PO KOUZLE OD DR ILEKHOJIE! Nevzdávej to! FUNGUJE TO! obraťte se o pomoc na Dr. Ilekhojie. jsme zase spolu. Věřte tomuto procesu ... Zde jeho kontakt..WhatsApp mu: +2348147400259
0
+-

17. 9. 2021 17:37 | Amber Luke

Při několika příležitostech Kenny vyhrožuje, že se se mnou rozejde, pokud se ho odvážím zeptat na jeho vztah s jinými dívkami, byl jsem úplně zničený a zmatený, dokud mi můj starý přítel neřekl o kouzelníkovi na internetu, doktoru Ilekhojie, který pomáhá lidem s jejich vztah a manželský problém ze sil lásky Kouzla, Nejprve jsem pochyboval, jestli něco takového vůbec existuje, ale rozhodl se to zkusit. Když ho kontaktuji, řekl mi, jak se to dělá, a zajistil, že jsem se vším v pořádku procesy a ujistil mě o mé touze. Wiithin 28 hodin Kenny mi zavolal a začal se omlouvat, že se probudil a přemýšlel o všem, co mi udělal. Byl jsem velmi šokován, protože Kenny není vždy ten typ, kterého by cokoli mrzelo, ale od té doby se stal milujícím a starostlivým. Pokud potřebujete podobnou pomoc, zde je jeho kontakt .. VOLAT/WHATSAPP/VIBER: +2348147400259
0
+-

15. 9. 2021 9:52 | Nela

Moc děkuji DR ISIKOLO za to, že se ke mně můj bývalý přítel vrátil. O tomto muži píši toto nádherné svědectví. Splnil mi všechna přání. Můj přítel a já jsme spolu chodili více než 2 roky a přestože jsme měli tolik problémů, ale nikdy jsme neuvažovali o rozchodu. Jednoho dne mi zavolal po telefonu a řekl mi, jak je ze vztahu unavený a nikde nevidí, kam míříme. Uplynuly měsíce a můj přítel mě už nekontaktoval a už jsem o něm neslyšel a jeho mobilní telefon byl odpojen. Věděl jsem, že potřebuji vyhledat pomoc, protože ho tolik miluji. Kontaktoval jsem tohoto skvělého kouzelníka, protože jsem nikdy předtím nikoho nekontaktoval a říkám vám, že po dvoudenním kontaktu mi zavolal můj bývalý přítel a po 48 hodinách mě požádal, aby mě viděl, udělal práci, abych se smířil s mým mužem, na prstu nosil prsten. Jsem velmi šťastný, protože se brzy stanu vdanou ženou s pomocí tohoto skvělého kouzelníka. Slíbil jsem, že vaše díla předvedu všem, a obraťte se prosím na tohoto muže, aby vám pomohl na adrese: isikolosolutionhome@gmail. com nebo mu také můžete WhatsApp dát na +2348133261196.
0
+-

14. 9. 2021 13:20 | Caterine Markovic

Jsem dnes nejšťastnějším člověkem na zemi, protože dnes se můj pět let utíkající milenec ke mně vrátil na kolenou se slzami v očích a prosil mě, abych mu odpustil a přijal ho zpět. Viděl jsem jeho uznání na internetu, kde dívka zveřejnila příspěvek o tom, jak jí doktor Ilekhojie pomohl smířit se se svým milencem, kterému bylo 5 let. Rozhodl jsem se ho kontaktovat a řekl mi, že všechno bude v pořádku, protože za mě bude provádět modlitby za smíření. Během jedné noci modliteb nás Phelan, který mě téměř rok ignoroval, jako první požádal, abychom šli na rande, které později skončilo spoustou zábavy. teď jsme spolu šťastní a žijeme spolu. Je to jako sen, ale žiju ho. Pokud jste byli v mé kůži a potřebujete pomoc, pošlete mu pošlete zprávu na +2348147400259
0
+-

12. 9. 2021 13:38 | Lukas

Spolehlivé a solidní finanční úvěry pro celou Českou republiku právě nyní. Nabízím vám úvěry od 50.000 Kč až do 70.000.000 Kč bez nutnosti zástavy nemovitosti. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Osobní schůzku k podepsání úvěrové smlouvy lze domluvit také ve vašem městě. Vyřízení celého úvěru včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Zdarma a nezávazně žádejte na emailu: pujckauver01@gmail.com
0
+-

Spolehlivé a solidní finanční úvěry pro celou Českou republiku právě nyní. Nabízím vám úvěry od 50.000 Kč až do 70.000.000 Kč bez nutnosti zástavy nemovitosti. Rychlý a efektivní schvalovací proces s velkou průchodností schválených žádostí. Osobní schůzku k podepsání úvěrové smlouvy lze domluvit také ve vašem městě. Vyřízení celého úvěru včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Zdarma a nezávazně žádejte na emailu: pujckauver01@gmail.com
0
+-

0
+-

0
+-

0
+-

0
+-

0
+-

0
+-

0
+-

0
+-

Stránka 1/9

Předchozí

1

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  15 327 549 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: E-shop poslal zboží, ale nechce peníze
Poradna > Spotřebitelská poradna

Otázka: Dobrý den, objednala jsem si zboží na dobírku. Teď mi má přijít, ale dle dopravce je zaplaceno a při předání po mě peníze chtít nebude. Do jaké doby bych měla kontaktovat prodejce s tím, že by měl chtít... více

Spotřebitelská poradna

Doporučujeme

Vláda má důvěru, Fiala problém. Proč začíná připomínat Babiše?

Vláda má důvěru, Fiala problém. Proč začíná připomínat Babiše?

„Vláda by měla šetřit na státu, ne na občanech,“ řekl ve svém projevu před hlasováním...více

Nová generace baterií přichází. Elektromobily změní víc, než si myslíte

Nová generace baterií přichází. Elektromobily změní víc, než si myslíte

Když dojde na kritiku elektromobilů, baterie bývají prvním cílem. A dává to smysl. Pořád...více

Láska na fakultě. Šedá zóna vztahů mezi učiteli a studenty je tikající bomba

Láska na fakultě. Šedá zóna vztahů mezi učiteli a studenty je tikající bomba

„Spadla jsem do toho, ani nevím jak. A najednou v tom člověk byl a hrál tu hru, aniž si...více

Žena rodí tak, jak žije. Jak by vypadal manuál dobrého porodu?

Žena rodí tak, jak žije. Jak by vypadal manuál dobrého porodu?

Porodit rychle a hladce. Nebo alespoň nemít trauma. To je přáním a cílem většiny těhotných...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Tomáš Paclík

podnikatel, Viktoria Plzeň a Dočista

Gabriel Eichler

podnikatel a investor, Benson Oak

Tomáš Paclík
ÚSPĚŠNOST
47,95 %

z 73 duelů
Gabriel Eichler
ÚSPĚŠNOST
42,86 %

z 63 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.