Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 43 komentářů)

1. 9. 2012 0:04 | Zbyněk

Slovo SANTANDER ve mě evokuje několik slov : Lichváři, podvodníci a darebáci. Varuji všechny, kdož by chtěli s touto partou arogantních gaunerů mít cokoliv společného. Doporučuji tuto společnost obejít velkým obloukem, ušetříte spoustu peněz a nepříjemností.
+32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2012 9:01 | Michal

Já vím že na ně platí jenom advokát a hrozba soudního sporu u soudu. Pak se teprve možná začnou chovat normálně. Moje vlastní zkušenost. Bohužel.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 3. 2012 18:40 | JARMILA KAPUSTOVA

Musim dat za pravdu,take mam velmi spatne zkusenosti se spolecnosti Santander,jsou to lichvari a komunikace nulova.Platim si i pojisteni ke splatkam a presto kdyz jsem je zadala o odklad splatek,tak me nevysli vstric.Poslali na me vymahaci agenturu,ktera me dala na auto boticku a sundali ji az po zaplaceni temer 40000kc. A to jsem jim dluzila spatku 5217kc a pojistku 1300kc. Auto kere stalo za hotove 168000kc,se vysplhalo po 5ti letech na temer 320000kc.Nikdy vic Santander.
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2011 10:34 | monika kučerová

máme také špatnou zkušenost,nulová komunikace,když člověk potřebuje něco řešit,navíc sehnat asi nějakou pobočku je umění,asi radši pro ně,několikrát jsem posílala změnu adresy a dopisi nám stejně chodí na starou adresu,kde nikdo nebydlí,tím pádem,dopisi nedostáváme... už nikdy bych tuto společnost nechtěla znovu potkat mém životě,jelikož tak jako je třeba společnost Provident od které si půjčíte 10000kč a zaplatíte nejméně 17000kč,tak toto je to samé v bledě růžové!!!!! takže POZOR na ně!!!
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2011 10:35 | marian

Dobrý den, santander společnost není špatna ,ale co je třeba vědět do budoucna,a uvědomit si,že v tu chvýli není vůbec důležité s autem odjet.Ale proskoumat veškeré spisy smlouvy,např.pojištění,datum splácení,proskoumat vozidlo jestli je bez závad případě nutně si nechat vystavit doklat o tom že je auto bez závad.Tot další ochrana klienta!!!!!mnoho lidí na to doplatí ale!!!!! bohužel svou vinou.Já jsem si například odvez auto,s jednim klíčem, a i se závadou.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 7. 2011 13:30 | Věra

mám podobnou zkušenost,tyhle nervy za to nestojí,takže již NIKDY Santander,domluva s nima není žádná,nečekají na zákonnou lhůtu 5 dnů,kdy máte možnost svoji pohledávku doplatit a ihned to postupují vymahačské agentuře,samozřejmě za pořádně tučnou odměnu,jediné štěstí,že do finanč.problémů jsem se dostala na konci smlouvy,jinak bych byla bez auta a v peněžence o pár 10tis.chudší
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 6. 2011 6:37 | Jana Machová

Já zatím nemám špatné zkušenosti s firmou Santander. jen k nám z této firmy někdo v listopadu roku 2009 volal a hned zavěsil sluchátko. Stalo se nám častěji, že k nám domů někdo volal a když jsem zvedla telefon hned zavěsil. Já chci jen touto cestou vzkázat : pokud by k nám volal pán , který byl na jaře roku 2006 na Katastrálním úřadu Plzeň - město pro výpis pro svoji maminku paní Kučerovou a pracoval dříve ve Švýcarsku, tak to bych byla moc ráda a ráda bych se sním setkaka. Moc se mi líbil. Protože jsem zmatená a víc o něm nevím volila jsem tuto cestu díky za pochopení. Jana
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 4. 2010 13:45 | Milada

PŘESNĚ TAK......JIŽ NIKDY SANTANDER.....MÁME ZBYTEK PŮJČKY 34.000,-- Kč. Za předčasné splacení této částky si tato společnost účtuje 10.000,-- Kč.
Je to nehoráznost a proto každému radím........NIKDY JIŽ SANTANDER ......JSOU TO ZLODĚJI.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2010 16:04 | zuzana bulatovova

Dobry den, nemam zaplatene 3 splatky v tejto spolocnosti, vyhrazaju sa mi, ze mi zoberu auto. V piatok mam vyplatu, vtedy to zaplatim, ale bojim sa, ci nepridu pre auto uz skor. Mate s tym niekto skusenosti. Poradte mi prosim. Dakujem
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 10:32 | Peter

Pozor na Santander a AAA auto !!!!!!!!!!!!!!
Ako mnohí z Vás, aj ja som sa nechal nachytať pri financovaní vozidla, zakúpeného cez AAA auto. Podobný scenár, ako som už čítal na fórach – dlhé hodiny čakania, kopec papierov, nervozita. Účelové zo strany AAA auto a Santander. Premyslený psychologický postup. Podpísal som niečo, čom som zistil až doma pri prepočítavaní celého obchodného kontraktu, keďže som nemal v ich kancelárii k dispozícii kalkulačku a potrebný kľud. Ich prvá otázka bola koľko som ochotný platiť mesačne, neskôr som si uvedomil, že podľa toho mi prispôsobili splátkový kalendár. Doma po prepočtoch som zistil, že auto vďaka financovaniu cez Santander preplatím v konečnom dôsledku o 58 %, z čoho je celkový úrok 41,5 % a poplatok za spracovanie ( neviem čoho, asi úveru) neskutočných 16,7 % z hodnoty úveru ( istiny). Ostatné banky si za spracovanie úveru účtujú cca 1 – 2 % z istiny. Urobil som najhorší obchod vo svojom živote a môžem sa ísť sťažovať akurát tak na lampáreň. Ale aspoň týmto spôsobom chcem upozorniť ostatných „ adeptov“ na praktiky AAA auto a Santander. Inak s autom som spokojný, šlape a ešte nikdy ma nesklamalo, aspoň v tomto som mal šťaste ?.
Takže POZOR na AAA AUTO A SANTANDER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 5. 2011 22:27 | Viktor

Ahojte všetci,prosím vie my niekto poradit?Mali sme auto na ktoré nám požičial Santander,dostali sme sa do fin.tiesne mali sme zameškané try splátky,riešil to snami s vymáhačskou firmou,chceli sme poslat dve splátky naraz a že tretiu na budúci mesiac,povedal nám do telefónu,že je to zbytočné,že nech pošleme všetko alebo nič no viac sme nemali.Takže zobrali nám auto ktoré sme kúpili z AAA auto za 120 000sk predali ho za smiešných 700€ a teraz pítajú zaplatit vyše 6000€,poslali nám splátkový kalendár a zmenku na podpis na ktorej nieje napísaná žiadna čiastka,vraj oni ju potom dopíšu.Prosím pomožte nám,dajme sa do kopy a podajme na nich trestné oznámenie. OZVITE SA MY NA EMAIL: rapel@zoznam.sk Ďakujem.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2011 9:40 | MartaHrkotová

Souhlasím,sice pozdě na druhou upomínku jsem poslala splátku,následně na to druhou a včera mi volal pán z vymáhací společnosti a chce po mě další 6000kč slušná odměna za telefonát.Má smůlu,nic mu nedám,konzultovala jsem to s právníkem.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2011 10:28 | Derek

Santander už NIKDY! Dostal jsem se do financni tisne, rikali mi, at aspon neco platim abyl sem dohodnuty, ze to za 2 mesice zaplatim cely. Jenze beuplynuly 2 mesíce a zacala me nahanet vymahaci agentura u mych rodičů a pak po mne chteli zaplatit o 10.000 navic za naklady vymahaci spolecnosti. Za predcasne splace taky dalsich 10. S jinou bankou kdyz komunikujete, vzdycky se nejak dohodnete. Tohle je spolecnost, ktera absolutne nevyjde vstric a jsou to lichváři, ty uroky jsou hrozny! Davejte si pozor.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 12. 2010 14:37 | richard

Santander jsou vyhlášení podvodníci a dnes to dostali u soudu černé na bílém.Ale drzost jim nezabránila podat žalobu na žalobce že zveřejnili jejich praktiky.Prostě odpad společnosti tihle tipci.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 8. 2010 19:29 | Robert

když jsem se rozmýšlel jestli si vezmu na úvěr auto, byla mi nabídnuta společnost Santander. I když jsem jejich služeb nevyužil, měl sem možnost před podpisem smlouvy si přečíst jejich podmínky. A velice mě překvapuje , že si lidé vezmou nějakou půjčku nebo leasing a smlouvu čtou až po podpisu. Nechci se tady zastávat Santanderu , ale přece nikdo nemůže být takhle nezodpovědný. Můžete si za to sami !
-43
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 7. 2010 15:08 | robin

jsou to vydřiduši třicet procent urok a předčesne splaceni deset tisic tose muže stat jen tady a na vše potřebne psat dopisy a telefoni linka na houby vše žadaat pisemně naposled a už nikdy tuhle firmyčku
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2010 13:47 | Karel

Této společnosti "PALEC DOLů"
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 2. 2010 8:59 | jarmilka

ahojky já tohle řešim také ..od loňska!!je vidět že nejsem sama,ale nejhorší je že ten co se mnou konzultoval vše mi posílal sms, volal a vždy řekl neplaťte nic čekejte na řešení!!Nedělají to záměrně,třeba aby dostali to co splácíme???Já mám docela dobré auto!!!pak přijdou a vezmou a ještě si to nechají zaplatit-znova a víc!!!jak to dopadlo??
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 10. 2009 21:52 | Soňa

Naprosto souhlasím. Mají neuvěřitelný nepořádek v účetnictví. 2x jsem jim dokazovala, že máme zaplacené splátky. Neochotu dohledat tyto splátky vyřešil až vymahač. Ale stejně jsme auto odevzdali. Dlužili jsme jednu splátku, vymahač přišel s tím, že dlužíme nejméně 5. Po našem nesouhlasu a dokazování to byly asi 3 splátky(nikdo nám nevysvětlil požadovanou částku, proto to asi). Tato leasing. společnost vůbec nereaguje na dopisy, kde žádáme vysvětlení požadované částky!!!!!!!!! Tudíž nevíme, čemu se máme bránit. Ochrana před takovouto společností není.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 10. 2009 18:39 | George

Pryč od nich. Po 6ti letech nikdy více. Absolutní neschopnost vyhovět pokud se člověk dostane na dlažbu. V ničem vám nevyhoví!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Teplý

ekonom

Marek Dospiva

podnikatel, Penta

Petr Teplý
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 4 duelů
×
Marek Dospiva
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services