Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 87 komentářů)

4. 10. 2018 6:39 | Jelínková

Velké zklamání. Raději opravdu vyhledejte jinou banku než je tato. Pořád dodatky, změny, a ve finálé po 2 měsicích nemáte nic. Tuhle banku už nikdy více. Tam nevi levá ruka co dělá pravá ,ale s úsměvem s vámi jednají. Až dnes vím, že je to jen výsměch.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2018 22:36 | V K Novák

Firma přijímá pouze nadprůměrné lidi, nikoli v morálním a lidském měřítku ani v inteligenčních schopnostech, ale podle směrnic Wannsee a zhluboka Vámi pohrdají. 2018
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 5. 2018 21:19 | Hanka

wustenrot kroměříž hrůza, paní není schopná poradit, vse zdlouhavě vypisuje ručně, ve smlouvě není schopná nic dohledat, naslibuje hory doly pak se člověk nestačí divit. slíbí že se vám do týdne ozve a vykašle se na vás. Az si konečně dojednáte schůzku tak kolegině reknou že už jela domů. No hruza
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 12. 2017 11:16 | Petr Klika

Vim ze koho se to tyka to necte.Je to nejhorsi stavebni sporitelna co znam.Komunikace zadna na nic nereaguji a delaji mrtveho brouka
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 3. 2017 10:01 | Václav Poláček

Všechny zájemce o stavebko Vustenrot varuji-jejich nesolidní jednání je dnes již veřejné-nejdříve vám doporučí zvýšení cílové částky,zaplatíte tisícíkorunové poplatky za tuto transakci a pak,v mém případě ani né po dvou letech, kdy jsem ještě ani nedospořil původní cílovou částku. vám zašlou výpověď z důvodu pro ně nevýhodné smlouvy.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 10. 2016 18:12 | Petr M.

jsem jeden z těch, kdo naletěl. Má poradkyně před lety ukončila mé spoření s Liškou a já dostal vše řádně vyplacen. Ta poradkyně následně přestoupila z lišky na wuestenrot, dala mi přihlášku, a vybrala ode mne počáteční vklad. Pak nějak zmizela z obzoru. Mávnul jsem nad tím rukou, a smířil jsem se s tím a poslal jsem na jejich adresu výpověď. Nyní po 6 letech jsem dostal od této stavební spořitelny z prahy dopis. Na mail nikdo nereaguje, webové stránky nefunkční a infolinka nic neřeší a neporadí jen odkazuje na webové stránky, které jsou zablokovány.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2016 18:12 | Petr M.

jsem jeden z těch, kdo naletěl. Má poradkyně před lety ukončila mé spoření s Liškou a já dostal vše řádně vyplacen. Ta poradkyně následně přestoupila z lišky na wuestenrot, dala mi přihlášku, a vybrala ode mne počáteční vklad. Pak nějak zmizela z obzoru. Mávnul jsem nad tím rukou, a smířil jsem se s tím a poslal jsem na jejich adresu výpověď. Nyní po 6 letech jsem dostal od této stavební spořitelny z prahy dopis. Na mail nikdo nereaguje, webové stránky nefunkční a infolinka nic neřeší a neporadí jen odkazuje na webové stránky, které jsou zablokovány.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2016 18:12 | Petr M.

jsem jeden z těch, kdo naletěl. Má poradkyně před lety ukončila mé spoření s Liškou a já dostal vše řádně vyplacen. Ta poradkyně následně přestoupila z lišky na wuestenrot, dala mi přihlášku, a vybrala ode mne počáteční vklad. Pak nějak zmizela z obzoru. Mávnul jsem nad tím rukou, a smířil jsem se s tím a poslal jsem na jejich adresu výpověď. Nyní po 6 letech jsem dostal od této stavební spořitelny z prahy dopis. Na mail nikdo nereaguje, webové stránky nefunkční a infolinka nic neřeší a neporadí jen odkazuje na webové stránky, které jsou zablokovány.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 1. 2016 10:37 | Bývalá klientka

Také mám s wuestenrot pojišťovnou špatné zkušenosti. Myslím ale, že vše je o lidech. Bývalý poradce, který odešel (bohužel) do důchodu, vše poradil, pojistku udělal na míru, reagoval promptně na maily. Nyní je na jeho místě mladá porydkyně a nezájem. Když jsem kontaktovala raději pražské ústředí, tak mi odpovídalo nezávisle na sobě několik lidí a každý jinak. Nakonec jsem odešla od nich po tzv. "poslední kapce", kdy nezletilé dceři za zlomeninu ruky, cca dva měsíce v sádře, vyplatili směšnou částku, tak na pár lízátek. Skončila jsem s nimi a nikdy více.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2015 14:21 | Renata Poláková

Tuto pojišťovnu nám doporučil tento portál a nemůžeme si ji vynachválit. Super rychlost a bezva cena. rozhodně doporučuji http://www.penize.cz/diskuze/8189-allianz-pojistovna-a-s#comment_235887
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2015 16:14 | dana

Se spořitelnou Wüstenrot máme jen ty nejhorší zkušenosti a jejich poradkyně zarytě mlčí a dělá mrtvého brouka. 3 x jsme volali na jejich zákaznickou linku a vždy nás ujišťovali, že se budou naší stížností zabývat. Žádná odezva a znovu psaní stížnosti, kdy se nám laskavě ozvali se zamítnutím a vrácení poplatku. Nedoporučuji nikomu, zlatá liška.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2015 14:20 | KLIENTKA

DOBRY DEN, POTREBOVALA BYCH PORADIT.. VIP PORADKYNE WUSTENROTU MI "DOPORUCILA" VLOZIT NA STAVEBNI SPORENI VYSSI CASTKU, ABY SE MI TO VYPLATILO NA UROCICH.. BOHUZEL JSEM TAK UCNILA. NASLEDNE ME KONTAKTOVALA JINA PORADKYNE, ZE JSEM NASPORILA PRES 50% Z CILOVE CASTKY, TUDIZ JSEM V KATEGORII "UVEROVE" A ZE UDAJNE TYTO SML. BUDOU LETOS VYPOVIDAT S ODKAZEM NA PODMINKY ČNB.. V PRIPADE, ZE SI ALE NAVYSIM CILOVOU CASTKU (SAMOZREJME ZA POPLATEK 1%, TJ. 4TIS), BUDU OPET V KATEGORI "SPORICI" A TUDIZ MA SMLOUVA NEBUDE VYPOVEZENA.. CO SI O TOM MYSLITE, EV. JAKOU S TIM MATE ZKUSENOSTI A JAKA JE GARANCE, ZE STARE SMLOUVY STEJNE NEBUDOU OPET VYPOVIDAT, TAK JAK TOMU BYLO DOPOSUD..? PREDEM DEKUJI ZA SERIOZNI DOPORUCENI.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 1. 2015 19:17 | Petr

Dobry den, také mam smlouvu u Wustenrot se zvyhodnenim Oranzove sporeni. Jak je to prosim s podmínkami, které je nutne splnit při uplatnovani vyhod Oranzoveho sporeni, tzn. zpetne zuroceni pripsanych uroku 20%, 30% nebo 40% procenty? Jak je to proim s tim hodnoticim cislem v souvislosti s oranzovym sporenim? Myslite, ze sportelna bude delat problemy, pokud by chtěl clovek ve sporeni pokracovat, aby dosahl na to zvyhodneni 40%? Dekuji. Petr
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 12. 2014 22:32 | petr jelinek

Ahoj všem přiznivcum a skalním fanouškum této pjištovny,budte rádi že jště žijete,ževás nesmetl ze silnice klient havarijně pojištěn u této famozní super pojištovny,který málem zmařil život třem lidem z toho jeno dítě.Ve skratce krajnice strom sloup telefoního vedení rána jak hovado auto na sračku čili totální škoda.Díky andělum a všem tam nahoře se nikomu až na jedno těské zhmoždění nic nestalo.Věříc ve slušné a rychlé jednání této užas pojištovny pro autíčko které má bebíčko má přeci super pojištěnícko jsem si nevzal neschopenku ani náhradní auto na ukor této pojištovny ač dojíždějíc do zaměstnání 80 km tam a 80km zpět.Tak tato všepojištovna nebyla schopna za pět měsícu vyřešit pojistnou událost do zdárného konce. Jak se zdá kdo umí ten umí ve všech produktech pojištovnictví.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 7. 2014 11:56 | KLIENTKA

BYLA JSEM KONTAKOVANA PORADKYNI WUSTENROT Z DUVODU, ZE MAM VYSOKE OHODNOCOVACI CISLO U SML. STAVEBNIHO SPORENI. UDAJNE ČNB CHCE RUSIT DALSI "NEVYHODNE" SMLOUVY. DOPORUCILA MI NAVYSENI CILOVE CASTKY, SAMOZREJME ZA POPLATEK 3TIS., ABY SE OHODNOCOVANI CISLO SNIZILO A SML. TUDIZ NEBYLA VYPOVEZENA.. LETOS MI JIZ WUSTENROT VYPOVEDEL STAROU "NEVYHODNOU" SML. ZAJIMA ME NAKOLIK JE ARGUMENT S OHODNOCOVACIM CISLEM SERIOZNI. BOHUZEL NEMAM DUVERU K ZADNYM BANKAM A JEJICH ZASTUPCUM V CR A NECHCI SE OPET STAT OSLICKEM, ZAPLATIT 3TIS., PAK LICHVARSKY POPLATEK ZA "VYPISY" 50,-/MES.. BEZ GARANCE,ZE BANKA PAK SML. STEJNE JEDNOSTRANE NEVYPOVI.. CO SI O TOM MYSLITE? DEKUJI ZA VASE NAZORY.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 10. 2014 19:26 | Petr

Wustenrot to jsou absolutne neschopné hovada a vyběr největších kréténů jaké můžete potkat na jednom místě.Jejich neschopnost mě stála minimálně 6000Kč,hromadu nervů a ješte to není stále dořešené. 1.Před rokem jsem si upravil pojistení domácnosti.Udelali nové pojistění,ale nějaká kráva to staré nezrušila.Takze ted po nme vymáhají dlužné pojistné za tu starou pojistku.Rok se jim to snažím vysvetlit,že je chyba na jejich straně. 2.Měl sem 2 stavební spoření úvěr.Chtěl sem je spojit v jedno,šlo to,ale musel se navyšít.Tak sem jim donesl vse potřebné.Měli do konce roku akci nemusel se tam platit nejaky poplatek.Samozrejme papíry promrdali a ja musel vse vyridit znovu a zaplatit uz ten poplatek 6000Kč.Ted platím uz jen jeden uvěr ten navyšený,ale chodí mě dopisi a vyhruzky ze neplatím jeden z tech zrušených uvěrů.A penize z toho noveho navýšeného uvěru po doložení faktur me posílají na učet meho spoludlužníka.Kdyz sem je žádal,at to posílají na můj účet z kterého jim tam chodí peníze na splatky,tak si ho prověřovali jestli nejde nahodou o praní špinavych peněz.A penize chodi dál na účet mého spoludlužníka. 3.Jelikoz sem si navyšil úvěr tak sem si taky upravil prosichr zivotko.Takze me udelali nové a stare zapomneli zrusit.Takze po me vymahaji dluznou částku.Ten samy problem jak v bodě 1.Takže se slavnému a neschopnému Wustenrotu vyhnete obloukem.Mám jich plné zuby a zvažuju jestli to nedat do medii,aby ti zmrdi měli aspon ostudu a min klientu a min penizku za jejich neschopnost.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2014 9:01

Pozor na firmu Wustenrot. Objevil jsem jejich nekalou praktiku, jak z lidí získat osobní informace. Viz má osobní zkušenost:
Přišla mi SMS že dlužím necelé 2.000 korun. Samozřejmě jsem na firmu zavolal a požadoval vysvětlení, že jsem s nimi nikdy žádnou smlouvu neuzavřel. Jejich odpověd: reknu vám kde je chyba, pokud mi řeknete jméno a RODNÉ ČÍSLO.
POZOR - NEDÁVEJTE JIM VAŠE RODNÉ ČÍSLO. Už jen podle rozhovoru s paní Lucií Šedivou (zřejmě běžná oparátorka na telefonu) jsem měl pocit, že tato firma nechce pohodlý zákazníků...
Tento článek nemusí být pravdívý, jen reflektuji mé pocity s firmou Wustenrot, POZOR NA NÍ.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 7. 2014 12:02

BOHUZEL VELMI PODOBNY PRIPAD SE MI STAL U CSOB. SELHANI NA STRANE ZAMENSTANCE, BEZ OMLUVY AZ AROGANTNI JEDNANI TYPU "že se takováto věc může stát". TOHHLE NEPROFESIONALNI JEDNANI A OKRADANI JSEM VYRESILA ZMENOU BANKY A NYNI VSE BEZ PROBLEMU. OBCAS SE VYPLATI MENIT PO NEJAKE DOBE BANKU A ZAROVEN ZISKAT TAK I NOVE VYHODY..

Citace / 06.05.2013 17:51

Připojuji se ke kritice stavební spořitelny Wustenrot a uvádím následující záležitost, která se mi stala na Centrále spořitelny v Praze 4. V září roku 2010 jsem podala výpověď ze stav.spoření s ukončením k 31.12.2010. Vzhledem k tomu, že jsem na uvedený účet peníze neobdržela, jala jsem se pátrat v měsíci únoru po důvodech nevyplacení uspořené částky, Při další návštěvě spořitelny a předložení kopie dokladů o podání výpovědi mně bylo sděleno, že peníze vyplatit nemohou. neboť jejich pracovník při opisování údajů z OP uvedl chybné číslo. Z tohoto důvodu jsem byla nucena stavební spoření prodloužit. Omluva pracovníků Wustenrotu byla, "že se takováto věc může stát". Přestože chyba byla na jejich straně, což jsem si nechala písemně od nich potvrdit, nebyl učiněn žádný vstřícný krok z jejich strany k nápravě a okamžité vyřešení situace. Výsledek je ten, že nyní platím lichvářský poplatek ze vedení účtu ve výši 50,- Kč měsíčně. Vysvětlení výše tohoto poplatku od pracovnice Wustenrotu, jak je uvedeno v předcházející odpovědi na stížnost týkající se zvýšení těchto poplatků, já osobně považuji za blábol, podobný těm, jakými nás krmí většina vládních politiků.V letošním roce končím s jakoukoli spoluprací s uvedenou institucí. OV
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2014 7:48 | Jana Koláčková

Absolutní katastrofa, ve zkratce:
Wustenrot mi vypověděl smlouvu, jelikož už pro ně nebyla výhodná a smlouvy tohoto typu zkrátka vypověděl (to by mi vůbec nevadilo), ale...
Peníze mi poslali až po třech měsících (to by ještě taky nebylo to hlavní), ale poradci na pobočce mi sdělili, že částka mi bude vyplacena v první vlně. Když v první vlně vyplacena nebyla, hrozně se divili a že teda bude vyplacena v druhé vlně. Problém je v tom, že já jsem již s penězi počítala a našla si byt, který jsem chtěla koupit...rezervace zaplacena - peníze nikde.
Při vypovězení této smlouvy mi Wustenrot nabídnul, že když uzavřu novou smlouvu, peníze mi vyplatí do měsíce. Na to jsem odpověděla, proč mám uzavírat novou smlouvu, když už jsem si jednu novou založila dva roky zpátky (měla jsem tedy u W. dvě smlouvy) - to prý se na to nevztahuje.
Jednoznačně nedoporučuji, poplatek za uzavření smlouvy - 3 000 Kč, za předčasné zrušení se platí pokuta a ještě vám vezmou státní podporu - přítel je pojištěn u jiné pojišťovny a tam mu vůbec nedělali takové problémy, neplatil žádné penále, nic.
Wustenrot je prostě katastrofální.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 5. 2013 17:51

Připojuji se ke kritice stavební spořitelny Wustenrot a uvádím následující záležitost, která se mi stala na Centrále spořitelny v Praze 4. V září roku 2010 jsem podala výpověď ze stav.spoření s ukončením k 31.12.2010. Vzhledem k tomu, že jsem na uvedený účet peníze neobdržela, jala jsem se pátrat v měsíci únoru po důvodech nevyplacení uspořené částky, Při další návštěvě spořitelny a předložení kopie dokladů o podání výpovědi mně bylo sděleno, že peníze vyplatit nemohou. neboť jejich pracovník při opisování údajů z OP uvedl chybné číslo. Z tohoto důvodu jsem byla nucena stavební spoření prodloužit. Omluva pracovníků Wustenrotu byla, "že se takováto věc může stát". Přestože chyba byla na jejich straně, což jsem si nechala písemně od nich potvrdit, nebyl učiněn žádný vstřícný krok z jejich strany k nápravě a okamžité vyřešení situace. Výsledek je ten, že nyní platím lichvářský poplatek ze vedení účtu ve výši 50,- Kč měsíčně. Vysvětlení výše tohoto poplatku od pracovnice Wustenrotu, jak je uvedeno v předcházející odpovědi na stížnost týkající se zvýšení těchto poplatků, já osobně považuji za blábol, podobný těm, jakými nás krmí většina vládních politiků.V letošním roce končím s jakoukoli spoluprací s uvedenou institucí. OV
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Eduard Kučera

podnikatel, Avast

Ondřej Bartoš

podnikatel a investor, Credo Ventures

Eduard Kučera
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Ondřej Bartoš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services