Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 183 komentářů)

4. 4. 2022 10:51 | Julie Virčík

Dobrý den, nevím si rady s žádostí o předčasné splacení meziúvěru od ČSOB můžete mi někdo poradit??? julievircik@seznam.cz
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2022 13:54 | Viktorie

ČMSS je vskutku nekorektní, dokonce uvažuji o podání podnětu na ČOI. Už půl roku se marně snažím ukončit stavební spoření, avšak na elektronické formuláře nikdo nereaguje, písemné žádosti o ukončení vráceny s tím, že není zaslán správný formulář. Ten správný mi ale může poskytnout jen stavební poradce, který ovšem nekomunikuje a to jsem vyzkoušela již deset doporučených kontaktů. Dokonale neprofesionální a nevkusné!!!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 1. 2022 17:08 | Krtek

Nejhorší spořitelna na světě. Při zakládání spoření naslibuji hory doly a ve skutečnosti jsou s tím jen problémy. Při zrušení účtu Vám řeknou 3 měsíce a čekáme na to už půl roku. Jsou to idioti. Nikdy nikomu nedoporučuji tuto spořitelnu!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 12. 2021 0:08 | Klient

Hana Fialová ČSOB Stavební spořitelna, a.s. - Hradec Králové Gočárova 1013, 500 02 Hradec Králové Tuto poradkyni nedoporučuji. Vždy si nechte sestavit návrh u více poradců a u různých subjektů. Uvidíte značné rozdíly. Zároveň i pozor na výhodné uzavření dalších produktů, díky kterým byste měli získat výhodnější podmínky. Předělání starých smluv, které máte uzavřené u jiných společností apod. Vždy chtějte věci v písemné podobě a do detailu je chtějte vysvětlit. U produktů stejné společnosti sestavených různými poradci existují mnohdy dost velké rozdíly. Zároveň si dávejte pozor na informace typu, že takto výhodná nabídky končí již na konci měsíce.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2021 6:11

Mě banka vyřizuje úvěr již od roku 2015 a do dnešního dne ho nevyřídila. Přišla jsem díky ní o dvě nemovitosti, je ze mě bezdomovec a ještě mě banka zažalovala. Bylo dokázáno, že jejich finance zpronevěřila schovatelka, úvěr nikdy nenabyl právní moci na katastru a banka nikdy nevypracovala vkladové listiny, což vše dohromady je trestný čin. Teď se musím pracně obhajovat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 11. 2021 11:59 | Petr

Dobrý den, úvěr jsem splatil před pěti lety, taktéž jsem požádal o pokyn spořitelny k výmazu zástavního práva, dodnes není provedeno. Byrokracie a neschopnost pracovníků spořitelny. Děkuji za odpověď
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2021 11:39

CSOB JE NEJHORSIBANKA.PRESNE TAK LZOU5A DÁVAJÍ MYLNÉ INFORMACE.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 9. 2021 14:57 | Jirka

Prosím Vás, raději se uvedené společnosti pokud máte jinou možnost raději vyhněte obloukem. Pobočka v Praze - Strašnice. Není problém atd. silní v řečech velice, jinak modelová úvěrů mnohdy nereálné, doba vyřízení neuvěřitelná, nekomunikují, neberou telefony nebo píší zavolám později a už Vám nezavolají. Opravdu hodnotím velmi špatně - kdybych to byl tušil..., no nic, alespoň jsem Vám to napsal...., bohužel jsem si recenze na ně nečetl a uvěřil jsem jim. Bohužel, lituji toho.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2021 16:58 | !!!

Velmy spatna banka!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 6. 2021 16:56 | Vasya

????? ??? ???????? ??????? ? ???????,?? ???? ????? ????? ???????????,???? ???? ????? ?????,??? ??????? ?? ????.????? ??? ?????? ??? ?? ???.?????? ????????!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 5. 2021 7:45 | Martin

Potřebujete pomoci se sepsáním kvalitní smlouvy, která vás ochrání a zabrání možným občanskoprávním sporům? V Jihlavě se věnuje občanskému právu Advokátní kancelář pana Pouzara- https://akpouzar.cz/obcanske-pravo/
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2021 21:50 | PP

Pobočce v Břeclavi se vyhýbat velkým obloukem. Pan Kurial neříka pravdu a vše, a pak z vás udělá debila. Neumi odpovědet na otázky, kde se vezmou různé poplatky při výpovědi stavebka, samozřejmě o základních poplatcích vím,ale účtuje si další a neumí ani odpovědět co to je za poplatky. absolutně neprofesionální jednání. Pozor na Kuriala, určitě k němu nechoďte!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 3. 2021 16:18 | Petra

Tady této společnosti se vyhýbejte opravdu velkým obloukem. Lžou a neříkají pravdu. Byli jsme se zeptat, pro jistotu, kdy můžeme vybrat peníze ze stavebka, bylo nám řečeno že ihned. Nikdo nemluvil o výpovědní lhůtě. Pak až přišlo na samé vybrání peněz, kdy jsme je opravdu potřebovali, tak nám bylo řečeno, že 3 měsíční výpovědní lhůta a nebo výpověď a založení nového stavebka, s tím že musíme na nové stavebko převést 10.000,- Kč a spořit alespoň 3 roky. Kdyby to řekli v září, nemám problém s výpovědní lhůtou, ale jak říkam pro jistotu jsme se byly zeptat na pobočce a pán tvrdil, že stavebko je déle jak 6 let, že to v případě potřeby můžeme vybrat ihned. Samozřejmě že teď velice vykládal, že to nikdy neřekl. Byly jsme u toho oba s manželem, tak asi jsme idioti my dva. No prostě otřes opravdu se této společnosit vyhýbejte, nehledě na to, že opravdu lže a v závěru vás oškube, hajzlíci.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2021 10:15 | Man

Dobrý den,chci se zeptat za jak dlouho mi asi dojdou peníze ze stavebka,když jsme využil takzvanou rychlovky a ukončil smlouvu ke dni 4.1.21 a udělal novou smlouvu,aby byla doba výpovědní zkrácena.za jak dlouho mi přijdou peníze na účet.(Čmss tam uvádí 17dni.).mate někdo zkušenosti,kdy byly peníze vyplaceny?dekuji
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 10. 2020 23:40 | Karel

Bc. Zdeněk Kijac Hřbitovní 206 664 63 Žabčice
Dejte si sakra pozor na tohoto poradce. Naslibuje hory doly a potom se tváří jako mrtvý brouk nebo jako leklá ryba. Nakonec jsme transakci s ním museli reklamovat, už je to 28 dní a pořád nic nevyřídili. ČMSS se vyhněte velkým obloukem.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2020 12:25 | Ondra

ČMSS mi řešila již několik úvěrů a vždy vše skvělé, nyní poslední úvěr za 1,69%! Dále skvělá infolinka, vždy poradili, vyřešili. Za mě doporučuji, hlavně pán Bc.Angelov - Pardubice, vždy vstřícný a znalý problematiky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2020 22:30 | Tomas Malena

Od lisky co nejdal. Bezte k jine bance budete mit lepsi podminky. Cmss nejvetsi zlideji. Hlavne ten zmrd Chovanec z Trebice.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 9. 2020 22:26 | Tomas

K cmss vubec nechodte nejvetsi zlideji. A nejvetsi zlodej a svine chovanec z trebice.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 7. 2020 16:34 | sadko

ČMSS je schopná využít každé situace k tomu, aby co nejdříve zvýšila úrokovou sazbu, nejdřív slibují a pak škubou člověka. Mají snahu vše řešit přes své zástupce, aby lidem vše negativní rozmlouvali. Při vrácení peněz nebo jakéhokoliv pohybu směrem od nich škodí kde můžou. Při ukončení smlouvy se snaží nezákonně platit až za tři měsíce, teď mají akci, že za 40 dní, ale různými praktiky, jakože třeba zaevidují jako normální žádost a nezpracovávají, podle nich se 40 dní počítá až od data, kdy začnou zpracovávat, to si ale sami určí třeba až za měsíc, takže stejně zadržují lidem peníze. ČMSS je šílená zlodějina.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 4. 2020 12:31 | Vlastimil

Dobry den,jak mam pozastavit platby na sporeni kdyz je to pres sipo jsem ted bez prace:0(( diopan.dio@seznam.cz
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/10

Předchozí

1

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivana Šachová

podnikatelka, Silex

Stanislav Bernard

podnikatel, pivovar Bernard

Ivana  Šachová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Stanislav Bernard
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services