Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 40 komentářů)

19. 8. 2003 17:26

jde to
+42
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 5. 2003 9:57 | TGP

Tak jak investuji do fondů ING, tak nemůžu cítit zbytek oranžové skupiny. Po třech setkáních s jejich dealery bych jim nedal ani korunu...
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 11. 2002 9:29 | kocickam

Tátovi jsem uzavřel penzilní pojištění u tohoto penzíjního fondu a zatím jsem celkem spokojený, ale pro lidi ,kteří mají důchod za pár let ne pro ty co mají pár desetiletí do důhodu .
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 8. 2001 9:31 | drING

Ale může to být také pouze součást marketingové akce ABN AMRO PF, která v minulých dnech na stránkách penize.cz proběhla a možná ještě probíhá.
+56
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 8. 2001 9:23 | drING

Zřejmě ho ten fond něčím naštval. Například se do fondu nedovolal, nebo nedostal ty správné informace.
+71
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 8. 2001 19:23 | Baronlempl

...pod námi.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 8. 2001 19:22 | Baronlempl

Berme, že u tohoto fondu je tato pravděpodobnost nekrachu dost slušná. Podle čeho smýšlí asi básník nad námi?
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 8. 2001 19:08 | TGP

Myslím, že moc jich není. Pro mě je nejdůležitější pravděpodobnost nekrachu správce. Nic jiného nehraje velkou roli.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 8. 2001 17:44 | Baronlempl

Zajímal by mně nějaký významný rozdíl (kromě velikosti fondu) mezi jednotlivými penzijními fondy. Já na žádný nenarazil. Špatně jsem koukal?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 8. 2001 16:34

nejsem spokojen
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 8. 2001 23:01 | noing

Cože, oni sebou nosí špendlíky aby je do Vás mohli píchat ? Nejste nástěnka, leda by si Vás s ní pletli. Museli by ovšem předtím požít notnou dávku alkoholu. Za každé píchnutí je sekněte motyčkou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 8. 2001 18:54 | TGP

Já bych raději Mercedes nebo aspoň Renault :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 8. 2001 18:54 | TGP

Příliš se mi nelíbí nátlaková forma prodeje, kterou lidé z ING praktikují. Občas mi to přijde skoro jako černá magie. POkud nekoupím, začnou do mě píchat špendlíky.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2001 0:21 | Výzva

Nevím proč bych si měl jako partnera vybrat zrovna společnost ING PF, když u nás na trhu je jiná holandská společnost ABN AMRO. Když to srovnám - proč bych měl jezdit v polorozpadlém TRABANTU když se můžu vézt v novém voze ŠKODA Fabia ?! Jenom jeden může být větší a lepší a je to ABN AMRO. Tak a teď mudruj...
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 3. 2001 10:20 | urbanjan

To nejsou poradci, ale prodejci, kteří jsou smluvně zavázáni, že jiné produkty nesmí nabízet.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 3. 2001 0:04 | jvalek

Takže když natrefíte na špatného zubaře, odepíšete všechny a raději si sám vezmete do ruky kleště a zub si vytrhnete sám ? Kolik poradců NN jste si pozval, když mluvíte v množném čísle ? Jsou-li poradci NN "pseudoporadci" a finanční plánování je zřejmě k ničemu, jaký je potom váš názor na pojišťovací agenty jiných pojišťoven, kteří většinou "navrhují" pojistky podle toho, jaký dojem v nich zanechal klientův dům a auto, popř. podle toho, jakou subjektivní představu o pojistce má klient? Tímto Vás nechci přesvědčovat o kvalitách NN (i když bych mohl), máte přece vlastní hlavu.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 10. 2000 16:24 | orange

Podle mého názoru, kdy je nemravně nabízena státní garance u stavebního spoření, které trvá 5 let a je tudíž méně rizikové než penzijní připojištění, které je na mnohonásobně delší dobu, a garance žádná není, je podstatné, při výběru penzijního připojištění, zejména tradice společnosti, která tento produkt nabízí. Tato společnost tento benefit má, a proto jsem si ji vybral. Jsem spokojen. Na žádnou agresivitu při jednání s poradcem si nemohu stěžovat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2000 0:50

Velmi nepříjemný a agresivní způsob prodeje poradců Nationale Nederlanden, které jsem si pozval pod vlivem kampaně v televizi, mě velmi zklamal a znechutil. Raději používat vlastní hlavu tež tyhle pseudoporadce.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 9. 2000 9:40 | Satrapa

Zalozil jsem ho minuly rok jeste pred novelizaci zakona o PPF. Jsem zatim spokojen.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 9. 2000 18:39 | Tomas_Prouza

Stejně jako Nationale-Nederlanden to je jenom stroj na vytahování peněz, který nabízí míň než je průměr.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 2/2

2

Následující

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Kužel

prezident Hospodářské komory

Petr Fejk

manažer

Petr Kužel
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Fejk
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services