Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 40 komentářů)

18. 7. 2022 17:33 | Miroslav Hrubý

Jsem Váš klient č. smlouvy 0218309230 a potřeboval bych se v předstihu zorientovat v časových možnostech vyrovnání po smluvních 4 letech.
Jde mi o aktuální nárůsty plateb za energie,- v souvislosti s ukončením zálohových plateb. Děkuji za krátkou zprávu s tím, že bych po vyrovnání uzavřel další smlouvu a rád zůstal klientem NN.
Miroslav Hrubý P- 19600 Babiččina 217/7
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 3. 2022 11:40 | Jan

Při ukončení smlouvy ni odepřeli přístup do klientského portálu, takže jsem si nemohl zkontrolovat stav účtu. Tento přístup mi neumožnili ani po upozornění, že jsem před týdnem posílal (poslední) platbu na účet a jsem stále jejich klientem. Při sjednávání smlouvy to byli samé sliby, avšak při ukončení je jejich komunikace odtažitá. Pro ukončení jim nestačí podat výpověď přes klientský portál nebo podepsáním elektronickým podpisem, nýbrž chtějí úředně ověřený (papírový) dokument, což je v současné době pouze zdržovací a nákladnější způsob (ověření podpisu, doporučený dopis). Jak je možné po několikaletém spoření se takto ke klientovi chovat, jedná se o nemožnost kontroly značné finanční částky včetně příspěvků státu.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 5. 2021 14:41 | Václav

Nedoporucuji měl sem zde penzijní a jen mne o jebali
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 4. 2021 8:39 | Petr

Ukončení penzijního pojištění je problém. Smlouvu jsem sice ukončil, ale je problém z nich dostat své peníze. Je dávno po lhůtě vyplacení částky a není páka jak to z nich dostat. Call centrum se vymlouvá na účtárnu a nic se neděje. Další dovolání není. Pokud peníze na účet nepřijdou budu muset věc řešit žalobou.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2021 11:59 | Roman

Tuhle pojištonu bych vživote nikomu nedoporučil ani tomu nejhoršímu kamarádovy.Maji strašní jednání a když chcete nakou pojistku tak vamji stejnak zkazí takže nejste pojištění jak vy jste chtěli.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2019 7:21 | karel Mach

U MNE VŠECHNO V POHODĚ ŽÁDNÝ PROBLÉM.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2018 11:58 | Nikola

Nedoporučuji z následujících důvodů: -nefungují 24/7 -libují si v byrokracii, ke které ani nedávají dostatek informací/návod. Díky tomu došlo k opoždění celého procesu vyplácení peněz z penzijního připojištění-jako by to dělali naschvál. -neprofesionální callcentrum. Místo toho, abych dostala potřebné informace, tak na mě slečna vystartovala, že pro mě opravdu není výhodné vypovídat smlouvu a byla agresivní -človek neví, na čem je. Do teď nemám informaci, kdy mi smlouva končí, kdy mám přestat posílat peníze na penzijní připojištění a kdy mi přijdou peníze. Ale pořád budou otravovat s nabídkou schůzek s různými poradci a jiných služeb, to by jim šlo. -Otřesné, neproklientské, časově náročné byrokratické procesy, suma sumárum - na 21. Století velká slabota. Nikdy více!
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 10. 2015 12:35 | Jan Neugebauer

Rád bych se přihlásil na svůj účet u PF ING. Nemohu ale nalézt interbanking PF ING. Můžete mi spojení poslat na můj e-mail? Děkuji
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 5. 2015 14:29 | Světlana Zaoralova

Vadi mi že neposilaji ročni vyučtovani
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2013 9:29 | Monika Dorová r.č.775507/5119

Dobrý den chtěla bych se touto cestou informovat o možnosti zrušení mého Penzijního spoření,na kterou pobočku se mám obrátit?nebo poslat výpovědˇpísemnou formou přímo do Prahy?neznám bohužel číslo smlouvy ale prosím zda by bylo toto možné dohledat.Moje adresa :ul.ANGLICKÁ 754/3B 736 01 Havířov.Děkuji za odpovědˇa s přáním hezkého dne Dorová
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 9. 2012 20:17 | zdjs

Ještě jednou si přečíst smlouvu, a když tak znovu. Pokud nepochopí text, není to vina PF ... :-)
-8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2012 8:16 | Ivuška

Chtěla bych zrušit penzijní připojištění,jak se to dělá ???A kdy za jak dlouho se mi vyplatí peníze co jsem tam naspořila....spořím tam už 10let.
+64
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2012 9:08 | Gabriel Pleska

Paní Rajšenerová, zeptejte se u ING: https://www.ingpojistovna.cz/kontakt/kontaktni-centrum/
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 2. 2012 16:31 | Denisa Rajšnerová

Dobrý den.K 1.1.2012 jsem rušila penzijní připojištění a chtěla jsem se zeptat kdy mi dorazí peníze na účet.Děkuji Denisa Rajšnerová
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2007 17:08

maj spoustu času na vyplacení mých peněz,je to akorát oblbovák na lidi,to umí každej vybírat od lidí peníze a točit je když si každej spočítá inflaci a uroky za X let spoření tak si může spořit sám a bude na ten důchod mít taky
+59
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 6. 2006 13:30 | SocPredator

Mrtvo je tu, protože se změnil systém www. Ty diskuse tady už jako by nebyli, protože na 4x kliknout sem nikdo nepoleze. Zhodnoceni za rok 2005 je ale v pohodě, ne? Nebo jste chtěl víc než 4,2% :-)
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 3. 2006 13:47 | xy

je to tady pekne mrtvy, ale vlastne po vysledcich roku 2005 se neni co divit ...
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 5. 2004 14:08 | s

platim ingpf,dosáhla jsem 60 let věku,jsem již ve starobním důchodu. nic se ze strany ingpf nestalo.je to normální nebo ne.mám platit dál nebo mi bude vyplácen důchod i z ingpf ? a kdy ? nebo nikdy. co mám dělat ? co má dělat ingpf ?:má oslovit pojištěného? ve smlouvě není o způsobu ukončení nic. děkuji za rady.
+42
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2004 0:44

Ahoj.Všechny PF fungují dle penzijních plánů a hl.zákonů stejně.Akorát každej má nějakej bonbonek navíc.Co vím já - tak ING má 13 důchod (jedna penze ob dva roky navíc´-premie) a Credit má životku (na smrt úrazem)55000 zdarma a osekanou urazovku -plnění ze 110 000K
+54
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2004 0:38

Je fakt dobrej když nabízí i 13 výplatu důchodu.
-26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Dvořáček

podnikatel, Rudolf Jelínek

Zdeněk Tůma

ekonom a politik

Pavel Dvořáček
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Zdeněk Tůma
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services