Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 15 komentářů)

25. 10. 2002 10:18 | Václav Polák

Já jako klient jsem naprosto spokojen a chci vysoké zhodnocení, nikoliv vyhazování milionů za akvizice nebo reklamní kampaně.
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 10. 2002 20:36 | Milan

Jo - Generali je tady již 170 let a přežilo dvě světové války! Jsem klientem již 7 let, ručení, dům, životní pojištění vícefunkční a jsem spokojen.
-32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 11. 2001 22:37 | pete1

Pokud se stanete klientem, o sve penize tady rozhodne neprijdete. Podivnou prodejni strategii myslim to, ze Generali PF vznikl a od zacatku funguje pouze jako doplnek sluzeb Generali Pojistovny, tj. bez jasne strategie do budoucna. Je jiste dlouhodobe nerentabilni spravovat fond s cca 22 000 klienty. Jelikoz si myslim, ze trh penzijniho pripojisteni je jiz z velke casti rozdelen a k drastickym zmenam co se tyce poctu klientu jiz nedojde, ocekavam v budoucnu slouceni s konkurenci. Pro doplneni uvadim, ze jsem sam klientem Generali PF.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 11. 2001 8:08 | Otto Schleiger

Čemu říkáte podivná prodejní strategie? Chtěl jsem se stát klientem, ale teď jste mě trochu znejistil. Můžete mi to prosím blíže vysvětlit?
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 11. 2001 20:39

K Vašemu názoru se přiklonili v tomto roce i lidé odpovědní za zhodnocování Vámi vybraných prostředků. Výsledkem je přesun financí z term. vkladů do dluhopisů a část. do akcií. Sledované zhodnocení za první pol. t.r. je 2. nejlepší ze všech fondů v ČR. Generali PF však již dlouhodobě škodí podivná prodejní strategie vlastníka. Důsledkem toho má fond pouze 22 000 spokojených klientů.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 10. 2001 13:44 | TGP

Jsem spokojen a musím říct, že o mě pečují hodně dobře.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2001 9:58 | urubkova

Musim je pochvalit, nechal jsem si tady pres web poslat nejake informace (maji formulare primo v sekci - chytre :o)) a okamzite jsem je mel v mailu. Snazi se nejen na vyslednich, ale taky na klientech. A to se ceni.
-8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2001 12:13 | Ivan Hajný

To, myslím, u Generali PF nehrozí. Navíc se nedívám pouze na výsledky loňského či letošního roku, ale na fond jako celek. Zhodnocení je pouze jedním z kritérií.
+70
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 8. 2001 12:01 | TGP

Milý pane, u fondu, kterému svěřujete peníze na desítky let, nezáleží ny výsledku 1 či 2 let, ale na tom, jestli ten fond tady ještě za 30 let bude nebo jestli jej někdo vezme s sebou na Bahamy.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 8. 2001 10:55 | Ivan Hajný

Mají docela slušné výsledky. Zajímalo by mě, jak to bude letos. Vážně uvažuju a službách nějakého penzijňáku a tento je jeden z kandidátů. Posledním rozhodujícím kritérien asi budou letošní výsledky.
+47
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2001 16:11 | urubkova

Creditanstalt už zmizel. A to je nejspíš dobře ;-)
+45
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 8. 2001 11:42 | Jarmila Růžková

Fond mi vyhovuje, zhodnocení sice není nejvyšší, ale jsem hodně spokojen s péčí, které se mi dostává.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2001 0:01 | Motoinvest

Kde je Creditanstalt, tam to smrdí, vzpomeňte co udělali s investičními fondy, prodali je tunelářům !!! Dnes nemáme ani peníze ani akcie. Jenom hlupák jim může věřit.............já NE a NE a NE !
+44
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 9. 2000 16:11 | Tomas_Prouza

Příliš nízký výnos za minulý rok mě nemile překvapil.
+37
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 9. 2000 0:15

Plusem je dobrý majitel, nevýhodou ale podprůměrné zhodnocení - fond investuje až příliš konzervativně, snad by měl být trochu odvážnější.
+42
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Renata Vesecká

bývalá nejvyšší státní zástupkyně

Petr Kasa

podnikatel a investor, Clareo

Renata Vesecká
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 5 duelů
×
Petr Kasa
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services