Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 31 komentářů)

30. 6. 2020 0:10 | Pepa

Souhlas z nezájem o klienty. Před 3 týdny jsem jim napsal přes datovou schránku a žádná odpověď.....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2020 0:06 | Pepa

Souhlas z nezájem o klienty. Před 3 týdny jsem jim napsal přes datovou schránku a žádná odpověď.....
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2020 18:02 | Ota

to jste takový chudáci že máte zpoplatněné telefonní čísla ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2011 10:42 | Jndřich Smejkal

Proč nepovažujete za svoji pvoinnost ročně informovat své zákazníky o výsledku Vaších aktivit a výsledků z nich?
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 11. 2010 19:22 | Kulíííšek

Jak může někomu vyhovovat penzijní fond, který svým klientům připisuje každoročně výnos 0%?? Ale je fakt, že českému člověku stačí garance, něco málo od státu jako příspěvek, něco málo zpět na daních, a jsou všichni spokojení.. :-D
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 11. 2009 13:11 | Jaroslav Meisner Huťč.100 PSČ 468 26

Dnes jsem od Vás obdržel dopis s informací o tom, že bych měl možnost snížení daní v únorové výplavě. Předpokládám , snad aprávně, že tato informace se týká klientů, kteří jsou ve stálém pracovním poměru a mě, již jako důchodce se tato nabídka vůbec netýká. Prosím o Vaše vyjádření. Díky. Meisner.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 9. 2006 10:11

ty popleto, Credit Suisse už dávno není největším fondem. Stačí se podívat na počty klientů
-12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 11. 2004 11:14

jsem spokojen hlavne at to vyjde
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2003 12:37 | Radek Málek

Viděl jsem včera v televizi reklamu, že PF ČP je největší penzijní fond, ale to je pokud vím pořád Credit Suisse. Nejedná se o klamavou reklamu?
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 1. 2002 11:48 | Praha 4

Tak to už je nás víc. Obyvatelé Jižního města.
+24
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 9. 2001 9:31 | TGP

Čekal jsem, že ten fond bude trochu lepší...
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 9. 2001 22:07 | Vagner

Totální nezájem o klienta při přímém kontaktu.
+32
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 9. 2001 17:26 | urubkova

Tu výhru pro nejlepší web si určitě zasloužili. Super.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 9. 2001 14:19 | TGP

Jsem hodně spokojený, fond mi vyhovuje a líbí se mi, jak o své klienty pečuje.
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2001 18:19 | urubkova

Díval jsem se na jejich web a fakt musím říct, že se mi líbí. Je vidět, že se snaží se zákazníkem komunikovat po všech možných kanálech. Jen tak dál :).
+72
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 7. 2001 14:46 | hela

velká škoda je, že přepážka je taková výkladní skříň celého fondu... kdybyste poznali ostatní zaměstnance, určitě názor změníte :-)
+35
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 7. 2001 17:36 | Prokop

Věřím, že by nebyl problém naučit operátorky dva, tři argumenty i na takovou otázku. Investice minimální (přidáte to do standardního školení), efekt velký.
+97
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2001 17:00 | TGP

Doporučuji Vám k přečtení tento článek kolegy Vykoukala právě o telefonním testu penzijních fondů. Titulek Do penzijního fondu se dovoláte až v důchodu je poměrně výstižný :-)
+26
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2001 16:51 | Zbyněk Kubík

A nechtěl byste toho náhodou nějak hodně? Infolinka je přece proto, aby vám řekla, kde je nejbližší pobočka pro podpis smlouvy, a žádné prodejní místo (aspoň to si řada firem pořád ještě myslí...).
+61
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 7. 2001 16:12 | Prokop

Na infolince mi nikdo nebyl schopný říct jediný argument, proč si vybrat právě tenhle penzijňák. Není to náhodou škoda?
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Roman

manažer, ČEZ

Petra Procházková

manažerka, Agrofert

Martin Roman
ÚSPĚŠNOST
25,00 %

z 4 duelů
×
Petra Procházková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services