Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 63 komentářů)

3. 6. 2021 15:18 | Jan

Nic pryč od nich Nic nepojistovat Zmrdi všech zmrdi Arogance Neochota Nejdřív vy sami zaplatíte opravu a pak od nich peníze nevidíte...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 5. 2021 21:17 | Macht

Mám podobnou zkušenost. Odešla mi televize v prodlužené záruce a pojišťovna plnění zamítla s tím, že prý jsem událost nenahlásil do sedmi dnů, což je blbost. Proto kategoricky tuto pojišťovnu nedoporučuji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 5. 2021 13:05 | Matěj Radosta

Neskutečné...Připlatil jsem si při koupi drahého notebooku prodlouženou záruku téměř za 4000Kč. Nyní, v době kdy už platí prodloužená záruka u Ergo my vznikla pojistná událost (odešla baterka). Po příšerném rozhovoru s operátorem mi za pár dní přišel dopis s tím, že závady na součástkách, které se časem opotřebují nespadají do pojistného plnění. Zajímalo by mě tedy k čemu tato pojistka je když ne na komponenty v notebooku :D
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2021 13:13 | Alena Ripplová

Ještě bych dodala arogantní jednání po telefonu a neochotu cokoliv řešit!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2021 13:11 | Alena Ripplová

Pojišťovnu Ergo zásadně nedoporučuji!!! Koupila jsem si pračku skoro za 10000 a priplatila jsem 1800 korun prodlouženou záruku.Nejenom,že pojišťovna opravu neuznala,ještě mě nařkli z pojistného podvodu!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2021 8:34 | Andrea

I já nedoporučuji tuto pojišťovnu.. ??????Místo oprai pračky voucher v hodnotě cca700
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2021 8:32

Též jsem psala stížnost pí. Růžičkovi, čekám na jeho vyjádření...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 4. 2021 10:32 | Ondřej

Stejná zkušenost jako u ostatních jen se nebojím dát jméno likvidátora p.jan Růžička to je kapacita sama o sobě?? borec co jen odepisuje pres email a dokáže na dalku odhalit že to je naše chyba... Jestli má někdo z ENERGO koule mě zavolat tak tady mě číslo 735932510
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2021 17:59 | Radek

Jednání s nimi po telefonu katastrofa! Operátor arogantní. Nicméně po týdnu na emailu žádná odezva a domů došel dopis, že prodloužená záruka se nevztahuje na můj případ(smart ovladač od televize). Zameteno vyřešeno kliente dělej si co chceš.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 2. 2021 12:13 | Draha

Nic horšího než telefonickou komunikaci s ERGO pojišťovnou jsem nezažila, pochopila jsem, že nejsou od toho, aby plnili jakékoliv závazky (plynoucí z prodloužené záruky na notebook), včetně informace, že "už jsme se o tom bavili 3x" nebo "najděte si na internetu, jak si to máte opravit" a výhružky, že "jestli k vám přijede technik, tak si to všechno zaplatíte". Spíše mám pocit, že "pojišťovna" je jen zástěrka pro snadné vydělávání peněz na úkor druhých.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2021 15:20 | 🖕

Nejhorší co může být ...k pojistné události a plněni za 3 měsíce se nehodlám vyjadřovat bylo to.opravdu směšné a k tomu ,že mi z částky co mám na důchodovém při odstupu chtějí dát cca 40% z celé částky bych jen podotknul,že to jsou kurvy a doufám,že se jim to co nejdřív vrátí!!!??
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 2. 2021 15:10 | 🖕

Nejhorší co může být ...k pojistné události a plněni za 3 měsíce se nehodlám vyjadřovat bylo to.opravdu směšné a k tomu ,že mi z částky co mám na důchodovém při odstupu chtějí dát cca 40% z celé částky bych jen podotknul,že to jsou kurvy a doufám,že se jim to co nejdřív vrátí??
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 10. 2020 13:12 | Leona

Pojišťovnu Ergo rozhodně nedoporučuji!!! K nové myčce jsme si přikoupili od této pojišťovny prodlouženou záruku, po 3 letech myčka myje pouze studenou vodou a nádobí zůstává mastné a nadměrně mokré, po skončení cyklu je myčka úplně studená. Přesto dle vyjádření pojišťovny a jejího smluvního servisu je vše v pořádku a já prý chci po myčce vlastnosti, které nemá. To, že je před tím měla se mi asi jenom zdálo. Pojišťovna nekomunikuje.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2020 13:12 | Klaudie malá

Ne solidní pojišťovna zamítla pojistnou událost bez toho aby vůbec poškozené zboží viděli.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2020 10:17 | Fred Kruger

Good day, I recently had the pleasant business opportunity to have contact with ERGO pojišt’ovna, a.s., a medical insurer. I was admitted to hospital for more than a week and received the most friendly and professional service imaginable from them. ERGO also performed their duties in accordance to our contract and met all their obligations. I can definitely recommend them and in doing so, you may contact me personally. Fred Kruger. Dobry den, stravil jsem vice nez tyden v nemocnici a kontaktoval pojistovnu Ergo, a.s., ktera mi poskytla velice profesionalni a pratelsky servis. Ergo dodrzelo vsechny podminky, ktere jsou uvedeny ve smlouve, Definitivne je doporucuji. Muzete me osobne kontaktovat. S pozdravem Fred Kruger Kruger.frel@gmail.com +420 607 949 136
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 8. 2020 8:46 | Tonda

Rozhodne nedoporucuji !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 7. 2020 10:34 | Petr Volfík

Pojišťovna ergo jsou podvodníci!Zaplatili jsme si cestovní pojištění a v Chorvatsku se nám porouchal automobil,ve smlouvě jsme měli repatriace vozidla bez omezení a vozidlo si musíme dopravit domů na vlastní náklady protože ergo odmítá pojistné plnění!!!!!Nedoporučuji tuto pojišťovnu!!!!Při první komunikaci popírali i to že toto pojištění dělají,až když jsem jim přečetl co máme ve smlouvě tak připustili že to je možné ale ze se jedná pouze o odtah do servisu.Jsou to zloději.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2019 9:56 | Poškozený klient

Nevím jestli je ergo spolehlivá společnost ale dostal produkt od zaměstnavatele tím pádem jsem své staré spoření zrušil a bylo mi vyplaceno 80% nasetrenych peněz u zaměstnavatele jsem teď skončil po 12ti letech a s ním ruším i produkt od něj a nepřijde mi dobrý že mi ergo vyplatí jen 20 % a zbytek si nechá asi jako vánoční prémie taky by se mi líbilo dostat přes 100 000 jen tak jsou to prostě jen další lumpove jako všichni mír ??
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 3. 2019 22:06 | Lorenc

Životni pojistka Ergo z 2005.Rušit - nerušit?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 1. 2016 14:19 | Vašek

Přes makléře mám u německé "matky" Ergo Versicherung Düsseldorf již několik let pojištění dopravce. Řešil jsem s nimi už 2 pojistné události a obě 2 rychle a v PLNÉ (!) výši uhradili s minimem dodatečných požadavků na doplnění dalších údajů. Je otázkou, jestli ty nepravosti o kterých se tady ostatní zmiňují není ještě "dědictvím" po původní Victorii, která patří pod rakouskou větev nebo dokladem "českého přístupu". Možná rakouské řízení v kombinaci s českým "švejkovství" je příčinou chyb o kterých se výše ostatní zmiňují. :-) "U mě dobrý". Vašek
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Stropnický

umělec a politik

Bohumír Ďuričko

podnikatel

Martin Stropnický
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Bohumír Ďuričko
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services