Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 46 komentářů)

11. 3. 2011 16:11 | ZK

Pokud vás bude tato pojišťovna žalovat kvůli nedoplatku pojistného, spor vyhrajete, pokud namítnete, že vám nebyla oznámena změna výše pojistného (pokud k ní v průběhu vašeho pojištění došlo). Nemají jak doložit, že vám změnu výše zaslali.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 7. 2009 12:54 | Zdeněk

Triglav pojištovna je přesně to co popisujete" zlatokopové"a já ktomu přidávám zlomyslní,po podání výpovědi povinného ručení jsem čekal na dopis který mi má ukončit pojistnou smlouvu ,pomalu dva měsíce.Tuto pojišťovnu nedoporučuji ani svému nepříteli
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 11. 2008 16:50

Tahle tz. ,,pojiš´tovna" je pouhá banda zlatokopů,má sice nejnižší cenym, ale při vyplacení škody je velmi pomalá,neochotná tak se vám může stát jako v mém případě,že přestanou zvedat telefony......Toto pojišťovna by podle mě, by tato,,pojišťovna" měla už dávno působit...Vřele nedoporučuji!!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2007 11:59

Typický zlatokopové. Velice ochotný při lákání nových klientů a liknavý při vyřizování škodních událostí. Nemají vlastní oddělení na vyřizování likvidace a posílají to na Českou poradenskou kancelář. Tím dokonale zamlží v jakém stadiu se likvidace nachází, komu leží na stole a přehazují vinu jeden na druhého. Balkánský název = balkánské manýry.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 3. 2007 10:16

Vyvarujte se tyhle pojišťovně, vyřešení škody na autě trvalo 5 měsíců a ještě k tomu podle znalce od DAS o 35000,- mě obrala, škodu vyřešila totálkou!!!!! Od te doby (asi 2 roky) jsem tam pojistku zrušil a už 2 roky jsem pojištěn u jiné pojišťovny a oni neustále posílají že mam zaplatit pojistku a k tomu přibalí novou zelenou kartu.
+47
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 10. 2006 22:31 | andrea4

Triglav je při likvidaci pojistné události velmi pomalý a neochotný. Vřele nedoporučuji !!!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 3/3

3

Následující

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Michal Mejstřík

ekonom

Pavel Juříček

podnikatel, Brano Group

Michal Mejstřík
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Pavel Juříček
ÚSPĚŠNOST
25,00 %

z 4 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services