Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 46 komentářů)

13. 12. 2013 21:37 | michal

Pokud chcete mít problém tak jedině Triglav!!!!!! V dubnu roku 2012 jsem zakoupil vozidlo Opel Vectra ve Slaném.Jelikož jsem z opačného konce republiky nabídl mi prodejce uzavření smlouvy s pojištovnou Triglav.Cena super tak proč ne.Co se ,ale stalo.10.12.2013 mi přišlo z ČKP že vozidlo nemám pojištěno od 6.6.2012.Což je úplný nesmysl pojistku jsem já sám nerušil.8.6.2012 jsem byl v Ov žádat o novou zelekou kartu z důvodu změny SPZ.Mám o tom doklad i se zelenou kartou vystavenou téhož dne.To znamená 2dny po vlastně ukončení smlouvy.Jak je toto možné?Jak je možné,že mi vystavila v kanceláři změnu se zelenou kartou?Navíc mi přišla p 14 dnech smlouva s datumem 19.6.2012.na dobu neurčitou.Pojištění jsem platil ve čtvrtletních splátkách.Jak je možné že mě nikdo peníze nevracel zpět?Jak je možné,že ČKP mě upozornila až po takové době?Až částka vyšplhala do astronomické výše a ještě ji načasovali do Vánoc.Kdy na lhůtu 30 dní moc času nemáte jelikož jsou svátky a úředníci si odjedou na hory,chaty atd.Navíc mi naúčtovali tech 24.500,-kč jen do 10měs.....27.11 se tím začali zaobírat a někdo vytiskl dopis který mi přišel až 10.12.2013.Takže zase budou další peníze požadovat a to od 10měs po 12měs.Je mi tady z toho všeho na blití.Jezdím 35let a nikdy se mi nestalo,že bych neměl zapacené pojištění.Takový hazardér nejsem.Mám několik aut a jen jedno bylo u Triglav a to je osudová chyba.Ted' mám značky v depozitu.Auto odstavené a nevím vlastně co bude zda pojištěno je a nebo není...neochota jednat se mnou napobočce zjevná.A to jsou chvíle kdy někdo vypění a vystřílí celou kancelář.Už vím proč to někdo udělá. a ani se nedivím.Protože u tohoto státu slušný občan nemá zastání!!!Za další jak pročítám tyto diskuze lidí je dost na to aby se konečně s touto pojišt'ovnou začalo něco dělat.Proč se nespojit?A společně zakročit?Třeba i s ČKP?Ta si myslím taky dělá pěkný byznys na těchto podvodných pojišt'ovnách o kterých podle mě ví co dělají.Z nich žijí.Mám zkažené svátky a to nikoho nezajímá.:-(((( proto varuji všechny kterí by do budoucna chtěli jakékoli pojištění u těchto podvodníků POZOR!!!!!!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2013 14:57 | svob

Snaha udělat si objektivní obrázek, mě dovedla k článku na investujeme. Je zastaralý, ale jde o statistiku krácení povinného ručení. Je zde možno vidět, která pojišťovna se chová méně či více korektně. Nic objektivnějšího jsem nenašel.
http://www.investujeme.cz/spatne-povinne-ruceni-se-muze-hodne-prodrazit/
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2013 8:59 | Aneta

U Triglavu mám pojištěné auto od konce ledna. Dodnes nevím, zda opravu vozidlo pojištěné je. Přišla mi výzva z ČKP za nepojištěné období. Stejně tak mi chodily špatné zelené karty, i se špatným jménem. Zjistili jsme, že od r. 2011 nemáme pojištěný ani přípojný vozík, stejně tak jsou chybně uvedeny údaje ve smlouvě. Doporučuji dát vozidlo do depozitu a utéct..
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2013 12:56 | Burian

Již půl roku mám auto legálně odhlášené a sešrotované a stále po mě chtějí pojistné,má to nějakou logiku,pane Miho Vittori?Samozřejmě peníze už ode mne neuvidíte!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 6. 2013 20:17 | Veronika

Absolutne souhlasím! Triglav je nejhorší volba pojištovny pro povinne ručení. Odesla jsem od nich a oni si od i presto strhli pojistne na dalsi rok a to z nahrady skody, kterou jsem u nich uplatnovala. Na dotaz proc jednali v rozporu s jejich vseobecnyma podminkama mi jen sdelili, ze to neni pravda.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2013 15:14 | Katka

Dnes nám přišla složenka na 12000 kč tak jsme volali na pojišťovnu Triglav kde nám řekli že v roce 2010 vznikl dluh ptali jsme se proč neposlali upomínku aby jsme to doplatili na to jejich úřednice nebyla schopná odpovědět .... Nedoporučuji ,TRIGLAV je banda neschopných , zlodějských hlupáků !!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 6. 2013 17:09 | Josef

Já mám s pojišťovnou Triglav jen ty nejlepší zkušenosti.Pojištěn jsem už několik let,řešil jsem jednu pojistnou událost,vyřízena a zaplacena byla bez prodlení.Možná pomohlo i to,že jsem z Brna mohl jsem vše řešit osobně.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2013 8:16 | Jarda

POZOR,POZOR!!!!!!!!!! Nejhorší zloději co znám!!!!!!!arogantní lumpové,rychle od nich pryč!!!
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 3. 2013 10:58 | Pavel

Důrazně všechny varuju před pojišťovnou Triglav! Jestli chcete mít problémy, pak si u nich sjednejte smlouvu. Nebudou vám chodit složenky na zaplacení, zelená karta vám přijde asi měsíc po vypršení platnosti té předchozí a korunu tomu všemu nasadí, když vám přijde výzva z ČKP, že jste nepojištěni. Jsou to slovinský šmejdi a nic jiného! Mají tam neskutečný bordel a za všechno prý může jeden arogatní fracek, který tam šéfuje (nemyslím tím GŘ, to bývá většinou jen figurka).
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2013 11:50 | Damián

Zlatá pravda! Triglav NIKDY!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 2. 2013 11:48 | Martina

Už nikdy bych si nesjednala nic u nejlevnější pojišťovny (Triglav, Slavie apod.). Nízká cena naláká klienta, ale při pojistné události pomoc nečekejte. To se obrací zády. Pojišťovna Direct to už na českém trhu zabalila, ta zkrachovala. Další v pořadí bude právě Triglav a Slávie. Jen se poptejte svých známých, jak se na to tváří oni, určitě budou mít také nepěkné zkušenosti. Volím Českou pojišťovnu, která se chová vždy férově!
+57
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 1. 2013 13:03 | Josef

Lidi POZOR POZOR, prý dlužím 5,80,- a poplatek za upozornění 500,- Kč, prý změnili ceník a služby jsou dražší, ale že by klienti obeslali to ne, pry to mám vědět z televize. Ach jo, najde se slušná pojišťovna?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 12. 2012 16:10 | Radovan

Pozor, ve všeobecných podmínkách mají klauzuli, že pokud překročí škoda při nehodě uzákoněnou hranici 100 tis. Kč, tak po vás mohou požadovat zaplacení celkové výše škody, pokud k šetření nehody nebyla přivolána policie.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 12. 2012 15:57 | Anna

NEJ NEJ NEJ jsou zlatí, hlavně ne Slavii - to jsou buzny.
-11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2012 19:41 | Veronika Polívková

O pojišťovně Triglav a.s. jsem se dozvěděla poprvé zhruba před měsíce, a sice z výhružných esemesek, které tato povedená firma začala zasílat na Twist kartu mého nezletilého syna. Předesílám, že jsme si u nich nikdy nic nesjednali a ani je neznáme. Telefonní číslo mého syna nikde a nikdy neuvádíme. Přesto zasílají jménem vymahačské firmy TARAKAN a.s. výzvy k zaplacení částky 6880,- Kč. Jsem přesvědčená, že se jedná o podvodníky a celou věc pochopitelně podstupuji PČR.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2012 12:21 | Nikola

No jelikož řeším už přes 3 měsíce proplacení čelního okna, jsem nespokojená. Je nemožné se tam dovolat,to mi trvalo asi tak 14 dní než to někdo vzal a poté si mě přehazovali a každý říkal něco jiného. Zvažuji osvědčenou pojišťovnu, kde se chovají férově.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 9. 2012 12:41 | ajik68

Také bych chtěla varovat !!!!! Nejhorší pojišťovna, jakou znám . Z parciální škody při prekročení opravy cca o 2.000,-- Vám udělají natota škodu totální, vyplatějí 1/3 ceny a více se s Vámi nebaví. Pozor na ně!!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 4. 2012 12:27 | Tomáš

spíš bych si dala pozor
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 12. 2011 12:39

Já měla nehodu zaviněnou autem pojištěným u Triglav pojišťovny v říjnu a dodnes nemám peníze. Opravu jsem si zaplatila ze svého (taky mě po telefonickém dotazu 3x servis odmítl). Tak jsem zvědavá. Volám tam každý den, ale pan likvidátor nebere telefon a nadřízení se vymlouvají. Velkým úspěchem je, že včera uzavřeli šetření. Tak jsem zvědavá. držím palce.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 12. 2011 19:43 | erni

Minulý týden do mne bylo nabouráno a vzápětí nato jsem se dověděl, že má vozidlo pojištěno u téhle Triglav pojišťovny. Když jsem to sdělil svém servisu, který mi mnoho let servisuje auta, poslal mě její majitel slušně do háje, že nehodlá čekat třičtvrtě roku na proplacení faktury, což musel vyčerpávajícím způsobem vymáhat. Doslova sdělil, že má opakované špatné zkušenosti a že odmítne každého kdo zmíní tohle pojišťovnu TRIGLAV. Stejně jsem pochodil i u další opravny, tak nevím jak dopadnu.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zdeněk Grondol

podnikatel, Czech International

Ivan Pilip

exministr a podnikatel

Zdeněk Grondol
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ivan Pilip
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services