Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 89 komentářů)

6. 12. 2021 21:07 | Gabriela

Nejhorší pojišťovna, nabízení skvělý investiční produkt, prý produkt roku... a po téměř deseti letech spoření Vás okradou i o část peněz, které tam vložíte. O nějakém zhodnocení vložených finančních prostředků nemůže být ani řeč... Hnus...
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2021 10:38 | Iveta

Přesně stejnou zkušenost má já. Pojistku platím od dubna 2021. Chtěla bych vypovědět smlouvu, ale nevím jak.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 11. 2021 22:47 | Josef

Dobrý den,
spousty negativního. Já se zase "pochlubím" s opačnou zkušeností.
Mám sjednán nejnovější produkt od NN, a musím uznat - to je pecka. Rád si srovnávám a i přecházím, ale ty podmínky a plnění - úžasné!
Mimo jiné NN v současné době jako jediná pojištovna má od nezávislé právní společnosti garanci plnění i v případě změn systému v Čr!
Lidi, neberte to špatně, ale dnes Vám kdokoliv sepíše cokoliv - 90% negativ bych spíše odkázal na Vašeho poradce. To je první element a pokud on Vám něco řádně nevymyslí, tak pozdější stížnosti bývají bezpředmětné. A mezi námi, prostudujte si co podepisujete, než si podepíšete něco co vlastně nechcete.
Jinak nyní spolupracuji přímo s NN poradcem, nevím zda je každý takový, ale vyřídil za mě celou mou událost, plnění jsem měl po 3 dnech o nahlášení. Tak jak bylo domluveno. A mimo jiné mi zařídil i pojistku na auto o 25% levněji na POVko než kterákoliv pojištovna to dokáže! Ani na srovnávači jsem nenarazil na lepší cenu, ať ty jejich "podpultovky" se k jeho nabídce ani nepřiblížili.
Tak Vám přeji hodně štěstí s poradcem, a ať máte někoho, kdo za Vás vyjedná vše od A do Z!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 11. 2021 22:38 | Josef

Dobrý den,
fascinující, jen jedna pointa Vám tam unikla, a to dle pojistných podmínek máte za povinnost nahlásit PN do doby karenční lhůty a to neodkladně.
I přesto bych Vám doporučil obrátit se na jejich pobočku, tam mi zatím vždycky pomohli aby se to dořešilo. ????
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 9. 2021 18:59 | Romana

Taky máte tak negativní zkušenost s vyřízením platebních prázdnin u NN? Už jsem celkem 3 x žádala o platební prázdniny ve spolupráci s NN a pokaždé mi je zamítli z důvodu, že platba přišla později než žádost a přitom jsem ukončila placení způsobem přes SIPO. Nabídnou mi podat žádost o platební prázdniny a nato mi zašlou složenku k úhradě nezaplacené platby a hned na to zamítnutí žádosti z důvodu úhrady. Toto se již opakovalo 3x, mám pocit, že se jenom NN baví na můj účet ??
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 9. 2021 18:18 | Petr

Jsem vždy slušný, ale zde udělám výjimku. Jsou to kurvy, skončil jsem po dopravní nehodně na pracovní neschopnosti a po té v invalidním důchodu. Do dnes tvrdí, že jsem pracovní neschopnost nenahlásil ( ač mám potvrzení z pošty ) a invaliditu neplnili ani v jednom stupni. Místo toho mi ještě ukradli lékařské zprávy a vše se snažili hodit na mě. Zákonné lhůty jim nic neříkají a někdy i odporují vlastním tabulkám.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 8. 2021 11:35 | Lenka

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★
Hodnocení životní pojištění: ★ ★ ★

nahlásila jsem pojistnou událost online a do 3 dnů jsem měla vyřízeno a vylaceno na účtu!
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 8. 2021 16:56 | Martin Ptáček

Hodnocení pojišťovny: ★
Hodnocení jiné: ★

Dokud jsem jim roky platil cca 650 kč měsíčně tak brali ale když jsem málem přišel o palec a měli mi platit plnění nějakých cca přes dvacet tisíc tak že najednou smlouva neplatila že oni na to mají tabulky (o kterých já ani nevěděl) a že mi dají max cca dvatisice čtyřista. okamžitě jsem od těch podvodníků odešel a ani já ani nikdo z mých znamých k nim NIKDY nepujde !!!!!!!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 17:26 | Jana Novak

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★
Hodnocení jiné: ★ ★ ★ ★ ★

Nedávno jsem řešila plnění po úrazu. Úžasné bylo,že vše šlo vyřešit online za pár minut. Peníze na účtu byly za pár dnů
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 9:28 | Eva

Hodnocení pojišťovny: ★
Hodnocení životní pojištění: ★

Klientka řešila pojistnou událost - naražená žebra po úrazu. Volala na pojišťovnu, dokládala lékařskou zprávu a v pojišťovně jí odmítli cokoliv vyplatit, protože prý by bylo třeba, aby měla hematom a až poté by jí něco vyplatili.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2021 20:03 | Petra

Přikláním se téže k negativní referenci, neplní si své závazky a je jedno co máte ve smlouvě, jen si strhávají peníze, ale jakmile by měli plnit pojistnou událost, vždy si najdou okliky proč ne. Rozhodně za žádných okolností nedoporučuji.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 7. 2021 18:52 | Nasraný klient

Další nepříjemná zkušenost do života... Nechápu jak něco takového může být legální.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 6. 2021 0:27 | Jiří Mařák

Podvodnici, 8 měsíců jsem marodil s kolenem (přetrženy přední skřížený vaz a sešivání menisku) uraz se mi stal při fotbale, pojištovna mi poslala necele 4000 jako mimořadnou událost, kde chápou moje zranení, ale neuznávají ho, argumentace " neočekávané a náhlé působeni zevních sil nebo vlastní tělesné síly nezávisle na vůli pojištěného" mě toho moc neřekla, na vysvětlení této argumentace mi nebylo odpovězeno, jen znovu jinými slovy zopakováno, že nic víc nedostanu, u pojistky očekavám, že pokud se mi stane něco se zdravím, tak mi zaplatí, tak jako ja jim za jejich služby platím každý měsic, dále mi z těch 4 tisíc bylo vyplaceno jen 66,66% (zřejmě skrytý satanizmus) protože jsem jim neuvedl, že už nejsem studentem, uraz se mi ve 23 letech a když mi bylo 20, byl jsem čerstvě zamestnaný, tak jsem si natrhl vazy v kotníku, tak je status studenta či pracujícího nezajímal a normalně mě vyplatili, v tomhle si nejsem jist, ale mám za to že když jsem vyplnoval papíry skrze kotník, tak jsem jim tam uváděl zaměstnavatele, to byla ale ješte pojištovna Aegon, také je dost otravující, źe odmítají komunikovat přes email a chtějí vše poštou( u lekařských zpráv chápu, ale v běžné komunikaci??) Asi aby člověk vychladl a měl čas na smíření, že narazil na zloděje
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 5. 2021 14:04 | Ona

Přečtěte si řádně vlastní smlouvu včetně příloh, aby jste věděla, co jste si v pojištění ujednala a to tam stoprocentně i máte. Co Vám tam chybí, není záležitost jen jakékoli pojišťovny zvlášt s odstupem času, ale i Vás a samozřejmě je předpokladem důležitá úzká spolupráce obou stran, pak neni problém ani u Vás ani u pojištovny.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 4. 2021 19:31 | D

S politováním se vám vysmívají.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2021 17:32 | Xxx

Hrůza. Raději se této pojišťovně vyhněte obloukem.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 3. 2021 9:11 | vladimíra Belušová

č.smlouvy 32805424 přišlo mi,že dlužím 975kč.mám to vedene z učtu,posila každý měsic 16tého 779kč,takže u mne je vše v pořadku,kontrovala jsem si to na bankovnim učtu,takže nevím,kde je problém u Vás tel.číslo 775267881 vladka.vyhnalkova@seznam.cz
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 3. 2021 1:34

jojo.taky to tak mam,ted to resim,12 let placeni,zaplaceno72000kc,vypla tapry 68000 ale cestou na ucet se nekde jeste stratilo 12000kc pry omyl a poplatky a predcasne zruseni)))v dopise ani carka ze me strhnou 12000kc jsou to podvodnici nebrat lidi urcite bezte jinam a ne k NN lichve,to i zid byl poctivejsi)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2021 1:28

jojo.taky to tak mam,ted to resim,12 let placeni,zaplaceno72000kc,vypla tapry 68000 ale cestou na ucet se nekde jeste stratilo 12000kc pry omyl a poplatky a predcasne zruseni)))v dopise ani carka ze me strhnou 12000kc jsou to podvodnici nebrat lidi urcite bezte jinam a ne k NN lichve,to i zid byl poctivejsi)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 3. 2021 1:20

omg lol kapital nn podvodnici)))
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Poš

podnikatel, Cybex

Jan Švejnar

ekonom

Martin Poš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jan Švejnar
ÚSPĚŠNOST
80,00 %

z 5 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services