Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 17 komentářů)

27. 6. 2022 11:15 | den

Aktuálně čekáme již čtvrtý měsíc na odškodnění úrazu. Vždy se jen dozvíme, že je vyřízeno a že do konce týdne bude hotovo. Telefon vyzváněl celkem 15 minut než někdo zvedl. Na emaily neodpovídají.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 1. 2022 8:49 | Pavel

Strašná pojišťovna, nelze se dovolat ani Vám neodepíšou, jediné co tak na pobočce Vám udělají pojistku, to je ale vše co tam zvládne. VYHNOUT SE TĚMTO ZLODĚJŮM
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 12. 2021 15:16 | Jirka

Celá hasičská pojišťovna ať jde do..... Praskla vodovodní trubka promočené 3 místnosti rozkopana koupelna a nedají ani korunu? Kde to kur.... jsme?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 12. 2021 9:57 | Lada

Nikdy více!!!Chtěli jsme zrušit smlouvu.Na pobočce prý nemůžeme.Jen prý e-mailem.Na ten,ale neodpovídají a telefony nezvedají.Ted už jen doufám,že smlouvu zruší a přeplatek pošlou.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 6. 2021 11:31 | Milan Štěpánek

Rozhodně nedoporučuji .. kvůli této pojištovně my znikl dluh 5000 u kancelaře pojistitelů .. jen kvůli tomu že jsou líní zvednout telfon a zavolat . Nikdo se u nich rozhodně nepojistěte za tu ušetřenou stovku to nestojí .
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 1. 2021 0:01 | Jarda.

Varuji před touto pojišťovnou!!!!Mám bohužel špatné zkušenosti. Smlouvy jsem ukončil.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2019 7:50 | Pavel

Nedoporučuji! Nejhorší pojišťovna se kterou jsem se kdy setkal v čele s Borcevskym, který má jedinou aktivitu, jak napadnout škodné události! Mám bohaté zkušenosti,ale tady to byl přešlap života a opravdu se této pojišťovně vyhněte velkým obloukem nebo v případě odškodnění úrazu dopadnete jako já a doženou Vás k soudu! Lepší nebýt pojištěný než u HVP!!!
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 5. 2019 8:29 | Dagmar

Závidím těm, kteří jsou spokojeni. Naše zkušenost s touto pojišťovnou je bohužel negativní. Přestože nám sdělili, že úmrtím pojištěnce pojištění zaniká, po 2 letech nám zaslali složenku na jméno člověka, který 2 roky nežije, abychom zaplatili dlužnou částku 217 Kč, jinak ji budou vymáhat právní cestou. Přeplatek, který jsme tam měli, pochopitelně nevrátili.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 8. 2018 11:44 | Tereza

Kdyby chtěl někdo poradit/pomoci, není problém. Dělám u jiné pojišťovny. Více info viz mail: Ter.chalupska@seznam.cz
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 11. 2012 12:55 | jarda

Už skoro čtyři měsíce čekám na plnění. Likvidátor se dostavil včas. Doklady jsem odeslal týden po pojistné události a od té doby pořád jen sliby že už je vše vyřešeno a nezvedání telefonů. HVP = Hecy, kecy, ježek v kleci. Až se událost dořeší odejdu jinam.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2012 14:27

Souhlasím s příspěvkem - Hasičská ? to je katastrofa sliby nic víc..., Moje doporučení nic nesjednávat a všechny smlouvy co nejdříve ukoncit a vše si nechat potvrdit
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 2. 2010 16:44 | věra

Už měsíc se nic od nahlášení pojistné události neděje, kdybych neurgovala, aby se někdo alespoň na havarované auto jel podívat, tak tam do dneška ještě stojí. A stejně jsem si nepomohla. Do dneška nic. Při bouračce sami policajti říkali, jo když nabourá někdo někoho z hasičské poj. tak na místě rovnou zabít.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 11. 2007 12:10 | Evelyn

Opravdu nevím, kde vzal anonym svůj prapodivný názor. Ale já mám s hasičskou pojišťovnou jen ty nejlepší zkušenosti. A moje kamarádka, která mi je doporučila taky. Platí okamžitě, nedělají žádné problémy a nechtějí po vás nesmyslné zabezpečení.
+70
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 8. 2006 10:53

Hasičská ? to je katastrofa sliby nic víc....
+47
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 8. 2004 13:32

Hasičská pojištovna není nejlepší v životním pojištění, ale získává stabilní postavení.
+53
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 8. 2004 11:37

Jenom úplný laik může zvolit Hasičskou pojišťovnu.
+83
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 8. 2002 15:47 | TGP

K čemu jinému hasiči jsou než aby zachraňovali, že :-))
+50
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Svoboda

podnikatel, Toi Toi

Aleš Řebíček

exministr a podnikatel, Slavia Praha

Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Aleš Řebíček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services