Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 74 komentářů)

11. 2. 2024 22:41 | Spi

ČSOB pojišťovnu NIKDY! Řešil jsem za SVJ větrem zničené balkonové stříšky (5 let staré). Když pominu, že jejich online formulář se opakovaně blokoval v konečné fází při odesílání a já musel volat na jejich linku. Tak po nahlášení celé události po mně ve formuláří opět chtěli vysvětlit co se stalo a doložit bůhví co všechno. Neustale prudili doložením různých dokumentů. Nakonec po 3 měsících řešení nezaplatili vůbec nic. Momentálně s nimi řeším dvě události s pádem sněhu. Po jejich ukončení s touto pojišťovnou končím. BACHA NA NĚ, OPRAVDU VÁM NÍC NEZAPLATÍ!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2022 10:16 | Kateřina

Byli jsme opravdu mile překvapeni s jakou rychlostí pojišťovna událost vyřídila. Na druhý den od podání posledního dokumentu jsme měli událost v aplikaci vyřešenou a další den jsme měli penize na účtě. Oceňujeme že jsme dostali částku na poškozenou věc na základě cenové nabídky a že jsme nemuseli financovat opravu ze svých peněz, a až pak žádat pojišťovnu o vyplacení zaplacené částky, protože vyplacena částka nebyla malá.:)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 6. 2022 17:37 | P.

Ušetřete své nervy i peněženku a tomuto šmejdu se vyhněte obloukem. Tato pojišťovna od vás peníze chce jen dostávat, ale nic vám nezaplatí. Zařizoval jsem si zde pojištění odpovědnosti zaměstnance. Bohužel došlo k autonehodě. Přes online portál jsem jim doložil všechny dokumenty (čili jsem udělal práci za ně, říkají tomu "šetření pojistné události"), načež mě rychlostí blesku informují, že to "prošetřili" a zamítají Vaši žádost. Jsou to vyloženě lidské hyeny.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 5. 2022 12:15 | Eva

Nikdy více. Měla jsem úrazovou pojistku.Nahlásila jsem pojistovaci agentce,s niz jsem smlouvu uzavirala,pojistnou udalost se vsemi podklady.Po ctvrt roce jsem zjistia,ze udalost vubec nepredala centrale!Ti se mi sice omluvili,ale pojistku jsem u nich zrusila.BTW,ta dotycna tam porad pracuje....
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2022 12:20 | Aleš

Souhlasím, Csob pojišťovnu nikdy více. Kompletně pojištěna nemovitost a jakmile dojde k pojistné události v mém případě ,,ztráta vody", která byla sjednána v pojistné smlouvě, tak neustále chtějí nějaké dokumenty. Všechny dokumenty pošlete a nakonec se dozvíte, že plnění ze strany pojišťovny nebude uskutečněné. Prostě všechno špatně. Dle mého názoru, všechny kladné recenze si snad tato pojišťovna píše sama, jinak to nevidím.
+14
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 3. 2022 19:49 | Veronika

Doporucuji. Mám u nich životní a úrazové a pojištění majetku, domácnosti. Úrazové vždy plnily a to do týdne a z pojištění domácnosti 2x telefon, bez potíží, rychle.
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2022 18:53 | Eva Walterova

Csob pojistovnu,jiz nikdy vice.Nevim o tom ,ze jsem nekomu urazila zrcatko a ten nekdo nahlasil moje SpZ.Ted i kdyz mam u nich povinne ruceni to odemne vymaha i s navysenim jejich vymahačska firma.Takze u teto pojistovny jsem naposledy.
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 3. 2022 14:16 | Petr K.

ČSOB Pojišťovnu opravdu NEDOPORUČUJI. Velmi špatná zkušenost s pojištěním nemovitosti. Likvidátor nedostižný, nereagující na dotazy. Nabídky na opravu domu po škodné události schválili až po měsíci a po opakovaných urgencích. Část peněz vyplatili tedy po týdnu, větší část z nich ale ani po třech týdnech nemohu dostat. Infolinka naprosto k ničemu, je slibují, že případ zaurgovali, ale reálný dopad žádný. Zvažuji předžalobní výzvu. Dělal jsem si nedávno cenové srovnání několika pojišťoven a ČSOB vychází ve většině modulací nejdráže. Dost důvodů se jim vyhnout velkým obloukem.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 1. 2022 14:07 | Mira

Během minulého roku jsem s ČSOB řešil 3 pojistné události. Asistence - odtah auta. Odtahovka byla u mě za 20 minut a za odtah jsem nic neplatil. Poškození střechy a části domu vichřicí. Likvidátor byl u nás do 2. dnů. Sepsali jsme zápis o škodě, po tom, co jsem poslal požadované dokumenty, jsem měl peníze do 2. dnů na účtu. Pokažená tiskárna do 5 let stáří. Nahlásil jsem, poslal vyjádření servisu o neopravitelnosti a doklad o pořízení tiskárny. Za 3 dny jsem měl peníze na účtu. Jednoduché a věcné jednání. Doporučuji.
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2021 10:10 | Stanislav

Jsou to šmejdi. Více než rok po pojistné události mi přišla předžalobní výzva od právníka, ve které se neoprávněně domáhají "náhrady škody" + poplatky za právníka (3 146 Kč za poslání dopisu). Jednomu pánovi jsem odřel blatník, vše nahlásil a vše bylo v pořádku. Tak snad proto si platím povinné ručení na 100 mil. Kč. A najednou předžalobní výzva. Tak se budem soudit, no.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 9. 2021 11:43 | Zdenda M

ČSOB Pojišťovna - už nikdy více. 9.8.2021 jsem já bláhový sjednal online povinné ručení a ihned uhradil. Byla mi vystavena dočasná zelená karta, která je k dnešnímu dni 10.9.2021 neplatná. Žádal jsem o vystavení "řádné" zelené karty, kterou mi dosud vůbec nezaslali. Při silniční kontrole mi kvůli nim hrozí pokuta od policie. Za celý měsíc nebyli schopni provést jednoduchý administrativní úkon - aktivovat pojistku a poslat kartu. Liknaví, neschopní - hrozím se toho, kdyby se mi nedejbože stala pojistná událost, jak by asi plnili. Už nikdy u nich povinné ručení neuzavřu a vypovím i pojištění nemovitosti. U druhých pojišťoven si také nedělám velké iluze, ale je čas změnit pojišťovnu. ČSOB Pojišťovna mě zklamala, jsou to šmejdi.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 8. 2021 8:25 | Šárka

Hodnocení pojišťovny: ★ ★
Hodnocení pojištění majetku: ★ ★

Velmi špatná zkušenost s pojišťovnou. Roční pojistná částka vysoká a v případě plnění si špatně odhadnou výši škody a nic nevyplatí. Velmi uvažuji o změně pojištění.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 8. 2021 9:30 | Petra

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★ ★
Hodnocení pojištění auta: ★ ★ ★ ★ ★

Výborná
-8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 19:57 | Marie Neuwirtová

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★ ★
Hodnocení pojištění majetku: ★ ★ ★ ★ ★

Můžu jen doporučit.
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 18:50 | Vojta

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★
Hodnocení pojištění majetku: ★ ★ ★ ★

V ramci pojisteni nemovitosti jsem resil zabouchnute klice a tryskajici vodu z poskozeneho kohoutku. Pres asistencni linku jsem vse vzdy v pohode vyresil, pomoc byla na miste vzdy cca za hodinu. Bez dalsich formalit a papiru. Nevyhodou vzhledem ke konkurenci je obecne vyssi cena pojistky (musel jsem brat k hypotece)
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 17:30 | ha

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★
Hodnocení životní pojištění: ★ ★ ★ ★

dobr0
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 17:29 | ha

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★
Hodnocení životní pojištění: ★ ★ ★ ★

dobr0
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2021 10:38 | Michaela

Hodnocení pojišťovny: ★ ★ ★ ★ ★
Hodnocení pojištění majetku: ★ ★ ★ ★ ★

Odpovídající plnění již z několika smluv neživotního pojištění - majetek. Pojišťovna požaduje sice doložení velkého množství dokumentů, ale plní reálnou hodnotu, za kterou je možné opravit škodu. Tudíž klient nedoplácí ze svého. Doporučuji!
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2021 11:37 | Lenka

Dekuji ze jste si nasel cas a sepsal to,vcetne uzitecnych tipu,je to fajn.??
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 4. 2021 17:30 | Jan

Má zkušenost a doporučení s plněním povinného ručení od ČSOB: Popíšu událost: pojistník ČSOB mi na namrznuté vozovce naboural starší auto v perfektním stavu, sám si auto odrovnal a já měl poškozené dva díly karoserie. K havárce jsme volali policii, což všem poškozeným vřele doporučuji (sice to trvá, ale pěkně to sepíšou a dál není pochyb o tom, co se stalo, takže PČR volejte). Nahlášení škodné události s ČSOB supr, komunikace jednoduchá. Teď to ale přijde: za dva dny od události přijel ČSOB technik. Naklikal si veškeré info o mém vozidle do chytré aplikace ČSOB plus tam nastavil můj záměr auto opravit v autorizovaném servise, kam jsem s autem od pořízení vozu jezdil (což jsem tedy musel doložit servisní knížkou). Chytrá/vychytralá aplikace ČSOB spočítala, že cena mého vozu před havárií (tzv. obecná cena vozidla) byla 75 tisíc, no a oprava vyjde stejnětak na 75 tisíc. Takže technik už mi podával svůj chytrý tablet na podpis tzv. totální škody. Tady moje doporučení: než dojede chytrý pán s chytrou aplikací sepsat poškození vozu, zjistěte si tzv. obecnou cenu vašeho vozidla!!! V ČR na to nástroj nemáme, ale slováci jsou zde napřed: mají vytvořenou solidní online kalkulačku, kterou můžete dohledat. Obecná cena mého vozidla byla dle kalkulačky i dle nabídek prodeje stejných vozidel v rozmezí 130 až 140 tisíc. Takže bacha na ně, oni by rádi hodili vůz do "totálky", aby je to vyšlo levně a úplně kašlou na vás, musíte být připravení dopředu. Pána technika jsem tedy poslal do patřičných míst, že moje vozidlo opravím ve svém autorizovaném servisu a že jsem si vědom toho, že jeho aplikace s cenou záměrně klame. Můj vůz byl 14 dní v servise na opravě a já jezdil ze servisu zapůjčeným náhradním vozidlem. Svůj servis jsem požádal, ať to opraví dobře, ale co nejlevněji, aby to pojišťovna v plnosti uhradila. Celková faktura pojišťovně: 65 tisíc (50 oprava a 15 náhradní vůz). ČSOB uhradila o 4800 tisíc méně s tím, že jsem s náhradním vozidlem najezdil cca 1600 km, čímž jsem ušetřil svůj opravovaný vůz v servisu o amortizaci v hodnotě 3 Kč na kilometr. Takže jsem podle nich ušetřil 4800 na tom, že jsem jezdil s náhradním vozem a né se svým. No můžete třikrát hádat, kdo měl servisu zaplatit nedoplacenou fakturu, já. Naštěstí je vedení mého servisu tak solidní, že mě těch 1600 km X 3 Kč na kilometr uhradit nenechali a šlo to na vrub servisu. Když jsem se podíval na stav mé škodné události na stránkách ČSOB, událost byla označená jako tzv. likvidní, tedy hotovo šmitec, není o čem debatovat. Takže shrnu: pojistník ČSOB vám nabourá auto, vy s tím strávíte spoustu nezaplaceného času (já osobně přišel minimálně o dva pracovní dny), pak se vás pokusí ve své podstatě připravit o super auto "totální škodou" (aby to měli za minimální náklady), pak nikde nevemou v potaz to, že projezdíte X kilometrů za účelem opravy vašeho vozu, no a nakonec vám "naúčtují" to, že jste jakože vydělali na ušetřené amortizaci vašeho vozu (i když vy určitě nechcete dva týdny jezdit v náhradním voze - chcete auto svoje). Co z toho vyplývá: nabourá vás pojistník ČSOB, k bouračce volejte policii. Pokud můžete, předejte celou událost někomu, kdo v tom umí chodit, ať klidně pojišťovnu pumpne (oni se s vámi rozhodně mazat nebudou). Ideálně do plnění započítejte čas, benzín, a vše, co vás to bude stát. Bohužel jsme v takovém nastavení a době pojišťoven, kdy vám bez jakéhokoli přičinění někdo nabourá auto, vy se s tím budete otravovat, pojišťovna vás bude chtít dost voškubat, no a pokud budete chytří, nakonec vás natáhne jen teda trochu. Bacha na ně! PS: snad to někomu pomůže, v životě jsem recenzi nepsal, ale teď jsem fakt musel. Taky jsem tuto zpětnou vazbu poslal samotné ČSOB již před nějakým časem, ale bez reakce, nezájem. Držte se!
+33
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/4

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ivo Lukačovič

podnikatel, Seznam.cz

Milan Zemánek

podnikatel, Miton

Ivo Lukačovič
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Milan Zemánek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services