Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 162 komentářů)

1. 12. 2021 14:48

Lepsi kdokoli, hrozny pristup
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 12. 2021 14:46 | Petr

Doporucuji se u pojistvny AXA nepojistit. Špatná komunikace a když prijde na vyplacení pojistné události, tak si počkáte. Koncim užse tu nikdy nepojistim. Hlavne auto
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2021 9:44 | K.

Priserna pojistovna. Pripravte se na to, ze cekaci lhuta na vyrizeni skodne udalosti je minimalne 4 mesice. Nikoho nezajima, ze maji ze zakona 90dni. A proc by meli posilat jednu platbu, kdyz poslou jednu, a cekaji zda si vsimnete, ze neposlali vse... Nikdy vice!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 10. 2021 10:29 | Marek

Hrozná pojišťovna. Radši vydělají 500 Kč navíc a naštvou klienta než aby mu vyšli vstříc. Přijdou tak o klienty, o jméno na ve finále o větší peníze. Neproklientský přístup. Hnus. Nedoporučuju. A jejich připomínky o konci pojištění volají do nebe! Jak jste poslali? Dopisem, a kdy? Nevím, a kde? Nevím. Máte datum odeslání, máte doklad o odeslání? Nemám. Mám datum vygenerování. A odeslání? Ne. A víte, že to došlo? To může být vína pošty. Tak vyjděte mi vstříc. Nemohu. Tak se obraťte na nadřízeného aby o tom rozhodl. Nemohu. To víte o kolik bychom přišli... Nikdy více?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 8. 2021 17:01 | JaneModel

Téhle pojišťovně se na hony vyhnout! Přesto, že jsem roky platila povinné ručení, odmítají uhradit náklady pojistné události. Zatím mě to stálo přes 50 000 Kč, protože poškozený vyhrožuje exekucí. A opět komunikace trvá přes rok, a výsledek - k pláči.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 7. 2021 20:28 | Martin

Podvodníci,darebáci,zloději. První a určitě poslední zkušenost.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2021 13:37 | Dana

Nejhorší pojišťovna ze všech !! Od ledna 2021 kdy bylo zrušeno pojištění mi do dnešního dne nebyli schopni poslat zpět peníze!!!! Půl roku neustálého volání a řešení a žádný výsledek!!!! K vám už nikdy víc!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 6. 2021 15:38 | Dana

Jenom nejhorší zkušenost!!!!! Již nikdy více, při nejbližší příležitosti ukončit smlouvu odcházím.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 4. 2021 14:28 | Pavel

Nejhorší pojišťovna ze všech! Likvidátor poslal plnění bez DPH, přitom vůz byl dávno dávno odepsaný z firmy. Následoval nátlak, aby zaplatili DPH. To činilo nemálo 18 tis. Po celou dobu byl vůz zabukovaný na servise, kde se opravoval, takže po opravě nešel používat. Vznikaly mi další škody kvůli blokobaného vozu. Když se vyjádřil finanční úřad, že se jedná o podvod pojišťovny, že pokus je stejně jako dokonaný čin, teprve nějaký druhý likvidátor č.2 poslal DPH! Vzhledem k opakovaným pokusům neproplácet DPH vzniká škoda nikoliv malá nad 1mil s trestní sazbou odpovědné osoby až na 10 let. Vzniklá přídavná škoda za blokovaný vůz na servise nebyla nikdy proplacená.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 2. 2021 11:27 | Vašek

AXA totálně nejhorší pojišťovna , jen negativní zkušenosti
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 2. 2021 16:48 | Vladimír

Nahlásil jsem škodu, případ si zaregistrovali a tím to skončilo. Už dvakrát jsem nějakou reakci urgoval, výsledek nula. Doporučuji se této pojišťovně na hony vyhnout.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2021 16:44 | Eva - jeden z mnoha nespokojených zákazníků !

Nejhorší pojišťovna co muže být. Jen špatne zkušenosti a jednání na pobočce nulové. Paní arogantní a neochotna cokoliv se mnou řešit. Konkrétně paní na pobočce PROSTĚJOV. Nedovolatelna čísla i s odpovědi na e-mail jsem čekala snad půl svého života. Jestliže někdo Vás uvažuje nad možností pojištění u AXY, rozmyslete si to....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2020 8:25 | Tomáš Koutný

Konečně normální pojišťovna. Odešli jsme od Kooperativy, kde jsme úrazové pojištění pro celou rodinu a a pojišťovna odmítla 2x plnění v případě zlomeniny ruky. AXA za stejný úraz plnila do 4 dnů od nahlášení. Zatím jsme velmi spokojeni.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 10. 2020 14:17 | Bronislaba

Koupeny let pred mesicem za vnuky na fuerteventuru,ktery jsem pojistila oroti stornu,neb jsem si nebyla jistá, zdali covid cestu zakaze. Tak jsem po 14.dnech let zrusila a zadala o vyplaceni nahrady,ze let neuskutecnim z duvodu zacinajici druhe vkny pandemie. Jak jsem zjistila,let u CSA Z PRAHY online zaplacený i pro manzela a oak se dozvim,ze je pojisten u AXY v Polsku a pokud nejsem nemocna,tak nemam narok na kompenzaci. CSA,SMARTWINGS A AXA jedni zlodeji,radeji budu letat za vnuky z Vidne. 20000kc vyletelo komínem. Hruza a bes,citim se jako ti duchodci,co koupili hrnce a deky.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 9. 2020 14:51 | Jan

Musím bohužel potvrdit, že je to zlodějská organizace. Jsem poškozený při nehodě. AXA ani po šesti týdnech co jsem jim zaslal všechny vyžádané dokumenty není schopna událost ukončit (ani neposílají likvidátora, všechno jim máte sepsat, nafotit, oskenovat a zaslat). Každý týden urguju a nejdříve vždy za tři dny přijde předpřipravená odpověď s příslibem brzkého ukončení, nyní nekomunikují vůbec, na infolince nic nevyřešíte. Bravo. AXA to má pěkně vymyšlené...
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 9. 2020 8:43 | zklamaná

PROSÍM všechny,kdo se chystají sjednad u pojišťovny AXA cestovní pojištění. Velký pozor u pojištění storna zájezdu. ZDŮRAZŇUJI důkladně pročíst obchodní podmínky. Při nemoci nebo úrazu akceptují pouze důvod UPOUTÁNÍ NA lŮŽKU. Neschopenka je bezcenná,neboť výslovně není napsaná jako předmět storna.(nestojí černé na bílém) Takže kdybyste se plazili po břiše.nebo nemohli dýchat,ale nebyli upoutáni na lůžku přijdete o všechny peníze. Velký Business mezi cestovkami a pojišťovnou. Pozor na CK Invia.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 9. 2020 8:28 | Svatava Štěpánová

Opravdu se vyhněte této pojišťovně.Cokoliv od nich chci nedá se jim dovolat. Na e-maily neodpovídají. Jak v případě pojistné události. Prasklé přední sklo do dnešního dne nezaplatili i když si několikrát vyžádali doklady, již to trvá rok. Ani jejich el. systém nefunguje,nepošle zapomenuté heslo. Opravdu neuvěřitelně neprofesionální komunikace!!!NEDOPORUČUJI
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 9. 2020 21:03 | Karel Chalupský

Praslo mi přední sklo na vozidle. Nahlásil jsem škodu emailem a po dvou dnech jsem od AXY neobdržel č. pojistné události abych si mohl nechat sklo vyměnit.Volal jsem emailoval ale nic.Několikrát mi sdělili, že mi číslo pošlou do 1 dne,potom druhý den do 15 minut atd. Bohužel stále nic. Te´d opravdu nevím jak mám postupovat dále. Axu nedoporučuji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2020 21:00 | Dobrý den , pojistení strono poplatku je pokud vy

Citace - Wia / 26.07.2020 11:08

S touto pojišťovnou mám jen špatné zkušenosti, hlavně cestovní pojištění. Když mají plnit cestovní pojištění, tak sdělí, že na toto se pojištění nevztahuje. Naposledy letos, když CK zrušila podzimní zájezd, tak AXA jednak oznámila, že jsem si pojistila storno zájezdu, tak mi nic nedají (to je paradox!), naštěstí CK byla solidní a téměř celou zálohu vrátila. AXA z pojištění, zaplacené v únoru, až teď po dloouhých tahanicích mi vrátí necelou polovinu. UŽ NIKDY VÍCE U NICH POJIŠTĚNÍ - NEDOPORUČUJI!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 8. 2020 8:54 | Patrik Novák

Dobrý den, musím se podělit o dobrou zkušenost s AXA životní pojišťovnou. Smlouvu mám uzavřenou cca 2 roky a během této doby se synovi staly 2 úrazy. Při prvním úrazu jsme byli až zaskočeni, s jakou rychlostí proběhlo šetření a peníze jsme měli do 4 dnů od ukončení události na účtu. Druhý úraz si vyžádal delší léčení a pojišťovna nám dokonce poskytla zálohové plnění a vše šlo vyřešit online. Dříve jsme měli Kooperativu, u které bylo vše zdlouhavé a pro mě nepřehledné. Musím říct, že jsem velmi spokojený s axou.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Dušan Kunovský

podnikatel, Central Group

Jan Mládek

politik

Dušan Kunovský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jan Mládek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services