Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 153 komentářů)

26. 5. 2022 10:58 | Martin

Měl jsem úraz v Rakousku. 4 dny se nedalo dovolat. Všechno jsem platil sám. Jejich komunikace nula. Ohánějí se, že na proplacení mají 90 dní a potom jeden den před uplynutím této doby si vyžádají nesmyslné dokumenty a že prý úraz není likvidní. Nikdy víc vy ZMRDI!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 5. 2022 9:01 | Nela

KATASTROFA! ŠPATNÁ A POMALÁ KOUMNIKACE! NIKDY VÍC! NEPROPLATÍ NIC! Pojistila jsem letenky na storno. Ze zdravotních důvodů jsem nakonec letět nemohla. Napsali mi, že na vyřízení mají 90 dnů. Pojišťuji letenky na storno abych poté viděla svoje peníze a ne čekala 90 dní aby mi nakonec sdělili, že je peníze mi nedají. Letenky jsem mohla prodat.
0
+-

14. 4. 2022 22:02 | Tereza

2022- Potřebovala jsem gynekologickou pohotovost, ale tam kde ji nabízeli Axa neměla smlouvu a tak mi řekli, že si to buď si ji zaplatím sama (a pak mi to možná proplatí) nebo mám čekat 14dní - měsíc na volného doktora?!?!?! Jakože mám během čekání doma vykrvácet? Finanční vypořádání trvá již 4. měsíc, a to mají lhůtu 90dní. Nikdo se mi opakovaně neozývá!! Nikdy víc.
0
+-

23. 3. 2022 19:51 | Simona

AXU už nikdy více. Syna se zlomenou klíční kostí jsme si museli dopravit do ČR na operaci sami. Poslali by sanitu za dva dny. Operace zamítnuta v Itálii. Nejhorší je komunikace, nikdo nezvedne telefon, nikdo nezavolá zpět, děs a hrůza.
0
+-

21. 3. 2022 12:58 | Lenka

AXU nedoporučuji. Byli jsme s přáteli na lyžích v Itálii a dvěma se stal úraz. Axa pojišťovna řeší tak, že vás nenechá operovat v Itálii, ale za dva dny, kdy trpíte bolestí pro vás pošle sanitku. Opravdu nedoporučuji se zde pojistit!!!!!!!!!!!!
0
+-

18. 2. 2022 16:25 | Billy

Resil jsem pojistnou udalost z prosince 2021 (cestovni pojisteni) a dnes mi prislo vyjadreni o uspesnem vyrizeni. Trvalo to vice nez 2 mesice, ale ze zakona na to maji 90 dni. Neni to nejrychlejsi jednani, ale kazdopadne splni ucel, takze se chci AXA pojistovny trochu zastat :)
0
+-

9. 2. 2022 15:11 | Vlasta

Máme naprosto stejný zážitek. Ve Francii ukradeno elektrokolo, na pojišťovnu se nelze dovolat, záznamník hlásil, že se ozvou. Na Policii ve Štrasburku nám řekli, že na výslech a protokol budeme čekat nejméně 4 hodiny a francouzsky bohužel nekomunikujeme... Nikdo nic, díky nekomunikaci pojišťovny neporadil a po 5,5 měsících urgencí neproplatila pojišťovna nic, i když v pojistce je uvedeno "sportovní vybavení" 20 tis. Kč. Považují to ovšem za zavazadlo a to, pokud není v uzamčené místnosti či v autě do kterého nesmí být vidět, tak nejsou splněny pojistné podmínky. Příště tedy víme, že pojišťovat se v podstatě nemá smysl. A komunikace s pojišťovnou AXA je příšerná, nereagují na e-maily, telefonáty přes automat a v podstatě je jim klient úplně fuk. Neumím si představit, že by nám přestalo jet auto a my čekali u cesty na pomoc třeba 48 hodin.
+2
+-

Zobrazit celé vlákno

9. 2. 2022 15:09 | Vlasta

Máme naprosto stejný zážitek. Ve Francii ukradeno elektrokolo, na pojišťovnu se nelze dovolat, záznamník hlásil, že se ozvou. Na Policii ve Štrasburku nám řekli, že na výslech a protokol budeme čekat nejméně 4 hodiny a francouzsky bohužel nekomunikujeme... Nikdo nic, díky nekomunikaci pojišťovny neporadil a po 5,5 měsících urgencí neproplatila pojišťovna nic, i když v pojistce je uvedeno "sportovní vybavení" 20 tis. Kč. Považují to ovšem za zavazadlo a to, pokud není v uzamčené místnosti či v autě do kterého nesmí být vidět, tak nejsou splněny pojistné podmínky. Příště tedy víme, že pojišťovat se v podstatě nemá smysl. A komunikace s pojišťovnou AXA je příšerná, nereagují na e-maily, telefonáty přes automat a v podstatě je jim klient úplně fuk. Neumím si představit, že by nám přestalo jet auto a my čekali u cesty na pomoc třeba 48 hodin.
-1
+-

Zobrazit celé vlákno

8. 2. 2022 9:35 | Tom

V tom případě jste se asi dostatečně neseznámila s VPP a to není chyba pojištovny.
0
+-

Zobrazit celé vlákno

26. 1. 2022 14:48 | Jiří Binek

Dobrý den,v říjnu mne okradli v zahraničí. Pojistnou událost jsem okamžitě nahlásil. Na mé podější dotazy, mi pak udpovídali, že na vyřízení mají 90 dnů (pojištění lze sjednat něhem 3 minut)a po jejich uplynutí už na mé maily neodpovídají vůbec. VELMI, VELMI nespokojem.
+2
+-

1. 12. 2021 14:51

Mel jsem nehodu se zvěří, kde jsem byl pripojisten. Po tydnenu jsem se dovolel a nikdo to semnou nechtel resit. Takze radeji neeeeeeee
0
+-

Zobrazit celé vlákno

1. 12. 2021 14:48

Lepsi kdokoli, hrozny pristup
0
+-

Zobrazit celé vlákno

1. 12. 2021 14:46 | Petr

Doporucuji se u pojistvny AXA nepojistit. Špatná komunikace a když prijde na vyplacení pojistné události, tak si počkáte. Koncim užse tu nikdy nepojistim. Hlavne auto
0
+-

25. 11. 2021 9:44 | K.

Priserna pojistovna. Pripravte se na to, ze cekaci lhuta na vyrizeni skodne udalosti je minimalne 4 mesice. Nikoho nezajima, ze maji ze zakona 90dni. A proc by meli posilat jednu platbu, kdyz poslou jednu, a cekaji zda si vsimnete, ze neposlali vse... Nikdy vice!
0
+-

11. 10. 2021 10:29 | Marek

Hrozná pojišťovna. Radši vydělají 500 Kč navíc a naštvou klienta než aby mu vyšli vstříc. Přijdou tak o klienty, o jméno na ve finále o větší peníze. Neproklientský přístup. Hnus. Nedoporučuju. A jejich připomínky o konci pojištění volají do nebe! Jak jste poslali? Dopisem, a kdy? Nevím, a kde? Nevím. Máte datum odeslání, máte doklad o odeslání? Nemám. Mám datum vygenerování. A odeslání? Ne. A víte, že to došlo? To může být vína pošty. Tak vyjděte mi vstříc. Nemohu. Tak se obraťte na nadřízeného aby o tom rozhodl. Nemohu. To víte o kolik bychom přišli... Nikdy více?
0
+-

4. 8. 2021 17:01 | JaneModel

Téhle pojišťovně se na hony vyhnout! Přesto, že jsem roky platila povinné ručení, odmítají uhradit náklady pojistné události. Zatím mě to stálo přes 50 000 Kč, protože poškozený vyhrožuje exekucí. A opět komunikace trvá přes rok, a výsledek - k pláči.
0
+-

1. 7. 2021 20:28 | Martin

Podvodníci,darebáci,zloději. První a určitě poslední zkušenost.
+5
+-

10. 6. 2021 13:37 | Dana

Nejhorší pojišťovna ze všech !! Od ledna 2021 kdy bylo zrušeno pojištění mi do dnešního dne nebyli schopni poslat zpět peníze!!!! Půl roku neustálého volání a řešení a žádný výsledek!!!! K vám už nikdy víc!!!
-2
+-

3. 6. 2021 15:38 | Dana

Jenom nejhorší zkušenost!!!!! Již nikdy více, při nejbližší příležitosti ukončit smlouvu odcházím.
+2
+-

3. 4. 2021 14:28 | Pavel

Nejhorší pojišťovna ze všech! Likvidátor poslal plnění bez DPH, přitom vůz byl dávno dávno odepsaný z firmy. Následoval nátlak, aby zaplatili DPH. To činilo nemálo 18 tis. Po celou dobu byl vůz zabukovaný na servise, kde se opravoval, takže po opravě nešel používat. Vznikaly mi další škody kvůli blokobaného vozu. Když se vyjádřil finanční úřad, že se jedná o podvod pojišťovny, že pokus je stejně jako dokonaný čin, teprve nějaký druhý likvidátor č.2 poslal DPH! Vzhledem k opakovaným pokusům neproplácet DPH vzniká škoda nikoliv malá nad 1mil s trestní sazbou odpovědné osoby až na 10 let. Vzniklá přídavná škoda za blokovaný vůz na servise nebyla nikdy proplacená.
0
+-

Stránka 1/8

Předchozí

1

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  15 937 900 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2022

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Doporučujeme

Kopejte kryty, nebo jeďte na Zéland. Hrozba atomové války je zpět

Kopejte kryty, nebo jeďte na Zéland. Hrozba atomové války je zpět

S pokračující válkou na Ukrajině se stále více mluví o možném použití jaderných zbraní....více

Jak normální je, aby pětatřicetiletí chlapi spali s patnáctiletými holkami?

Jak normální je, aby pětatřicetiletí chlapi spali s patnáctiletými holkami?

Kauza z minulého týdne, kdy dva muži ve středním věku odvedli do hotelu dvě dívky, kterým...více

Co bude s fotbalem na Ukrajině a v Rusku? Odpovídají novináři Soukup a Raiman

Že by se neměl míchat fotbal s politikou? Když nemůžete sportovat, protože vám někdo vybombarduje...více

Dokedy musí dieťa sedieť v autosedačke? Definícia zákona je pomerne prekvapujúca

Dokedy musí dieťa sedieť v autosedačke? Definícia zákona je pomerne prekvapujúca

Každý rodič pozná problémy s prepravou svojich malých ratolestí. Dokedy musia mať deti...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Trojan

producent

Bohumír Ďuričko

podnikatel

Ondřej Trojan
ÚSPĚŠNOST
79,07 %

z 43 duelů
Bohumír Ďuričko
ÚSPĚŠNOST
48,89 %

z 45 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.