Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 38 komentářů)

27. 3. 2013 20:51 | Lída

Paní Mileno, rádi Vám pomůžeme a máte u nás služby zdarma. Víme, že pojišťovny nerady platí a proto je to u nás o pomoci lidem po autohaváriích, pracovních úrazech, cyklisti, dětské úrazy. Pokud chcete pomoci, ozvěte se na tel. 721260118. Hezký večer Lída
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2013 20:48 | Lída

Paní Dee Dee, pokud chcete pomoci a dostat to, co Vám patří ozvěšte se. Smlouvu zatím nerušte, přišla byste o peníze. Dělá se to jinak. Můžete vymáhat 4 roky zpět. Náš servis máte zdarma - ozvěte se na tel. 721260118. Hezký večer Lída
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2013 20:44 | Lída

Pane Lado, to jste opravdu dostqal málo. Ráda Vám pomůžu dostat to, co Vám patří. O Kooperativě je známo, že odrbe lidi. Ale chyba je ta, že lidé nevědí jak bránit. Náš servis vymůže a pomůže lidem na odškodném co jim skutečně náleží. Vezměte si, že každý platí POV a tam podpisuje krytí až do 35 mil. Kč na škodě na zdraví a majetku. Vy máte právo nejen na bolestné, ale těch nároků je mnoho. Pokud chcete pomoci Vy i jiní lidé, zavolejte na náš servis, vše máte zdarma. 721260118 Lída - vymáhat můžete 4 roky zpět. Hezký večer
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 3. 2013 13:31 | Lada

Měl jsem autonehodu , né z mé vinny tak jsem měl možnost porovnat dvě pojišťovny na jeden úraz . Kooperativa u které měl viník nehody povinné ručení mě zaplatila bolestné dle sbírky zákonu obodován na 150 bodů to je 18000,-Kč a moje životní pojištění které mám u pojišťovny české spořitelny mě poslali 6400,-Kč . Podle toho jsem usoudil že nemá smysl platit nadále takovou pojistku .
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 2. 2013 20:28 | dada

vše co je spojené s Českou pojišťovnou je klamavé.Brát,to jo,ale vyplatit škodné to nééééééééé! jsou to podvodníci
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2012 20:03 | milena

Reaguji též na případy,kdy nejsou klienti spokojeni. Manžel byl po uraze a následných dvou operacích 9 měsíců na neschopence a nyní již 6 týdnů čekáme na posouzení zda a kolik vůbec vyplatit pojistku. Když máme něco platit,musí to být nejlépe ihned!!! Ale oni mají pořád dost času!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 10. 2012 11:25 | pidalina

Mám úrazové pojištění Flexi, měla jsem úraz, výplata proběhla bez problémů, takže zatím spokojenost.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2012 22:39 | DeeDee

Recenze, zkušenosti - pojišťovna české spořitelny - flexi Také patřím k nespokojeným klientům. Měla jsem úraz, ale pojišťovna se kdovíproč rozhodla, že mi zaplatí jen část dní léčení. Podle jejich tabulky jsem měla dostat téměř dvakrát tolik. Likvidátor zřejmě usoudil, že klient jejich tabulky nečte, tak proč by klientovi nedal méně. Však on si možná nevšimne. :-/ Ale klient si všimne a pak musí celý den běhat po pojišťovnách a řešit reklamace. A to se ještě uvidí, jestli úšpěšně. Nejsem jediná, kdo má s plněním Flexi problémy.Smlouvu u této pojišťovny ruším. Jejich likvidátoři se snaží klientům nezaplatit. Však proč ne - klienti si toho možná nevšimnou :-/
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2012 13:23 | Mira

kdyby jste to aspon napsal cesky?!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 10. 2011 11:11 | Pavel Fojtík

Já měl v roce 2000 úraz kolena-pojištovna plnila po 11 letech jsem měl zase -pracovní úraz na tom samém koleni,ale ten podle chirurgů nemél s předchozím nic společného.Pojištovna odmítla platit s neustálým bleptáním o tom ,že je to následek z 11 let starého úrazu Platil jsem 850 měsíčné z toho 200 zvlášt spoření a když jsem ukončil pojištění odmítli mi vyplatit i to spoření Tuto spořitelnu nedoporučuji, poněvadž chtějí jen brát a když mají platit,tak se na lidi vyserou.Jejich reklamy a jsou lživé a jejich manažeři-ti,kteří chodí po domech a lákají Vás ke smlouvě jsou dobře placení podvodníci Jak říkám tato pojištovna neplní,chce jen Vaše peníze,aby si jejich papaláši mohli vyplácet 100-tisícové výplaty a odměny a žít si jako prasata v žitě.Jediné co mě těší je že bez ohledu na to kolik nakradou chcípnou jako každý jinýa většina z nich dřív než já.Mějte se a jestli máte peníze navíc klidně jim přispívejte.
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2009 20:24 | DRAG

nej vic podvadi u uzavirani poistnych smluv zrovna se du soudit nejhorši poistovna v čr
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2009 20:21 | podhradsky josef

nejvic podvadi u uzavirani poistnych smluv zrovna se du soudit
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 9. 2004 17:09 | Devil

Vy jste totiž anonymní agentka AIG nebo AMCICA - stejné příspěvky jste napsala ke všem pojišťovnám, takže to není žádná náhoda, ale stupidní kampaň pro Vašeho neúspěšného chlebodárce.
+58
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 8. 2004 12:28

Životní pojištění určitě do lépe hodnocené pojišťovny. Úrazové možná. Pro mne je rozhodující jistota a když si dělám smlouvu na 30let tak volím pojišťovny podle raitingu.
+57
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2004 15:51 | Honza

Dodatek: samozřejmě mám na mysli "geniální" produkt Flexi.
+54
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 6. 2004 15:50 | Honza

Opravdu si myslíte, že výplata "PČ nebo KH" je výhoda? Jak bylo uvedeno. Když budu mít PČ dejme tomu 200tis a KH si sám naspořím (dalších) 200tis, pak pro pojišťovnu nepředstavuju riziko. Ale byl bych rád, jestli pojišťovna o to víc a o to rychleji bude navyšovat KH. Můžete uvést matematický model nebo porovnat grafy?
+45
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 11. 2003 7:02 | klient

se službami jsem spokojen - doporučuji, vyhovuje mi možnost získat informace o svých smlouvách přes internetové bankovnctví ČS
-17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 10. 2003 14:00 | Gus

Jak už tady jednou zaznělo, myslím, že prodej neživotního pojištění je velká chyba.
+41
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 2/2

2

Následující

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Tomek

podnikatel a investor, zakladatel NetCentrum

Martin Stropnický

umělec a politik

Ondřej Tomek
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Martin Stropnický
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services