Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 38 komentářů)

4. 8. 2020 12:44

Pojišťováci vše naslibují a pak nic. Jediná možnost je mít nezávislého finančního poradce a opravdu to stojí za to.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2020 6:29 | Letadla_3_2021.avi

TOTO JSOU NEJVĚTŠÍ PODVODNÍCI NEJVĚTŠÍHO KALIBRU! TENTO PŘÍSPĚVEK JE STRIKTNĚ ZAKÁZÁNO ODSTRAŇOVAT!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 6. 2018 10:38

Nevěřím ani slovo, hlavně o těch 77tisících. Mají na všechno určenou dobu léčení a nad tu nevyplatí ani korunu, když už vůbec někdy něco vyplatí.Vlastní negativní zkušenost. Jestli vy nejste náhodou agentem pojištovny.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 9. 2017 11:04 | Martina

Dávejte si veliký pozor na to, jak a kdy chcete zrušit tuhle smlouvu, protože i když si myslíte, že jste zrušili Flexi životní pojištění, tak oni to tak neberou a klidne za 1000 kč prý nezaplacenýho pojistnýho vám dají exekuci!!!!!! Já se dala do tohletoho znova utáhnout a teď hledám spůsob jak to zrušit, protože nechci za jednu kterou nezaplatím v domnění, že jsem to zrušila platit exekutorovi!!!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2017 19:50 | Iveta

Dobrý den, tohle co Vám na píšu nemá obdoby. Jednáni ČS už nikdy v životě jejich styl a jednání šílené. Pokud se Vám narodí dítě to jsou u Vás doma dřív než já sama z porodnice a i když jsi je pozvete domů to Vám toho nabídnou a samý úsměv a ochota. Ale jen když po nich potřebujete Vy něco vyřídit. To už s Vámi osobně nikdo nejedna. Samá infolinka a ty co tam sedí ty ani netuší o co jde. Ted tedy o co jde. Vloni 2016 v létě mi náhle zemřel přítel 41 let. Byl zdraví a i na preventivní prohlídce před smrtí 2 měsíce. Opravdu velká rána a stále nemohu pochopit. Nakonec došlo i k věci pozůstalosti, dnes pokud spolu bydlíte a máte trvalé bydliště na stejně adrese jako přítel, tak jsem se stala dědičkou tedy ještě z jeho rodiči. Přítel měl sjednané životní pojištěni při úmrtí. Bohužel jsme spolu plánovali budoucnost a tak mě nezajímalo nahlížet do pojistky a tedy jsi všimnout, že tam není napsaná žádná oprávněná osoba. Přitom toho roku 2016 na jeře jsme sjednávali pojištění u Kooperativa na úraz a nemoc, pojištění smrti tam bylo minim, ale tam teda jsem se stala oprávněnou osobou dále i u penzijní spoření. Nakonec mi kooperativa řekla, že u nich to je podle usnesení notáře. Bohužel pojistky se nevztahují do dědického řízení. Tím chci říct, že mi jen ČS pojištovna odepsala, že událost je vyřízena tím ukončená. Vůbec jsem se nedozvěděla nic víc. A to jsem tam posílala i to rozhodnutí. Tak jsem volala a nechala se tedy spojit z osobou, která byla podepsaná v dopise. Spojili se až na po 4 i když jsem tam vola a to uběhlo 14 dní. Tím mi bylo odpovězeno, že na to mají zákon, ale ten zákon mi neřekla a ani nenapsali. Zeptala jsem se jí proč nejednají třeba jak na tom je ten pozůstalí. Řekla jsem, že jsem osoba invalidní 3 stupně a že tedy zaopatřena nejsem a že máme tedy závazky u banky. Proč tedy nejsou schopni nahlédnout životní situaci a ještě k tomu se nejedná o nějaké velké finance, ale mě by to pomohlo. ŽÁDNÁ MORÁLKA JAK KDYBY NEBYLY LIDI, prý jsem jsi to měla ohlídat,, jo v tomto věku 41 letech'' byli jsme spolu s přítelem 6 let. Prošli jsme jsi zlé, když jsem onemocněla ještě k mé nemoci staral se o mně a tím mně požádal i o ruku. Nechtěla jsem se vdávat ochrnutá a tak jsme se domluvili až mi bude lépe. Říkala jsem jsi, že nám nic neuteče. Já jsem se zlepšila rozchodila, měli jsme kupovat své bydlení a už jsme měli termín i na svatbu. Místo toho velký životní pád. A tak se chová pojistovna, na neštěstí lidí se jen obohacují, kdy vůbec neohlížejí na životní pohromu a bohužel ani ty rodiče, to už tu rozebírat nebudu. JEN TEDY BUDTE DNES OPATRNÝ VŠUDE I U POJISTEK A RODIN. PENÍZE A CHAMTIVOST DĚLA JEN ZLE. Myslíte, že mi muže někdo pomoc jestli tedy má pOjištovna na to právo???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2016 19:26 | Vlastimil

Nahlásil jsem pojistnou událost.Jednalo se o pracovní úraz/tržnou ránu, která byla šitá/s pracovní neschopností od 11.12.2015 do 31.12.2015 celkem tedy 21 dnů.Přišlo mě oznámení o výsledků šetření pojistné události, kde bylo uvedeno:PN 11.12.2015 - 31.12.2015 - 21dnů kod úrazu 493a max 12 dní.Přitom jsem se díval na tabulky denního odškodného, kde je též kod 493-21 dní.Ale mne holt vyplatily tu levnější verzi.JE TO BORDEL!!!!
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 1. 2016 14:48 | vlasta

Mam stejny problem chce se mi brecet taky se budu obracet na pravnika mam jich plne zuby prachy sejim hodi ale kdyz maji vyplacet oni tak se brani jak muzou na ukor nas
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 3. 2015 9:31 | hanezcv

Praktiky této pojišťovny jsou v některých případech velmi prapodivné.Především co se týče vyplácení pojistného plnění.To,že krátí toto plnění je známé.Jejich argumenty jsou směšné a při tom všem se zdá,že klient nemá možnost bránit se.Z vlastní zkušenosti doporučuji obrátit se na právníka.Po mé druhé operaci kolene,díky špatnému pohybu při rekreačním sportu,a to v období po plastice vazu,mi pojišťovna sdělila,že dle jejich šetření se má druhá operace týká prvního úrazu,a proto plnění za tento druhý úraz mi nenáleží.Po mém písemném odvolání pojišťovna opět plnění zamítla s tím,že si stojí za svém šetření.Obrátil jsem se na právníka,velice kvalitního právníka,který poslal takový dopis,že se jim z toho muselo udělat zle.Přišla odpověď,že dle jejich nového šetření mi plnění náleží.Teď se budu obracet opět na právníka s dalším problémem s touto pojišťovnou.Doporučuji všem,nebojte se a využijte pomoc právního zástupce.Ten pošle maximálně dopis,kterej vás finančně nezruntuje.Pojišťovnám se totiž do soudních sporů nechce.V mém případě samotný dopis zabral.Nebojte se bránit.Oni si jsou vědomy,že lidi jsou blbý a nechají si kálet na hlavu.Ukažte že to není pravda,pokud jste si vědomy,že ta pravda stojí při vás.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 3. 2014 19:46 | Lukáš

Chci se zeptat mám pracovní úraz popáleninu převážně 1 stupně a v tabulkách sem se dočetl že nemám nárok na odškodnění mám to 20X12 cm děkuji za radu.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2014 13:59 | vašek

POJIŠŤOVNA ČESKÉ SPOŘITELNY - za sebe můžu uvést aktuální zkušenost: září 2013..vykloubení kolene po pádu z vozíku traktoru..doba léčení 4 měs ..bez nutnosti pracovní neschopnosti., produkt: flexi, opce: úrazové poj. s odškodněním 600 kč/den, po skončení léčení do 10 dnů vyplaceno: 77.400,- ...jsem spokojený, naštěstí mám kancelářskou práci, takže po nasazení ortézy jsem pracoval, ale jsou i výluky...stačilo by mít v sobě půl promile a nic...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 2. 2014 8:35 | KS

Vážený pane blbečku, když jste chtěl platit co nejmenší pojistku a na riziko denního odškodnění za úraz jste si dal 2 stovky tak se nedivte. Mimochodem podívejte se v jakých palácech tato pojišťovna funguje. Já vám pomůžu, má nejmenší náklady ze všech pojišťoven u nás na trhu, protože neplatí za žádné luxusní domy. Využívá nemovitostí České Spořitelny. Přestaňte fetovat nebo co děláte a ještě o tom veřejně psát.
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 2. 2014 21:39 | patrik

Ano, máte pravdu. Někdo to tak určitě dělá, ale nevím, proč házíte všechny do jednoho pytle. Já jsem makléř a Flexi jsem v životě neudělal, protože vím, že sou s plněním problémy. Taky je problém u lidí, ne jen u makléřů. Flexi má vysoké částky na plnění za super peníze, ale vysvětlujte těm lidem, že vůbec neplní a mají vše ve výlukách.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 11. 2013 22:52 | Buddy282

Já si platím pojištění 1300,- měsíčně u Flexiny. Když jsem si poranil loket tak mi napsali, že je poranění ve výlukách z pojištění a 128 dní léčení je nezajímá. Prostě mě poslali do zadele... Ruším u nich smlouvu a jdu k Český. Ta mi na prastarou smlouvu za tři kila měsíčně za ten samej úraz poslala 7000,-. To to je pojistka z doby těsně po revoluci...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 9. 2013 19:50 | Renáta Kuchtová

Dobrý večer,souhlasím se všemi zde nespokojenými klienty.Teké jsem po úraze(autonehoda) Nemocenská 360 dní zaplaceno jen 28 prý speciální smluvní podmínky!!!!Zajímavé že při sjednávání nikdo o tomto ani necekl.Bylo mi řečeno,že vše se vykompenzuje trvalými následky.Výsledek? Po roce čekání na vyjádřeni mi oznámili že jejich posudkový lékař napsal že poškození zraku nemusí být z nehody. Jen pro ujasnění po zjištění diagnózy mi byl odebrán řidičák tak nevím jestli jsem mohla do nehody jezdit skoro slepá? Jsou to opravdu !!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 8. 2013 16:34 | wendy

PČS? největší k***y co kdy byli... nějaký člověk,aby mi ublížil,si udělal na moje jméno pojistku. Ovšem jsem to nezjistila do doby,než mi přišla exekuce a já si u nich chtěla udělat pojištění. Absolutně je nic nezajímalo,neřešilo se to,exekuce se zaplatila,pojistka se zrušila. Mezitím mi ani neaktivovali tu novou a už si krásně strhávali peníze z ůčtu. Přišel od nich domů dopis,že pojistku nemůžou aktivovat,jelikož není něco nezaplacený. To už zmatlal exekutor... částka se uhradila a už jsem toho běhání měla plný zuby a placení za neaktivní pojistku, tak jsem jí zrušila...během 14dní mi přišel dopis se složenkou o zaplacení dluhu za pojistku...takže pokud někdo uvažujete o pojistce u této společnosti,tak ruce pryč. Jsou to jen zbytečně vyhozené peníze za nic...doporučuji kooperativu :)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 8. 2013 19:27 | jan

dobrý večer.tato pojištovna je nejvetší chyba co jsem udělal.v polovině června jsem si usekl čast posledního článku ukazováku.po měsíčním marodění jsem obdržel horentní sumu-2000kč.prý mi podle tabulek mužou zaplatit max. 10dní-ZLODĚJI!na co potom platím pojistku,abych živil vypasený čuníky v kravatách?nehodlám to nechat jen tak.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 7. 2013 15:40 | hanicka

dobry den, musim reagovat, platim si mesicne 710 kc, a minuly rok se mi stal uraz ,pad ze 12 schodu na pater, pote brneni prstu, 10 mesicu v PN, a oni mi dnes napsali, ze nemam nárok na zadne odskodne. co to proboha je? Proc si tedy platíme pojistky, když ve finále nikdo nic nezaplati?
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 4. 2013 9:18 | Miloš

Problém není v samotných pojišťovnách . Ten je v tzv. finančních poradcích. Finanční poradce je totiž makléřa jeho zástupce , který se Vás snaží co nejhůře pojistit a co nejvíce od Vás získat peněz. Jsou na to speciálně školeni. Jednou Vás navštíví pošpiní všechny Vaše dosavadní pojistky. Jim nezáleží , že Vás poškodí, hlavní je , že už je nikdy nenaleznete protože nadřízený makléř je dávno vyhodí nebo sami nevydrží, protože jim makléř nezaplatí / a to přesto , že od Vás dostal zaplaceno/. Pro libovolnou pojišťovnu je to také výhodné , proto je podporují více než přímé pojišťovací zástupce z kamenných vlastních kanceláří. Ti se snaží , protože v daném kraji , městě chtějí žít a koukat se lidem , které pojistili do očí.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 4. 2013 8:11 | jurko222

Pojištovny kvůli konkurenceschopnosti nabízejí produkty které nejsou schopny plnit.V podstatě jde o sponzorství z vaší strany.Raději věnuju peníze kojeneckému ústavu nebo zvířecímu útulku než krmit ty pro které je vysoká životní úroven obyčejný standard.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 3. 2013 20:55 | Lída

Paní Mileno, rádi Vám pomůžeme a máte u nás služby zdarma. Víme, že pojišťovny nerady platí a proto je to u nás o pomoci lidem po autohaváriích, pracovních úrazech, cyklisti, dětské úrazy. Pokud chcete pomoci, ozvěte se na tel. 721260118. Hezký večer Lída
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Keller

sociolog

Eva Štěpánková

podnikatelka, Ryor

Jan Keller
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Eva Štěpánková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services