Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 246 komentářů)

4. 4. 2014 16:15 | retry

škoda, že něktěří lidé neumí číst a přemýšlet. Jen pomlouvat a hanit. Na každé pojištovně je něco to něříkám, ale zase až tak jak to tady někteří přitahujete za vlasy to není. Tak pokud máte někde své smlouvy čTěTE SI JE!!!!! at víte na co nárok máte a na co ne. a že mám jednu špatnou zkušenost neznamená, že budu hned všechno řešit jako malé dítě kterému sebrali kyblíček. Inteligence české národnosti mě občas opravdu zaskočí. Hlavně, že najdete čas na psaní nesmyslných příspěvků na internetu místo aby jste řešil své smlouvy. Lidi myslete u toho co děláte a nedělejte ze sebe hlupáky ještě takhle veřejně....řešte si své problémy doma a neschylujte se k ubohým řešením na internetu...komu tím pomůžete? Už takhle se na nás baví celý svět :D prostě někdy jsme opravdu národ hlupáků a ani neumíme číst a svalujeme vinu na druhé než ji hledat sami na sobě :D
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 12. 2013 10:25 | Helena

Špatné skušenosti s ČP.pobočka Židochovice,neochota jakkoli poradit a pomoct vyřešit broblem.NEDOPORUČUJI
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2013 16:29

mám podobnou zkušenost.pojistili jsme si auto proti krádeži.auto nám bylo odcizeno posléze i nalezeno torzo auta bez kol, sedaček, dveří kapoty, světel a dalších věcí.škoda dle policie 86000.telefonické sdělení pojišťovny po dvou měsících zní auto se našlo tak co by jste vlastně chtěli.Nic nedostanete.Taky zruším veškeré pojistné smlouvy u této pojišťovny.Měli by si změnit logo na pomáháme vám na dno!!!Pojišťovna Alianz tuto pojistku vyplácí v likvidaci.Dle české pojišťovny vlastně krádež není krádež!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 11. 2013 16:08 | V.Kaštan

Škoda, že si neumíte přečíst pojistné podmínky.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 10. 2013 11:27 | David

Také doporučuji dát od této pojišťovny ruce pryč. Přítelkyně měla vyplavený byt a z pojišťovny to naschvál tak dlouho prodlužovali, že jí nakonec napsali, že to je promlčené. A znám více případů. Jsou to zloději. Nic u nich nepojišťovat.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 9. 2013 17:15 | Martin Glozar

Chtěl bych upozornit na "výhodné povinné ručení" Při uzavírání smlouvy mi bylo sděleno,že v rámcí povinného ručení mám asistenční služby i v případě poruchy,nehody.Při poruše motocyklu na dálnici v pátek ve špičce jsem je chtěl využít,na dotaz operátora co mám za problém jsem oznámil,že mi motocykl nechce jet,"že by to mohly být nečistoty v palivu,ale že nejsem automechanik"načež mi operátor oznámil že na to se asistenční služby nevztahují a nechal mě stát na dálnici i s motorkou v místě kde nebyl z důvodů prací odstavný pruh.Stál jsem tam tři hodiny než mi zastavilo dodávkové vozidlo a odvezlo mě pryč.Ukázalo se,že závada byla v elektroinstalaci. Po této zkušenosti hledám jinou pojišťovnu a všechny své smlouvy převedu jinam.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 8. 2013 21:09 | Václav Pekárek

dobrý den, co je to za pojišťovnu, která mi pošle návrh smlouvy Multirisk DM se složenkou, když už takovou podobnou již platím. To vám vůbec nevadí, že budu platit skoro shodné pojistky a v případě pojistného plnění vyplatíte jenom co je pro vás výhodné. nechováte se náhodou jak lupiči. Co v té pojišťovně děláte, když pravice neví co dělá levice? Kde se ve vás bere ta drzost, vy už jste jak ty "šmejdi"
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2013 21:02 | Mirek

Dobrý den, chtěl bych požádat o případné vysvětlení či pomoc v následující věci: bohužel mi před měsícem zemřela matka a tak jsem zašel na ČP s žádostí převést její pojištění domácnosti eventuálně zrušit. Paní na pobočce v Brně, ul.Rašínova mi vysvětlila situaci a vyšla vstříc s tím, že je nejlepší pojištění zrušit, na čemž jsme se dohodli, včetně přeposlání peněz na moji adresu, sepsali-potvrdili. Dnes jsem byl ale překvapen dopisem z centrály v Praze, kdy mi vrchní ředitel správy pojištění a plateb sděluje, že pojištění zaniká dne 13.5.2014, mám za to že je to den kdy matka pojištění platila v letošním roce, krátce před smrtí. Mám takové nutkání poslat celou záležitost k do televize, neboť nechápu jak může být pojištěn imaginární majetek nežijící osoby a jak by se řešila případná škoda - to by byl pak nejspíš pojistný podvod nebo je čes,pojištovna již tak daleko že uzavírá pojištění již pro naše blízké na onom světě-že by to byl nový produkt ?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 6. 2013 15:15 | Zdeněk

Makléři podle svého nejlepšího vědomí a svědomí navrhnou pojistku od pojišťovny, která jim dá největší provizi.Nevěřím, ž je zajímá pojišťovna, nebo zájem klienta. Je jedno jestli jepojišťovna modrá, zelená, oranžová, hlavně když platí
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 6. 2013 15:11 | Zdeněk

Povodně 2013 Mám nedávnou zkušenost. 2.6.2013 povodně. Voda nám zaplavila sklep a bylo pod vodou nářadí,stavební materiál.2.6. zaplaveno, 3.6. nahlášeno, 7.6. přijel likvidátor a 13.6. vyplacena škoda. Na to, že to nebyla jedna škoda, ale asi tisíce, tak to proběhlo rychle, profesionálně
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 5. 2013 10:14 | Jiří Kopeček

Spokojenost!!!! 1.4.2013 jsem měl úraz v Rakousku. Po návratu z nemocnice jsem 22.4. pojistnou událost podal elektronicky včetně skenů dokladů. 23.4. , tj. do druhého dne jsem dostal na email informaci o výplatě pojistného plnění (celkovou částku plnění). Pojistné plnění bylo během 14 dnů na účtu.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 4. 2013 19:32 | Mária Frydrychovská

Čtu zde negativní posudky na Českou Pojištovnu,nemohu se s nima ztotožnit.Mám oboustraně zlomený kotník,následovala hospitalizace a operace.Po 8 dnech propuštění do domácí péče jsem se informovala jak pokračovat u nahlášení úrazu.Bylo mi doporučeno vše nahlásit tudíž jsem elektronicko cestou úraz nahlásila,obratem jsem dostala zprávu zpět,že se bude konat likvidace.Během 2 dnů jsem dostala plnění.Na mail mi bylo zaslané vyúčtování a peníze jsem obdržela 3 dny nato.Jsem mile překvapená a chválím.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2013 22:54 | robert

To, co píšete je nesmysl - makléři dostávají od všech institucí naprosto rovné provize, což hlída Česká národní banka, takže váš argument, že markléři neodoporučují Českou pojišťovnu, protože dostávají menší provize je naprostý nesmysl :-) Markéři správně ČP nedoporučují, protože mají možnost srovnat pojišťovny všechny a zkrátka a jednoduše ve srovnání s jinými pojišťovnami je ČP vyrazně dražší a co se týka plnění je naprosto neseriozní a snaží se ze všeho vykroutit.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2013 15:53 | Pojišťovák

Tak mu to uzavřete jinde a dostanete výpověď už po prvním úrazu... uvidíte:-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 2. 2013 12:30 | Petra

Sjednali jsme pojištění u ČP vnukovi.Měl smůlu a za loňský rok měl 4 úrazy a pojišťovna plnila z toho 3,ale vzápětí vypověděla smlouvu bez udání důvodu.Nelíbí se mi to,proto jsme přece pojištění uzavírali.Nikdo nám předem neřekl,že vnuk smí mít jen určitý počet úrazů.Nerozumím tomu,ale vím jistě,že u ČP již nikdy!!!
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 2. 2013 13:46 | Daniel

Vždyť píše, že Sluníčko vyplatili, škodu a operaci taky :)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 2. 2013 23:27 | Jaroslav

Tak já naopak musím říci, že od té doby, co jsem u České Pojišťovny, jsem velice spokojený. Jak jejich proklientský přístup, tak plnění(již několikrát), na nic si zkrátka nemohu stěžovat. Poslední zkušenost - nabourala mne řidička s povinným ručením u jiné společnosti. Nahlásil jsem nehodu ČP, která vzala šetření události na sebe. Jediné, co jsem udělal, bylo zavolání na linku. Vozidlo odtáhli do servisu, dostal jsem hned druhý den náhradní. Za týden jsem měl auto opravené a formou krycího dopisu jsem byl informován, že ze strany ČP bylo hrazeno servisu bezmála 80000Kč.
Vyhnul jsem se jak okleštění o amortizaci, tak jednání s jinou pojišťovnou.
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2013 22:55 | Jirka

Prosím poraďte mi někdo!!!! V práci mám jako technik autoservisu na starosti vyřízení pojistné události u ČP.Po zaslání podkladů před 3 měsíci se stále jen vymlouvají že sice mají všechny podklady pro vyřízení PU ale že likvidátor tam teď není a že se mi ozve. Už asi popáté mi toto sdělili a pořád nic, ani platba ani kontakt z jejich strany, pořád se jen vymlouvají na nepřítomnost likvidátora a slibují a nic!!! Už tři měsíce!!! Pamatujete na tu reklamu, česká?vyplatí do 5 dnů!!! aby to nebylo 5 let??? PROSÍM PORAĎTE MI NĚKDO KAM SE MÁM OBRÁTIT... Díky
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 12. 2012 14:48 | Katka

Mám s Českou pojišťovnou následující zkušenost. Když jsem nahlásila pojistnou událost, odepsali mi, že nebyla naplněna podmínka adekvátnosti úrazového děje. A že mi tedy žádné peníze nedají. Ohradila jsem se a napsala jim, že jsem si platila pojištění proto, abych byla v případě úrazu odškodněna. A že se poradím s právníkem a v případě nutnosti se obrátím na soud. Do 10 dnů, bez slov omluvy či vysvětlení, mi poslali dopis s oznámením, že peníze posílají na můj účet. A opravdu! Takže nenechejte se odradit. Pohrozte jim soudem a peníze dostanete. Od smlouvy jsem už odstoupila, nechci s nimi mít nic společného. Nejednají solidně !
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 12. 2012 16:37 | mirka

Vždy jsem si myslela , Česká pojišťovna je fér,bohužel jsou to podvodníci,kteří se nestydí. Když ptáčka lapají, hezky jim zpívají,když chcete zrušit smlouvu,neposílejte dvě pojistky doporučeně v jedné obálce...pozor..z obálky se zrušením se aspoň jedna ztratí..vůbec nic neřeší,je jim to jedno , že ztrácejí klienty..asi jich mají dost.Tak přeji hodně štěstí ve zlodějském podnikání.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Poš

podnikatel, Cybex

Jan Mládek

politik

Martin Poš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jan Mládek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services