Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

4. 5. 2018 18:24 | Blanch

Velmi nespokojená, pojišťovna se o klienty nezajímá, slibuje, ale najde kličku a neplní. Komunikace když cokoli potřebuji nulová, ale pokud potřebují oni sjednat s klientem pojištění, jsou ochotni až hrůza. Nedoporučuji
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+2
Líbí
Nelíbí

14. 5. 2018 1:08 | Nick

Okrádat by jim šlo. Sjednají pojištění, v průběhu se ozvou s "nutnou aktualizací", kterou podvodně přimějou podepsat navzdory slibům, že úspory zůstanou nedotčené, a klient rázem přijde o třetinu peněz - díkybohu za kvalitní právníky! Nikdy více s touhle institucí nechceme přijít do styku!
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

28. 5. 2018 22:35 | Ludva

S ČP mám zkušenost takovou, že mě naboural jejich klient. Po zavolání do pojišťovny kam už klient nahlásil událost vše v pohodě, likvidátor se dostavil už druhý den od nehody. Auto prošel a i když už auto bylo jednou bourané a někde to na něm bylo poznat, nějak to neřešil a napsal zprávu na totálku.
Na vyhodnocení jsem čekal sice 23 dní, ale byl jsem překvapen, protože odhadli cenu auta výše než jsem čekal a na částce co poslali jsem ještě vydělal. V tomto případě za mě spokojenost.
Reagovat | Citovat

+4
Líbí
Nelíbí

12. 6. 2018 14:05 | Jan

Podepisování smluv jim jde, ale zrušit zákonnou pojistku... Na pobočce podepíšete žádost o zrušení v domnění že to máte z krku a za měsíc přijde poštou zamítnutí žádosti, proto že jim něco chybí doložit... Asi si myslí že nemusím chodit do práce, hnus neochota, všecko problém ČP naposledy
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

4. 7. 2018 7:16 | toms

Nikdy nechci mít nic společného s touto institucí. Jejich klient mi způsobil škodu na majetku - oplocení domu. Policie odhadla škodu na 20.000 tis, technik vyslaný ČP to viděl na částku podobnou, firmy mi zaslali nabídky na opravu v rozmezí 16-25 tis a soudrud Jozef Hrdý mi zaslal plnění ve výši 6.721,- Kč. Prostě odbrat, okrát, znechutit. Jejich motto: "pomáháme vám jít dál" chápu tak, že máme jít o dům dál. Od nich prostě co nejdál! PS: nic u nich nemám pojištěného dobrých 20 let - totéž doporučuji všem!
Reagovat | Citovat

+4
Líbí
Nelíbí

21. 7. 2018 19:12 | Adam

Máte pravdu radši si popovídám někde u soudu s takovými podvodníky. Je opravdu takových případů několik. Lidi nebojte se je žalovat. Díky tomu dostanete i trojnásobek, než máte nárok. ( Vlastní zkušenost)
Reagovat | Citovat

-3
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (retry 04. 04. 2014 16:15)

30. 7. 2018 10:30 | Helena

ČP nedoporučuji nikomu !!! K výplatě pojitných plnění se nehrne. Hledá kličky, aby se plnění vyhnuli. Měla jsem u nich pojištěnu svoji nemovitost. 15 let jsem po nich žádné plnění nechtěla. Až nyní v hodnotě 52 tis. Kč. Hledali důvody, až přišli na to, že vyčíslená práce je drahá. Prý ať si najdu někoho levnějšího a nebo ať mi stavební firma vyčíslí hodinu po hodině, co který dělník dělal ( nedejbože, že by šel na toaletu) . No a buď vezmu tohle nebo nedostanu nic. Paráda, co? Nakonec mi vyplatili tak směšnou částku, že jsem se rozhodla okamžitě vypovědět s nimi smlouvu. Jsem zvědavá, jaké kličky budou hledat, aby výpověď z mé strany byla neplatná. Takže radím všem- vyhněte se ČP obloukem.
Reagovat | Citovat

-1
Líbí
Nelíbí

28. 8. 2018 19:15 | patrik

Zdravím .Má zkušenost je taková že přes 1/2 roku řeším škodu a stále po mne chtějí nové a nové dokumenty a potvrzení.Jakmile doložím za dva dny chtějí další nový.Již nevím co dělat.Volal jsem tam nespočetně krát,vždy to od likvidátora spadlo k telefonistkám,protože to nikdy nezvedá.Asi žádná jiná pojišťovna není horší....Hnus
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (Helena 30. 07. 2018 10:30)

2. 10. 2018 22:12 | David

Výborná pojistovna. Pojistna udalost se stala 21.9. a nyni je 2.10. a uz mam pu vyresenou. Penize mam uz na účtě. Je to výborná pojišťovna. Doporučuji
Reagovat | Citovat

-1
Líbí
Nelíbí

9. 10. 2018 19:06 | Simona

Dobrý den, také bych se chtěla podělit o svůj názor. Pracuji přímo na centrále ČP a bohužel tak 80% negativních zkušeností jsou od klientů přes obchodníky. Klienti aniž by si pořádně přečetli co sjednávají nebo přesjednavají....podepíší. Pracovala jsem u více pojišťoven,stále zastavám názor, pokud je dobře nastavené pojištění, je i klient spokojen. Na centrále jsou hovory nahrávané, proto doporučuji si vše ověřit přes telefon než něco podepíšu.
Reagovat | Citovat

-1
Líbí
Nelíbí

9. 10. 2018 19:07 | Simona

Dobrý den, také bych se chtěla podělit o svůj názor. Pracuji přímo na centrále ČP a bohužel tak 80% negativních zkušeností jsou od klientů přes obchodníky. Klienti aniž by si pořádně přečetli co sjednávají nebo přesjednavají....podepíší. Pracovala jsem u více pojišťoven,stále zastavám názor, pokud je dobře nastavené pojištění, je i klient spokojen. Na centrále jsou hovory nahrávané, proto doporučuji si vše ověřit přes telefon než něco podepíšu.
Reagovat | Citovat

-1
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 224 039 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Další čtení na flowee.cz

Připojení k internetu má pozitivní vliv na život v Africe

Připojení k internetu má pozitivní vliv na život v Africe

V subsaharské Africe došlo v posledních letech k dramatickému nárůstu počtu uživatelů...více

Až vybuchne vulkán v Yellowstonu: USA zšednou a Země se ochladí

Až vybuchne vulkán v Yellowstonu: USA zšednou a Země se ochladí

Supervulkán pod Yellowstonským národním parkem je mocnější než běžná sopka. Je schopný...více

Po čem muži touží? Podle českých komedií po něčem hodně nehezkém

Po čem muži touží? Podle českých komedií po něčem hodně nehezkém

Za největší zlo je mnohými považováno, když se kritizuje humor za to, že je „nekorektní“....více

Zdroj: Logo Flowee

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Martin Pomothy

podnikatel, ČSFD.cz

Vladimír Železný

podnikatel a politik

Martin Pomothy
ÚSPĚŠNOST
23,53 %

z 34 duelů
Vladimír Železný
ÚSPĚŠNOST
75,00 %

z 48 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK