Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 208 komentářů)

25. 9. 2019 16:58 | komuš

Tak se Bicanová ještě chlub,svou blbostí nebetyčnou!40let jsi zaspala dobu. No jo, v důchodě už je ti to na starý kolena prd platný něco měnit. Tak dlouhé vedení,a kolik z tebe vytáhli podvodníci z ČP? Na pojistném? A platit budeš do konce života, a zbytečně. Oni ti žádné plnění nedají. Ses za ty prachy mohla slušně ožrat, nebo jet na dovolenou - na cestu kolem světa. Umím si představit, jakej balík jsi těm vyžraným šmejdům nacpala do pr/d/ele za těch cca 45 let zaslepenýho placení O NIČEM!
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2019 6:48 | Kotaula Martin Ostrava

Ano to porušuje, v celé šíři. Jsou to podvodníci A taky šmírujou lidi a tahle jim pomáhá-Upozornění na osobu ženského pohlaví 66 let Vera Nusm.extrémně vrásčitou na svých 66let - z Ostravy - telefonuje všem pořád, z nudy, nikdy v ČR nepracovala, nechá se dodnes i jako "důchodkyně" živit exmanželem. Zlatokopka, podvodnice, dělá podvody v bankách, v obchodech, jde o nebezpečnou psychopatku a zákeřnou intrikánku, jezdící v červeném autě zn.Nissan pod vlivem omamných látek. Tato osoba je velmi agresívní, psychicky vyšinutá, nebezpečná, a škodolibá. I na cestách uplatňuje agresívní styl jízdy,předjíždí, troubí a je úplně mimo. Dále na internetu sleduje lidi (trestný čin stalking) - vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty na různých webech,i i smyšlenými telefonáty na různá tel.čs. Dát si na ni pozor na Ostravsku,v nákupních centrech šmíruje lidi, fotí si je,a bez jejich svolení používá jejich fotky k intrikaření! Obtěžuje falešnými zprávami posílá škodlivé kody na emaily, ještě se s tím chlubí, je vyšinutá!Chodí většinou v černém. Jestli jsou silikonové implantáty jedovaté, u této osoby to platí na 100% ! Obtěžuje po telefonu, šílená intrikánka! Vnucuje se cizím lidem,které obtěžuje s manipulacemi a intrikami,na jiné osoby. Všichni kdo s ní nebo v její režii instrikují se dopouštějí rovněž trestného činu! Pokuty pro ty kdo v její režii intrikují, již padly a dále padají! Tato závadná osoba není schopna udržovat normlání vztahy s lidmi!Lidi jen zneužívá a pak poškozuje!OBTĚŽUJE I V OBCHODNÍCH CENTRECH PRODAVAČKY, SVÝMI VÝPLODY A MANIPULACEMI NA JINÉ LIDI! PODÁNO NĚKOLIK TRESTNÍCH OZNÁMENÍ !!! SPRÁVNÍ ORGÁNY TUTO PSYCHOPATKU ŘEŠÍ!Poznáte dle nápadného vrásčitého obličeje,který se stále ironicky šklebí v odporné grimase Bez vašeho vědomí vás zatáhne do podvodu (bílé koně, nebo jiný podvod)
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 9. 2019 6:46 | Kotaula Martin Ostrava

Nesmírné zklamání, a také podezření na intriky s níže uvedenou osobou v pobočkách v MS kraji - Upozornění na osobu ženského pohlaví 66 let Vera Nusm.extrémně vrásčitou na svých 66let - z Ostravy - telefonuje všem pořád, z nudy, nikdy v ČR nepracovala, nechá se dodnes i jako "důchodkyně" živit exmanželem. Zlatokopka, podvodnice, dělá podvody v bankách, v obchodech, jde o nebezpečnou psychopatku a zákeřnou intrikánku, jezdící v červeném autě zn.Nissan pod vlivem omamných látek. Tato osoba je velmi agresívní, psychicky vyšinutá, nebezpečná, a škodolibá. I na cestách uplatňuje agresívní styl jízdy,předjíždí, troubí a je úplně mimo. Dále na internetu sleduje lidi (trestný čin stalking) - vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty na různých webech,i i smyšlenými telefonáty na různá tel.čs. Dát si na ni pozor na Ostravsku,v nákupních centrech šmíruje lidi, fotí si je,a bez jejich svolení používá jejich fotky k intrikaření! Obtěžuje falešnými zprávami posílá škodlivé kody na emaily, ještě se s tím chlubí, je vyšinutá!Chodí většinou v černém. Jestli jsou silikonové implantáty jedovaté, u této osoby to platí na 100% ! Obtěžuje po telefonu, šílená intrikánka! Vnucuje se cizím lidem,které obtěžuje s manipulacemi a intrikami,na jiné osoby. Všichni kdo s ní nebo v její režii instrikují se dopouštějí rovněž trestného činu! Pokuty pro ty kdo v její režii intrikují, již padly a dále padají! Tato závadná osoba není schopna udržovat normlání vztahy s lidmi!Lidi jen zneužívá a pak poškozuje!OBTĚŽUJE I V OBCHODNÍCH CENTRECH PRODAVAČKY, SVÝMI VÝPLODY A MANIPULACEMI NA JINÉ LIDI! PODÁNO NĚKOLIK TRESTNÍCH OZNÁMENÍ !!! SPRÁVNÍ ORGÁNY TUTO PSYCHOPATKU ŘEŠÍ!Poznáte dle nápadného vrásčitého obličeje,který se stále ironicky šklebí v odporné grimase Bez vašeho vědomí vás zatáhne do podvodu (bílé koně, nebo jiný podvod)
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 9. 2019 23:06 | ...

Tak to víte, je zde plno pracovníků od konkurence jenž si hrají na klienty, jelikož ostatní pojišťovny jako Kooperativa a allianz nejsou tak kvalitní a chtějí si takto získat lidi.. A o těch ostatních pojišťovnách ani nemluvě.. Ale faktem je že klient české pojišťovny většinou spokojený klient.. Jednání rychlé.. Přístup profesionální.. Lidský..
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2019 0:57

Pane Václave, pro tento případ je nutné mít pojištění odpovědnosti vlastníka nemovitosti ( to jste, předpokládám, vy). Je dobré se o toto zajímat a smlouvy aktualizovat. Pokud máte vše v pořádku, pojišťovna hradí bez problémů.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 9. 2019 0:46 | Martina

Paní Martino, je logické, že i po skončení pracovního pměru za vámi jdou storna za smlouvy, které klient zruší (měla jste to ve smlouvě). U sarých smluv to bylo až 3 roky, nyní je to do dvou let podle měsíců trvání smlouvy. Pokud vracíte desetitisíce, tak předpokládám, že jste si v ČP docela slušně vydělala. Potom tak nějak nechápu proč jste odešla?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 9. 2019 22:00 | Martina

Dobrý den Premi, při nahlášení urazu není pro Českou pojišťovnu potřeba žádné vypsání pojistné události od lékaře za 400 stovky. Prostě si vyplníte formulář, jak se vám úraz stal, léčba od kdy do kdy a přiložíte všechny lékařské zprávy. Odevzdáte na pojišťovnu, toť vše zdarma. Plnění je rychlé.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 9. 2019 12:41 | Babica Zdeněk

Penzijní společnost mi nevyplatila v plné výši naspořené peníze, které jsem ji svěřil, přestože jsem splnil veškeré podmínky pro jejich plnění. Doposud mi dluží kolem 20 tisíc. Toto neplnění jsem řešil s pracovnicí pobočky v Nejdku a doposud bez kladné odezvy. Prosím o sdělení jak postupovat, aby Česká pojišťovna mi nezadržovala mé peníze.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2019 8:58 | Andrea

Za me nespokojenost! Po ukonceni smlouvy vse protahuji, uz to trva dva mesice a nic se nedeje... U Kooperativy ukoncili ihned a penize poslali na ucet. CP jiz nikdy vice!
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2019 14:22 | Adéla

Nejhorší pojišťovna u nás vůbec, jedny z nejvyšších cen a zároveň nejnižší kvalita služeb. Pracovníci ČP říkají pokaždé něco jiného, pak se vymlouvají, urážejí vás (když jsem se zmínila, že pracovně také působím v tomto oboru). Po úrazu, kdy mi stále odmítají vyplatit jakékoliv trvalé následky úrazem (necítím kus ruky, omezená pohyblivost, výdaje na léčení, atd.) jsem se rozhodla pojištění ukončit. Smlouvu o ukončení mám u sebe, podepsanou oběma stranami a oni mi po týdnu pošlou, že děkují že jsem jejich klientem a že jelikož jsem se rozhodla o indexaci, tak ať jim platím víc :D :D :D No hlupáctví na n-tou! A domáhat se výplaty, na kterou mám právo mě opravdu zmáhá...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 7. 2019 22:50 | Milada

ČP nejspíš porušuje zákon na ochranu osobních údajů. Při rušení tzv. povinného ručení po prodeji vozidla si pracovnice Muchová (Plzeň) zcela bezostyšně a bez předchozí domluvy a bez předchozího souhlasu klienta zkopírovala kupní smlouvu. Smlouva obsahuje osobní údaje o kupujícím, do kterých pojišťovně nic není. Zcestný je vůbec fakt, že musíme pojišťovně dokládat důvod zrušení pojištění, když jde o odpovědnost provozovatele vozidla samotného a ten se sám musí rozhodnout, jestli respektuje zákon. Česká kancelář pojistitelů s tím nemůže mít problém, protože k témuž vozu si několik dnů před tím sjednal pojištění někdo jiný (jinak by neproběhl převod vozu). Bohužel také se nelze spolehnout na kvalitu pracovnice ČP, která ve stejný den prováděla také zrušení životního pojištění a ačkoli měla v ruce obč. průkaz klienta, neopsala si místo narození a ČP nyní obtěžuje klienta novou písemnou žádostí o výplatu plnění (již jednou podepsanou), tedy protahuje výplatu.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 6. 2019 22:41 | Milan

Mám též velice špatné zkušenosti z Českou pojišťovnou. Když platíte, tak je to dobrý. Ale jakmile se vám stane úraz, tak vám nedají nic a ještě vám řeknou, že se vám žádný úraz nestal. Na přepážce byla velmi příjemná paní,která mi právě toto řekla, že se mi žádný úraz nestal a , že mi nic nevyplatí. To mi potvrdili i telefonem. Škoda toho telefonátu, kde mi paní přesvědčovala 10 minut, že to žádný úraz nebyl. Měl jsem úraz na pravé ruce, ruku mě operovali,dokumenty o úraze jsem předložil.To je podle mě prostě paradox. Člověk když marodí, tak má nízký plat a pojišťovna by to měla kompenzovat, teda, když je dobrá. Naštěstí jsem ještě pojištěn u Kooperativy a v práci u Alianz, které se zachovaly jako správné pojišťovny.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2019 7:05 | Luboš

Mám velice špatné zkušenosti. Byl jsem první majitel auta a kontinuálně jsem platil havarijní pojištění na svůj vůz. Nahlásil jsem škodu po drobné havarii na horách. Bohužel jsem při prohlížení fotografií uvedl chybné datum havárie o jeden rok. Ano uznávám nemělo se mi to stát nicméně platil jsem celých deset let jedné pojišťovně, nikdy jsem k nikomu nepřešel, tedy z logiky věci bylo úplně jedno, kdy se mi nehoda stala. Bohužel ČP se hodí každý argument, aby nemusela plnit. Dopisování s pojišťovnou k ničemu nevedlo. Nakonec jsem dal výpověď. U ČESKÉ POJIŠŤOVNY už nikdy více. Brát peníze za pojištění to jim jde, ale plnit ??? Možná je to nyní nemrzí, ale až si všichni na internetu přečtou tyto zkušenosti a odejde jejich poslední klient, tak je to mrzet začne. Luboš R.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2019 9:24 | Daniel

Pěkný den paní Nevolová,
mrzí mě, že máte takovou zkušenost a upřímně jsem překvapený, kolik lidí ji má podobnou, ale mému kamarádovi, který si sjednal u ČP životní pojištění, bylo při doložení lékařských zpráv vyplaceno to, na co měl nárok, a to se mu stal úraz dva měsíce od sjednání. Bohužel, problém je v tom, že člověk, se kterým jste smlouvu sjednacala Vam ji většinou udělá, ale pak už se o Vas nestará. A to di myslim, ze je ten největší problém. Jakožto obchodník by tu pro Vás měl být při všem, když potřebujete pomoct...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 6. 2019 13:21 | Helena Nevolová

Česká pojišťovna je nejdražší na trhu. Pokud ale dojde na škodnou událost, nevyplatí škodu,nebo jen částečně. Rozhodně nedoporučuji.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2019 11:50 | Jitka B.

I my, co by zaměstnavatel, máme výborné zkušenosti s pojistkami na blbost našich zaměstnanců. Za prvé profesionalita, řádný precizní postup, to že nechtějí z nějakého důvodu uznat škodní událost, je druhá věc..každý si chrání peníze..ale máme co srovnávat při 100 zaměstnancích, kdy každý z nich musí mít pojistku na blbost a já s pojišťovnami jednám, zdá se mi česká nejprofesionálnější. Nejhorší ČPP !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 4. 2019 23:54 | Václav

Víte, že když jdete na návštěvu ke své tetě a budete trhat jablka z jejího stromu, jehož větve přesahují na chodník a náhodou se zlomí větev, která spadne na procházejícího chodce, Česká pojišťovna uhradí z pojištění odpovědnosti vaší tety škodu a újmu na zdraví, ošetřování atd., ale pak bude plnění požadovat po vás? Takové jsou u nás zákony.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2019 23:52 | Václav

Víte, že když pojedete autem svého bratra, Česká pojišťovna uhradí případné plnění z "povinného ručení", ale pak bude požadovat minimálně polovinu po vás? Ano, a to podle §2820 Občanského zákoníku. To samé bude, když vaši staří rodiče budou bydlet v samostatném bytě ve vašem domě, vy budete na dovolené a pošťák si zlomí nohu na vaší přístupové cestě k domu, protože vaši rodiče se měli v době vaší nepřítomnosti o schůdnost starat, protože věděli, že jim pošťák přinese důchod. Když nebudou mít vlastní pojištění domácnosti a odpovědnosti, protože si budou mylně domnívat, že na to stačí vaše celkové pojištění domu a domácnosti, tak budou platit jako mourovatí. Takové je u nás právo.
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2019 23:45 | Václav

Česká pojišťovna je vrcholem ledovce nechutných praktik pojišťoven. Bohužel, tyto podnikatelské subjekty mají neomezené prostředky ke korumpování našich zákonodárců, proto se dnes již celkem úspěšně mohou ohánět jakýmkoli "zákonným" důvodem pro zamítnutí jinak logicky oprávněných požadavků na plnění. Je to celosvětový trend, jediné co pomůže, je vymést poslaneckou sněmovnu. O zvýšení důchodů o pár stovek se diskutuje roky, ale ochranářské paragrafy pro tyto zrůdné instituce schvalují naprosto v tichosti.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 3. 2019 14:20 | Anna

Také máme špatnou zkušenost s čp. Platíme synovi životní pojištění kde je připojištěn proti úrazu. Po prvé v 16 letech se mu stal úraz, odnesla to ruka, 6 stehů. Samozřejmě jsme se obrátili na pojišťovnu no a budete se divit kolik jsme dostali odškodné, bylo to celých "500" kč. Nikdy víc z českou pojišťovnou.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  11 055 092 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2019

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Umrtí majitele
Poradna > Pojištění a penzijní připojištěníPovinné ručení

Otázka: Dobrý den,prosím o radu.Otec mě zemřel 14,3 2013 zbylo poněm auto fort fiesta.Majetkové vypořádání ještě neproběhlo.Pojištění končí 8 měsíc 2013.Prosím jak mám postupovat? více

Cestovní pojištění

Úrazové pojištění a pojištění v nemoci

Životní pojištění

Havarijní pojištění

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Penzijní připojištění

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Články na Heroine.cz

Advokátka Hrdá: Jak dál neubližovat obětem znásilnění

Advokátka Hrdá: Jak dál neubližovat obětem znásilnění

„Ani po patnácti letech praxe mě nepřestává překvapovat, jak moc lidé podceňují traumata...více

23. Ji.hlava je tady: 277 filmů, od Sobojleva k Havlovi

23. Ji.hlava je tady: 277 filmů, od Sobojleva k Havlovi

Třiadvacátá Ji.hlava je za dveřmi. Mezinárodní festival dokumentárních filmů nabídne premiéry...více

Joker: monstrum pro rok 2019

Joker: monstrum pro rok 2019

Jeden z nejslavnějších komiksových záporáků překročil hranice žánru. O to je děsivější:...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Stanislav Gross

expremiér a podnikatel

Pavel Dvořáček

podnikatel, Rudolf Jelínek

Stanislav Gross
ÚSPĚŠNOST
21,43 %

z 70 duelů
×
Pavel Dvořáček
ÚSPĚŠNOST
72,06 %

z 68 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services
 
 

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.