Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 246 komentářů)

30. 5. 2022 21:35 | Milan

Po špatných zkušenostech s pojišťovnami jsem si vybral osobního finančního poradce, který mi vše vysvětlil, klady a zápory každé pojišťovny, a několikrát mi po úrazech zpracovával dokumenty pro výplatu, stačil jeden hovor. Je to cizinec, ale je s ním dobrá komunikace a doporučuji ho Tel. 608086451
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 2. 2022 15:02 | Jirka

Přístup Komerční pojišťovny, resp. její smluvní služby Axa assistence je děsivý. Pojišťovna v případě pojistné události nekomunikuje, lhůty dané občanským zákoníkem neplní a spory je třeba řešit soudně. Doporučuji se tomuto ústavu vyhnout obloukem, stejně jako Axe
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 12. 2021 17:51 | Pavel

Generali česká pojišťovna. Palec dolů. Proč? Protože jsem si vzal auto na leasing a leasingová společnost uzavřela s Generali havarijní pojištění. Po pár letech splácení ve kterém bylo i havarijní pojištění se mi stala nečekaná nehoda. Z vedlejší silnice mi auto nedalo přednost v jízdě a moje včasná reakce byla taková, že jsem se místo srážce s ním vyhnul. Bohužel pro mě, při vyhýbacím manévru jsem narazil do zábradlí od propustku a viník autonehody ujel. Tuto nehodu vyšetřovala PČR a po dořešení mi dala do ruky usnesení. Toto usnesení jsem poslal na pojišťovnu, kde bylo jasně řečeno, že za autonehodu nemůžu. Ale GČP mi napsala že je tam výluka a tedy mi nevyplatí ani korunu. Po tomto dopise mi leasingová společnost zvýšila splátky z 8500 na 12500. Když jsem po nich požadoval aspoň likvidaci vraku, tak mě poslali taky někam. Tak to je vše nějak k Generali české pojišťovně z mých zkušeností.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2021 9:15 | Simona Klimešová

Kdyby z Vás měl někdo zájem o radu/ nabídku na pojištění auta/ majetku/ podnikání/ životní pojištění nebo by chtěl jen poradit :), tak mě můžete kontaktovat na tel. čísle 420 583 412 240 . Hezký den
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2021 14:14 | Michel

Obyčejní šmejdi. 15 let jsem si naivně platil pojištění odpovědnosti pro řidiče a při couvání u 1.DN mi napsali, že jsem špatně obsluhoval vozidlo, což je ve výlukách, takže pojištění nanic!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 7. 2021 13:06 | Pavka

Pojišťovnu si nevyberete nikdy dobře.Allianz je ještě horší.Mluvím z vlastní zkušenosti.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 5. 2021 18:44 | Autobus

česká pojišťova generali jsou podvodníci!!!! Dejte si velký pozor když uzavírate jakoukoliv pojistku.Nejlepší rada je vyhnout se jim velkým obloukem!!!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2021 14:02 | Adam Smrček

Dobrý den, byl jsem několik let u Generali a taky nemám dobrou zkušenost, řešil jsem s pojištovnou vyrovnání po úrazu, trvalo to strašně dlouho a nakonec jsem ani nedostal tolik, kolik jsem očekával. Už jsem rok u pojištovny Metlife a nemůžu si stěžovat, řešil jsem úraz kolene a můj zprostředkovatel vyřešil vše velmi pohotově, tuto pojištovnu mohu jenom doporučit, hlavně skrz její lidský přístup. Ale asi je to o lidech, tak jako všude, má zkušenost je s brněnskou pobočkou, konkrétně s panem inženýrem B... v případě zájmu na poradce s lidským přístupem a ochotou, číslo zde: +420608106955
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 2. 2021 12:39 | Miloš Bílý

Generali Česká pojišťovna jsou podvodníci, nateklo mi přes plné okapy na fasádu a ačkoliv mám sjednané toto pojistné riziko, oznámili mi od stolu z Prahy, že je to prý způsobeno "zubem času". Takže jdu dělat znalecký posudek a budu se s nimi klidně i soudit. Pojištění přes Generali Českou pojišťovnu už nikdy více !
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2021 10:51 | Jana

Tak já zase až tak špatné zkušenosti s Českou (Generali)pojišťovnou nemám, celkem nám a bez problémů vyplatili za můj dosavadní život 3 pojistky, z toho 2 úrazové, a protože jsem mohla srovnat s jinými pojistkami (naštěstí jsem měla děti pojištěné i jinde), tak to žádná ostuda ze strany České pojišťovny nebyla, ba naopak, zjišťuji, že jiné pojišťovny, které se honosívaly, jak jsou úžasné, tak stojí za starou bačkoru. Mám sice s Českou pojišťovnou malý problémek, ale ten si vyřeším - má matka platila cca 20 let i vinou nepozornosti zaměstnankyně ze strany pojišťovny "trošku" jinou nemovitost, než byla původně její, naštěstí se s nemovitostí nic nestalo, ráda bych ale alespoň nějaké vyjádření ze strany pojišťovny...., jakékoliv, ale jak píši, to si vyřídím, kdybych měla psát do alelůja až ke generálnímu řediteli, jinak, jak píši. Česká pojišťovna umí i proplácet škody a bez řečí !!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2021 11:39 | Josef Plavec

Dobrý den prosím o pomoci platím si pojistku urazovou byl sem napadnutý a to jsem po operaci policie to řešila mam ujmy kam se obrátit mam vyražený zuby dokumentaci vše
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 1. 2021 17:16 | pryč odtud

Nikdy více. Strašný, strašný, strašný. Vše dobrý do doby, než něco po nich chcete.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 12. 2020 13:26 | Zajicek

Jsou to podvodnici Vala česká pojišťovna!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2020 18:51 | Marcela

Komu?
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 10. 2020 18:41 | Marcela K.

Před 9. lety při hraní malém vypíchl synův kamarád synovi oko. Syn bohužel na to oko nevidí. Podotýkám, bylo mu 8 let. Pojišťovna (pojistka kamaráda na blbost) odmítla - úmysl neproplaci. Po odvolání zamítli znovu, prý nehody neproplaci. Další odvolani, další zamitnuti. Takhle to šlo nekolikrat. A jak to dopadlo? Nakonec mi napsali (laickými slovy) co se o to staram, když to není moje pojistka. Takže CESKA POJISTOVNA AT TAHNE K CERTU!!!!
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2020 17:23 | Kunciter Josef

Mě Česká pojišťovna bez mého vědomí změnila doručovací adresu a díky tomu jsem nevěděl, že mi navýšila pojištění za vozidlo a já jsem platil stále starou částku. Pak mi přišlo na telafon oznámení, že musím doplatit dlužnou částku a plus pokutu. Takle se vydělává. Jen by mě zajímalo, kolik lidí tímto způsobem obrali o peníze.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 9. 2020 9:15 | Veronika

Pokud chcete přijít o několik tisíc ,kvůli dvěma stovkám tak si pojistěte vůz v České pojišťovně. Doručovací adresa jim nic neříká. Nejhorší pojistovna co znám.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 9. 2020 9:15 | Veronika

Pokud chcete přijít o několik tisíc ,kvůli dvěma stovkám tak si pojistěte vůz v České pojišťovně. Doručovací adresa jim nic neříká. Nejhorší pojistovna co znám.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2020 18:58 | BRONISLAVA

Když požadujete plnění např pracovní úraz , tak jste pro ČP paraziti a z vedení v Brně když si stěžujete na průtahy v OSTRAVĚ tak vám vedoucí pracovnice vyhrožuje znovu lékařskou prohlídkou a úraz jste si způsobili sami a ještě je otravujem. Jen od nich samá arogance ,nadřazenost, a řvaní po mě do telefonu. CO KODEX slušného chování?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2020 16:05 | Alda

Dobrý den,k životnímu pojíštění můj život ČP Generali.Mam v lékařské zprávě zapsaný uraz,Unfall vyšetřeni trvalo celkém +- 10hodin tunelové vyšetřeni atd… Jelikož jsem pracovně v CH mimo Čr,tak jsem si moc nerozuměl s vyšetřujícím doktorem a poranil jsem si krční nerv, ted chodím asi měsíc na physioterapi paní Lucie Poňuchálková likvidatorka ČP mi zdělila smutnou zprávu,že nemám nárok na finanční odškodnění pro nedostatek důkazu v lekařských zprávách.Tím bych chťěl napsat v žádném případě nedoporučuji!!!Rádí se o své peníze hlásí,peníze berou ale jak nejste na vozíčku,ochrnutí nebo po smrti,nemají ve zvyku vyplácet!!!To si raději přes 2500czk/měs budu dávat pod polštář než platit podvodníkum.Hezký den
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/13

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Trojan

producent

Ivana Šachová

podnikatelka, Silex

Ondřej Trojan
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ivana  Šachová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services