Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 319 komentářů)

19. 9. 2022 11:06 | Martin Jirásek

Vse mi fungovalo,velmi cenim funkcionalitu online hlaseni, takze jsem nakonec nemusel volat na zakaznickou linku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 9. 2022 11:52 | Andrej Babiš

Chválím rychlý průběh. Vypočítaná částka pokryla náklady na opravu, ktaže jsem spokojený. díky
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 9. 2022 13:56 | Gabi Sedlačková

Ohledně úhrady pojistné události proběhlo vše rychle bez zádrhelů. Za mě dobrá pojišťovna.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2022 12:47 | Lukáš Suk

Všechno jsem vyřýdil přes web, takže super že jsem nemusel nikam chodit.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 9. 2022 15:12 | Veruprochazkova

S allianz jsem velmi spokojená. Hlavně s jednáním jejjich zaměstnanců včetně rychlosti proplácení škodné částky. Allianz chválím a rozhodně nemám v plánu přejít ke konkurenci
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 8. 2022 11:57 | Anto

Měl jsem obavy z vyřizování škodné události, ale byl jsem mile překvapen rychlostí a hladkým průběhem.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 8. 2022 11:39 | Fanadvorak

s Vaším likvidátorem byla efektivní a rychlá komunikace. Pro mě velmi příjemné. díky za to a chválíme ho!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2022 10:42 | Danuše

Souhlasím s předešlým komentářem pana Honzika, zákaznický servis je výborný a operátorky call centra velmi milé. U mě také vše proběhlo rychle a bez zbytečného papírování. Dana
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 8. 2022 9:15 | Honzick

Když bych měl vybrat to největší plus za mě, tak je to infolinka. Při pojistné události mi vše trpělivě a ochotě vysvětlila paní na infolince a vyřízení tak pro mě bylo velmi srozumitelné a nakonec i rychlé. Děkuji Honzick
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2022 14:28 | VojtaD

Z Allianz by si měly pojišťovny brát příklad. Rychlost s jakou řeší události je příkladná. Je to nejlepší pojišťvona co jsem zaítm měl.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 8. 2022 0:11 | Ludek

Argumentace, že mám mít v autě kameru pro prokázání škody, svědka, ....takže pokud nemáte ani jedno a potřebujete zaplatit škodu, tak nedostanete nic, odcházím od nich s autem. Nikdy více dederoni
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 8. 2022 0:01 | Kuba

Buzeranti, co neplni
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 8. 2022 9:43 | Aloiss

Tak to jsou keci..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 8. 2022 14:21 | Matěj O.

Nejdřív jsem nevěděl, jak co udělat a jak dlouho bude vyřízení pojistné události trvat, ale jsem velkmi příjemně překvapen s rychlostí posouzení i vyplacení odškodnění. velká spokojenost.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 8. 2022 9:27 | Marek Král

Chválím zaměstnance Allianz, skvělá komunikace, profesionální jednání, fakt dobrý. Rozhodně mohu doporučit. S úctou, Král.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 7. 2022 20:12 | Jarda025

Maji problem vyplatit penize. Penzijko jsem na pobocce vypovedel 22.3. Z centraly mi prislo, ze ho obdrzeli 2.4. Takze mi to o mesic prodlouzili, nez jsem mel v planu. No a nakonec maji vlastne vic nez 30 dni na vyplaceni, protoze mi napsali, ze penize mi poslou do 1.8. Cekal jsem ze v puli mesice by penize mohly byt. Bohuzel je nemam jeste ani 27.7. Vim, ze "dle smlouvy" maji jeste cas, ale tohle jsem necekal. ALLIANZ UZ NIKDY VIC!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2022 16:46 | Černý P.

byl jsem nadšen přístupem vašich zaměstnanců a rychlostí likvidace škody, netáhlo se to dlouho, naopak hned to bylo vyřešené.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2022 16:46 | Černý P.

byl jsem nadšen přístupem vašich zaměstnanců a rychlostí likvidace škody, netáhlo se to dlouho, naopak hned to bylo vyřešené.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2022 12:32 | Alice

spokojenost se špičkovou komunikací a vyřízením pojistné události. v allianz jsou profíci, co rozumí své práci
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 7. 2022 13:01 | Linda

Nejhorší pojišťovna všech dob. Prachy jo ale plnit nechce
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Mirek Topolánek

expremiér a podnikatel

Jiří Dienstbier

politik

Mirek Topolánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jiří Dienstbier
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services