Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 318 komentářů)

23. 9. 2023 10:47 | Boun

3000 EU oprava plus deposit a týden cekat.Frajer mi to tady opravil i s materialem dohromady za 85 EU a trvalo mu to 10 minut a půjčil mi auto na noc)).Francouzi jsou zlatí)).Banda vyjebaných zkurvysynů z Allianz až to praská dveřma. Všichni víme jací zmrdi to jsou . Komunikace s nima otresna 6ti hodinové cekacky než vyřeší úplnou kravinu.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 5. 2023 16:31 | Jeremias

NEDOPORUCUJI Povinne ruceni Allianz Velmi spatny klientsky servis. Sjednal jsem si pojisteni s vyhodnou sazbou kdyz neprojezdim vice nez 7500km. Zaplatil jsem neco kolem peti tisic a vse bylo ok. Bohuzel pristi rok jsem odjel do zahranici na delsi dobu a nebyl jsem schopen dodat fotku tachometru na coz vam pojistovna da jeden tyden. Nasledovalo zpetne doplaceni pojistky cca 4.5 tis a vymereni nove pojistky pro pristi rok cca 9.5 tisic. Bohuzel jsem na to prisel pozde tak jsem to neresil. Letos jsem si dal pozor vcas poslal forku tachometru a cekal kolik mi nauctuji. K memu prekvapeni opet necelych deset tisic. Volam na centralu a dozaduji se slevy za to ze neprojezdim vice ne 7500 rocne. Bylo mi opet sdeleno ze jsem loni nedodal fotku a tudiz musim letos opet vyplatit plnou cenu ( tretim rokem v poradi) K memu uzasu ani namitka ze jsem dodal fotku letos z ktere je zjevne ze jsem 7.5 tisice kilometru neprojezdil ani za dva roky nebyla uznana. K tomu jsem nemel co dodat a okamzite zrusil pojistku. Ted mam u konkurece za mene nez pulku, pri stejnych podminkach.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 4. 2023 11:12 | z.irl

Dobrý den, bohužel se musím podělit o svoji zkušenost s pojišťovnou Allianz. Před více než dvěma měsíci jsem požádala o zrušení smlouvy na penzijní pojištění a výplatu naspořené částky. Provedla jsem vše on-line. Bohužel, musela jsem přijet osobně na některou z poboček. Což pro mě není tak jednoduché, jelikož žiji v zahraničí a mám malé děti. Na pobočce ve Zlíně mě přivítal ne zrovna příjemný pán, který nebyl zrovna moc ochotný mi smlouvu zrušit. Nejdřív se hodně kroutil, a až když jsem mu řekla, že znovu nehodlám zajišťovat chůvu a organizovat celou cestu do Česka, začal pomalu jednat. Musel ještě někam telefonovat, aby ho navedli, jakým způsobem smlouvu ukončit. Asi po 40minutách se tedy podařilo vystavit formulář na ukončení smlouvy a výplatu dávky. Nakonec se se mnou chtěl rychle rozloučit. Na můj dotaz :A kde to mám podepsat já? Najednou zareagoval: “Aha, no bez Vašeho podílu by zrušení nebylo platné!” Každý rozumný člověk si domyslí své…. Je to již více, než dva měsíce. Peníze na účtu stále nejsou, na emaily mi nikdo neodpovídá. Doporučuji se této společnosti obloukem vyhnout.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2023 8:40 | Paveln

Hodnotil jsem pojišťovnu UNIQA jaké byli problémy při ukončení penzijního připojištění manželky. Stejné připojištění jsem měl já u Alianz o měsíc dřív. Tam jsem vyplnil tiskopis o ukončení smlouvy online. Druhý den jsem měl cestu do Chotěboře. Po telefonické domluvě bylo vše připraveno na pobočce vyřízeno do 2 min. Když dva dělají totéž není to vždy totéž.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 11. 2022 12:24 | Karel Lukáš

Moje první zkušenost s řešením pojistné události na voze. Cením si rychlosti a možnosti využití online řešení škody.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 11. 2022 12:10 | Helenachova

Děkuji Allianz za uzavření cestovního pojištění a doporučení na míru. Na dovolené jsme bohužel museli využít místní nemocnice, což jsme měli naštěstí pokryté pojišťovnou.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2022 10:52 | Veronika_Červená

Allianz vyřídila škodu úplně bezvadně. Vše bylo perfektní,nemám co bych dodala.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 11. 2022 14:31 | Vašek P.

od hlášení škody až po převzetí vozidla v servisu celková spokojenost. Rychlé a jednoduché nahlášení s pomocí Call centra a rychlé nahrání požadovaných dokumentů včetně zpětné odezvy likvidátora. Služba, jak má být.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2022 10:39 | Petřín

Byla to má první událost, měl jsem obavy, ale vše proběhlo super i díky profesionalitě v servisu.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 11. 2022 9:11 | Šulci

Výborné vstřícné jednání, všechno mi vysvětlili. Trochu jsem se bála, že když se škoda řeší online, tak to bude trvat dlouho, ale bylo to velmi rychlé. Děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 11. 2022 9:36 | Lenkáč

Hlásila jsem událost přes web, ale potřebovala jsem pomoc přes telfon. Přístup na oprátorky na lince byl perfektní, takže příště budu hned volit nahlášení události telefonicky.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2022 11:27 | Jirka Blažek

Rychlost řešení události byla na 1*. Rozpočet byl zaplacen v adekvátní výši na opravu, Za mě to bylo v pořádku!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 10. 2022 10:47 | Milan Svoboda

U Allianz je nejlepsí podpora na telefonní lince, jakou jsem kdy zažil.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 10. 2022 13:53 | Juan Stehlík

Jsem velmi spokojený s přístupem Allianz a rychlostí likvidace pojistné události.Děkuji.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 10. 2022 10:58 | bubák

Vše proběhlo hladce a v pořádku, nakonec jsem ani nepotřebovala náhradní vozidlo, tak to proběhlo ještě dobře.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 10. 2022 11:28 | Kuči

Přístup pojištovny byl na jedničku, chválím, přijel dokonce pracovník pojišťovny a nafotil to. Spokojenost :)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 10. 2022 13:58 | Rybka

Allainz jsem si vybrala, protože je to velká a stabilní pojišťovna. Trochu mě překvapila její rychlost s jakou vyřešila nahlášení mé škody, opravu auta a platbu. fíha
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 9. 2022 11:33 | Marketaslukova

všechno ryhlé, úplný servis bez starostí a vše vyřídili autorizovaný prodejce s pojišťovnou
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2022 11:47 | Patrik123

U mě bezproblémové on line nahlášení s následnou oprava v servis. díky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 9. 2022 11:06 | Martin Jirásek

Vse mi fungovalo,velmi cenim funkcionalitu online hlaseni, takze jsem nakonec nemusel volat na zakaznickou linku.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/16

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Bohuslav Sobotka

politik

Miloš Endrle

podnikatel, Geewa

Bohuslav Sobotka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Miloš Endrle
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services