Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 152 komentářů)

5. 5. 2022 15:04 | Boba

RB banka mohutně inzeruje v mediích, že má výběry z bankomatů ve všech zemích světa zdarma. To by skutečně bylo velmi zajímavé, ovšem nebýt toho, že kurzy měn má naprosto nejhorší ze všech bank v česku. To se to pak nabízí a vydělává na klamavé reklamě.
+22
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2022 21:39 | Jan Novák

Banka mi po poškození zařízení s Rb Klíčem nutí na pobočku a jelikož v čase když řeším svůj požadavek jsou pobočky uzavřené nemohu mít přístup ke svým prostředkům tudíž mi blokují moje finance a přístup k účtu. tím nedoporučuji a radím vyhnout se této bance obloukem.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 4. 2022 6:50

Číst umíte néé? Tak jste si nejdříve měl přečíst podmínky a ceník mistře.
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 4. 2022 6:49

Neposlouchejte rozhlas a podobné píčoviny a řiďte se vlastním rozumem!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 4. 2022 18:59

Tak odejďete jinam a neotravujte
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 3. 2022 18:25 | Zdenek

Nedávno jsem slyšel v rozhlase, že Raiffeisenbank nemíní omezit své obchodní aktivity v Rusku na rozdíl od jiných bank. Může někdo přidat zasvěcenější informaci? Pro mne je to signál, že byznys je nad morálkou a chystám se převést své účty jinam.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 2. 2022 11:54 | Josef Prochazka

Dobrý den, Chtěl bych pochvalit paní Zdražilovou Lucii z info linky u raiffeisenbank, výborně se vším poradí a zařídí. Děkuji ????
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2022 7:26 | Vlastimil

RB určitě patří mezi tři nejodpudivější organizace v ČR. Jestliže mají možnost,tak Vás okradou - samozřejmě. Účty jsem zrušil,takže teď už se mě ta jejich zlodějina netýká.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 12. 2021 15:50 | Bit

Citace - JanHoza / 10.08.2020 08:22

Dejte si pozor na zavadejici informace u RB. Byl jsem informovan o bezplatnosti bezneho uctu. Pouze v pripade pouzivani uctu v zahranicni mene jsem dle informaci bankere mel udelat transakce ve vysi 15000 Kc mesicne, aby byl tento zdarma. V momente, kdy jsem ucet v zahranicni mene prestal pouzivat, logicky jsem nedelal ani zminovane transakce. Jake bylo me prekvapeni, kdyz me za to, ze mam u Raiffeisen banky penize na uctu, banka nauctovala 99 Kc. Je to opakovane, co jsem dostal zavadejici informace od bankere teto banky. Dale banka chybne uctovala uroky, ktere doplatila az po reklamaci.
Reklama, ze "RB je nejprivetivejsi banka pro klienty" je v mem pripade zcela klamna a zavadejici. Mam ucty i v jinych bankach, ale Raiffesen Bank je spolehlive nejhorsi na trhu!

A Vy jste asi hloupý Honza ne? Tak logicky, když přestanete plnit podmínky bezplatného vedení účtu, tak přijdou poplatky za vedení. Nebo jste tak blbý a myslel si, že když jen jednou splníte tu podmínku, tak budete mít vedení účtu na doživotí? To je neuvěřitelně janci lidé tady píšou takové nesmysly.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 12. 2021 1:58 | Kateřina

To jste asi jedini....delate reklamu nejhorsi bance v cr..ale na druhou stranu Babise taky volilo moc lidi..bleju z nich a ted i z vas
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 12. 2021 1:56 | Kateřina

Neskutecna...lina...opozdena banka...hnus...tady v tom stoleti se nestydi okamzitou platbu provest po 48 hodinach...nedoporucuju!!!Hnus nad hnus..bleju...uz nikdy
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 11. 2021 14:52 | Eva V.

A teď trochu jiný pohled. Malé banky tu nejsou proto, aby Vám zpříjemnily život. Stále je to business, ať chcete nebo ne. Nalákají klienty na vysoký úrok na spořicím účtu (dlouhodobě neudržitelný model) nebo na levný úvěr a když mají dost, banku prodají s pěkným obnosem klientů za pěkný obnos peněz. O to tady přece jde o množství klientů. Co je banka bez klientů. A kdo je koupí? Jiná malá banka „chvilkově vstřícná ke klientům“, ta na to nemá, protože dotuje spořicí učty. Proto to udělá velká banka stálá na trhu. A proč by je velká banka nekoupila, budují na trhu svou pozici už mnoho let. Nejsou to žádné „rychlokvašky“ nebo styl Bohemia Energy. Já tedy raději jistotu.
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 11. 2021 14:26 | Zuzka

Dobrý den, Mirku, Raiffeisenbank i Equa bank má spoustu komunikačních kanálů, přes které aktivně klientům pomáhají řešit vše ohledně jejich financí. V Raiffeisenbank pomáhají na emailu info@rb.cz nebo telefonu +420 412 440 000. Pro Váš konkrétní případ, jako klient Equa banky, kontaktujte klientske.centrum@equabank.cz, kde Vám rádi odpoví. Dotaz č.1, 3 a 4 - Podejte si reklamaci s žádostí o vysvětlení tak, jak se to dělá u většiny bank na trhu. Těžko dostanete relevantní odpovědi v diskuzi pod novinovým článkem. Dotaz č. 2 Určitě ne. RB již od začátku komunikuje klientům Equa bank: "Změna vlastníka Equa bank nemá žádný vliv na aktuálně platný Sazebník poplatků ani na stávající Všeobecné obchodní podmínky. V případě jakýchkoliv změn Vás budeme v dostatečném předstihu informovat.“ Musel byste o tom tedy vědět. Nebojte se ptát přímo bank, nejistota vzniká z nedostatků informací. Hezký den, Zuzka
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 11. 2021 4:26

Jakou banku doporučujete ?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 11. 2021 19:23

Soumrak malých bank ? Raiffeisenbank (nenažrané divoké zvíře) pohltila tyto banky: Equa bank, Ing bank, eBank, Citibank a ještě jednu banku. Vsadím se, že to není konec, ještě bude chtít získat do svých nenažraných chapadel další zbyvající malé banky, aby mohla dominatně a trvale nastolit své finanční podmínky, které nebou pro nás výhodné. Dle mého názoru evidentně dochází k likvidaci malých bank.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2021 19:09 | mirek

Žádám Equa bank respektive Raiffeisenbank o vysvětlení v mé věci: Dotaz č. 1 Z jaké důvodu si berete rozdílné poplatky při mimořádné splátce ve stejné výši 7000 Kč ? Při první mimořádné splátce ve výši 7000 Kč jste si účtovali z této splátky 227 Kč. Při druhé mimořádné splátce ve výši 7000 Kč jste si účtovali z této splátky 1777 Kč.
Dotaž č. 2 Ve výše uvedeném případě nedošlo ke změně v účtování kvůli tomu, že u Equa bank se ruší výhody, které tato banka nabízela, a nastolují se nové podmínky Raiffeisenbank ?
Dotaz č. 3 Proč při první mimořádné splátce bylo sníženo RPSN a při druhé mimořádné splátce ve stejné finanční výši nebylo sníženo RPSN ?
Dotaz č. 4 K jakým dalším finančním změnám dochází při mém úvěru při převzetí Equa bank bankou Raiffesenbank ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 11. 2021 9:35 | ervin rauschgold

My jsme s RB velmi spokojeni.Vse funguje jak ma,debetni karty take prisli postou.Zda se nam,ze ceska posta funguje dobre,pred nedavnem jsme dostali nove svycarske pasy a obcanky z Bernu behem 3 dnu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 10. 2021 18:37 | Prokop

Zoufalý přístup ke klientovi v zahraničí, mám u RB tři účty, do konce roku 0.Zlodějské poplatky a kurzy ,tiché přikrádání.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 10. 2021 19:30 | Michal

Přesně, jsou to zloději, kde je to jejich nejpřívětivější banka, refinancoval jsem hypotéku, banka jim doplatila o měsíc dříve celou hypotéku, tolik kolik si vyčíslili a co se nestane, přesto že je hypotéka již měsíc doplacena, volají a píší, že v říjnu mám platit dál, no to sse asi zbláznili
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 9. 2021 17:27 | Karel Koláček

Před pár lety jsem chtěl refinancovat půjčku ze stavebního spoření u Reif. Potřeboval jsem vyčíslení zůstatku. Stálo to 5000,- a poslali mi vyčíslení bez započtení naspořené častky. Takže pro účel refinancovaní k ničemu. Přes několikaměsíční snahu domoci se práva mi nakonec nezbylo než požádat o nové vyčíslení za dalších 5000,-. Je to banda hajzlů a otevírá se mi kudla v kapse, když vidím jejich reklamy sršící vstřícností k zákazníkovi. Podvod, křivárna a pokrytectví.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petra Procházková

manažerka, Agrofert

Karel Svoboda

ekonom, prezident APS ČR

Petra Procházková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services