Diskuze - ING Bank N.V.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 5 komentářů)

9. 7. 2018 19:53 | Vojtěch Jíru

Nelíbí se mi 6 denní lhůta na převod peněz z účtu na účet
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 9. 2014 17:28 | Rudolf Kaiser

Zvýhodněné úročení vkladu 1.5% je vlastně švindl.Mělo by být napsáno Termínovaný vklad - protože, když třeba budete mít na účtu 150 000.-Kč a z toho zvýhodněný vklad 1.5% 100 000.- ( víc to ani nejde) a ostatní pouze 0.8% - (to je dost málo i třeba Equa dává víc)-a budete potřebovat třeba 40 tisíc, tak Vám to odečtou především z toho vkladu zvýhodněného 1.5% a nikoliv z toho normálního vkladu 0.8% a zbydou Vám oči pro pláč !
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 9. 2012 9:31 | Marcela

Paní Emilie,z KB bych odešla kamkoliv.Kromě ČSOB A České spořitelny.Spořící účet mám také u ING,ale běžný účet u ZUNO banky, kde mám i další spořící účet.Také máme běžný účet u Poštovní spořitelny.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 4. 2012 12:57 | Rejkubová Emilie

Dobrý den. Mohli by jste mi odopovědět kolik si vaše banbka účtuje za vedení účtu a jaké ještě máte poplatky souvísející s bankvnictvím? Mám u vás spořící účet a jsem spokojená. Ale osobní účet mám u KB. Pokud by jste měli výhodnější podmínky, uvažovala bych o přestupu k ING. Děkuji za odpověď. Zdraví Rejkubová
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 11. 2002 14:29 | Teddy Bear

"Bude mít od Nového roku nového tuzemského šéfa. Jan Struž se rozhodl po dvanácti letech z vedení banky odejít." Myslím, že je na čase, po 12 letech už člověk prostě nemůže být dobrý šéf...
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Radovan Krejčíř

podnikatel a kriminálník

Miloš Zeman

prezident

Radovan Krejčíř
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů
×
Miloš Zeman
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services