Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

11. 9. 2019 15:56 | Růžena

V Polské bance HSBC mám prozatímní účet. Za převod do Česke banky požadují zaplatit daň a poplatek za přístupový kód.Jelikož prý nejsem občan Polska,mám daň platit na nějaký soukromý účet, nikoli finančnímu úřadu. Není to podvod ? Co s tím ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 8. 2014 8:38 | Dung Halvarez

Dobry den, pani a pane , chtel bych se zeptat, jestli si u Vas jako soukroma osoba mohu zalozit devizovy ucet ajestli k nemu mate platebni karty ? Dekuji za odpoved . S pozdravem a hezky den , Halvarez.
+4
+-

24. 2. 2013 7:00 | Pavel Ficek

Dobrý den,v současné době pracuji v Singapuru a v souladu s místními předpisy jsem byl nucen si otevřít účet u HSBC. Chtěl bych se zeptat , zda v případě potřeby bych se jako soukromá osoba mohl na vaši pobočku obrátit např.v souvislosti s převodem peněz , ukončení účtu apod. Důvodem mého dotazu je fakt , že s místními službami HSBC nejsem příliž spokojen a jakákoliv finanční manimulace /např. internet banking / jsou zde spojeny s problémy vyžadující opakovanou návštěvu HSBC , což po návratu do ČR nebude možné. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. S pozdravem ing. Pavel Ficek
+4
+-

4. 2. 2011 17:03 | Jakub

HSBC je jedne velký podvod. Měl jsem u nich zmíněný účet bez milionů, byl jsem ochotný platit 750 Kč měsíčně a přesto jsem dostal výpověď ze strany banky, jako později všichni klienti. HSBC absolutně nezvládala základní bankovní operace. U nich byl problém i platba na internetu. horší banku budete hledat jen stěží. To je prostě jen pro kašpary, kteří se chtějí pyšnit zdánlivě prestižním logem a příliš bankovních služeb nepotřebují. Naprosto obyčejný klient jakékoliv jiné banky má o dost lepší služby! Až se s HSBC potkám u soudu, napíšu výsledek :-)
0
+-

25. 1. 2009 22:57 | xmian

můžete, karty také, problém je, že buď v bance nashromáždíte milion nebo platíte 750 CZK měsíčně. prostě chudáky nemilionáře HSBC obsluhovat jen tak nechce.
+23
+-

Zobrazit celé vlákno

10. 12. 2008 15:49 | Ivana Viktorova

Vazeni zamestnanci, chtela jsem se zeptat, jestli si u Vas jako soukroma osoba mohu zalozit devizovy ucet a jestli k nemu mate platebni karty. Dekuji za odpoved. S pozdravem Ivana Viktorova
-1
+-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  15 937 900 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Doporučujeme

Kopejte kryty, nebo jeďte na Zéland. Hrozba atomové války je zpět

Kopejte kryty, nebo jeďte na Zéland. Hrozba atomové války je zpět

S pokračující válkou na Ukrajině se stále více mluví o možném použití jaderných zbraní....více

Jak normální je, aby pětatřicetiletí chlapi spali s patnáctiletými holkami?

Jak normální je, aby pětatřicetiletí chlapi spali s patnáctiletými holkami?

Kauza z minulého týdne, kdy dva muži ve středním věku odvedli do hotelu dvě dívky, kterým...více

Co bude s fotbalem na Ukrajině a v Rusku? Odpovídají novináři Soukup a Raiman

Že by se neměl míchat fotbal s politikou? Když nemůžete sportovat, protože vám někdo vybombarduje...více

Dokedy musí dieťa sedieť v autosedačke? Definícia zákona je pomerne prekvapujúca

Dokedy musí dieťa sedieť v autosedačke? Definícia zákona je pomerne prekvapujúca

Každý rodič pozná problémy s prepravou svojich malých ratolestí. Dokedy musia mať deti...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Václav Hrbek

podnikatel, Alpine Pro

Miroslav Jansta

lobbista a podnikatel

Václav Hrbek
ÚSPĚŠNOST
63,64 %

z 22 duelů
Miroslav Jansta
ÚSPĚŠNOST
32,14 %

z 28 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.