Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

11. 9. 2019 15:56 | Růžena

V Polské bance HSBC mám prozatímní účet. Za převod do Česke banky požadují zaplatit daň a poplatek za přístupový kód.Jelikož prý nejsem občan Polska,mám daň platit na nějaký soukromý účet, nikoli finančnímu úřadu. Není to podvod ? Co s tím ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 8. 2014 8:38 | Dung Halvarez

Dobry den, pani a pane , chtel bych se zeptat, jestli si u Vas jako soukroma osoba mohu zalozit devizovy ucet ajestli k nemu mate platebni karty ? Dekuji za odpoved . S pozdravem a hezky den , Halvarez.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2013 7:00 | Pavel Ficek

Dobrý den,v současné době pracuji v Singapuru a v souladu s místními předpisy jsem byl nucen si otevřít účet u HSBC. Chtěl bych se zeptat , zda v případě potřeby bych se jako soukromá osoba mohl na vaši pobočku obrátit např.v souvislosti s převodem peněz , ukončení účtu apod. Důvodem mého dotazu je fakt , že s místními službami HSBC nejsem příliž spokojen a jakákoliv finanční manimulace /např. internet banking / jsou zde spojeny s problémy vyžadující opakovanou návštěvu HSBC , což po návratu do ČR nebude možné. Děkuji za odpověď a přeji hezký den. S pozdravem ing. Pavel Ficek
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 2. 2011 17:03 | Jakub

HSBC je jedne velký podvod. Měl jsem u nich zmíněný účet bez milionů, byl jsem ochotný platit 750 Kč měsíčně a přesto jsem dostal výpověď ze strany banky, jako později všichni klienti. HSBC absolutně nezvládala základní bankovní operace. U nich byl problém i platba na internetu. horší banku budete hledat jen stěží. To je prostě jen pro kašpary, kteří se chtějí pyšnit zdánlivě prestižním logem a příliš bankovních služeb nepotřebují. Naprosto obyčejný klient jakékoliv jiné banky má o dost lepší služby! Až se s HSBC potkám u soudu, napíšu výsledek :-)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 1. 2009 22:57 | xmian

můžete, karty také, problém je, že buď v bance nashromáždíte milion nebo platíte 750 CZK měsíčně. prostě chudáky nemilionáře HSBC obsluhovat jen tak nechce.
+23
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 12. 2008 15:49 | Ivana Viktorova

Vazeni zamestnanci, chtela jsem se zeptat, jestli si u Vas jako soukroma osoba mohu zalozit devizovy ucet a jestli k nemu mate platebni karty. Dekuji za odpoved. S pozdravem Ivana Viktorova
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vlastimil Tlustý

politik

Meda Mládková

sběratelka umění a podnikatelka

Vlastimil Tlustý
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Meda Mládková
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services