Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 290 komentářů)

25. 8. 2019 14:57 | Elle

Co se tyce telefonni linky a osobnicho kontaktu na pobocce (Chodov), tak vubec nikdy!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 6. 2019 18:15 | pepouch

Je to tak
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 4. 2019 4:32 | Saba

Myslím si že tento komentář se vůbec nehodil a Pán který má podnikatelské úvěry což je důkaz toho že se asi nemusí ohlížet na každou korunu a neřeší takové problémy jako my by si mohl uvědomit že jeho komentář spíš působí povrchní a provokativní jestli jsi pane myslíte že tady ty komentáře které se vesměs opakují v obsahu si lidé vymysleli asi proto že nemají co dělat nebo protože se to vypovídá o nějaké inteligenci charakteru právě že tyhle lichváři a zloději dostávají normální lidi do situací Kdy přestanou zvládat svoji finanční situaci přestaňte se prosím zastávat zlodějů parazitů a lichvářů
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 4. 2019 4:20 | Mila

Ano Se vším musím souhlasit není to banka jak se patří jsou to jednoduše lichváři jen s tím rozdílem od klasické lichvy tato banka to má krade a parazituje na poctivých lidech A tváří se že vše probíhá dle zákona Nejhorší je na tom to že člověk splácel tak jak má ale banka si průběžně odečte své poplatky To je jasné to dává rozum co už je ale totální nesmysl drzost a sprostota pokud se zákazník banky Moneta nepodívá každý den na účet a nezkontroluje jestli jsi Vážená banka ne odečetla nějakou platbu a dostane se a dostane se tímto a to mluvím z vlastní zkušenosti do mínus 10 ocběhem týdne už je na tisícovce protože já opravdu nemám čas sedět každý den u počítače a jenom abych si zkontrolovala účet u téhle lukrativni společnosti abych se náhodou nedostala do mínus 1 Kč protože mínus 1 Kč se u monety netoleruje. bez jakéhokoliv vědomí a upozornění vás během týdne oškubou o tisícovku protože to jsou samozřejmě upomínky že jo co s takovým dlužníkem A to nemluvím o tom jak už tady bylo několikrát zmíněno Chtěli jsme účet zrušit na bance nám řekl jednou že nemůžeme že musíme udělat to a že musíme tam to pak nám zase mohli zrušit účet ale tam už byl samozřejmě nedoplatek za vedení účtu který už měl být zrušený je to takový kdy řekla i omezování zavazuji telefonní společnosti odjakživa ale u banky si na to opravdu zvykat nechci Chci mít svobodné rozhodování a hlavně nechci mít strach banka bude atakovat poplatkama následně upomínka atd Myslím si že žijeme v takové době že ostuda že se to v nějakém státu konkrétně u nás Takové jednání ještě toleruje doteď ten účet nebyli schopni zrušit Co je veliká náhoda že vám chodí každý měsíc přehled o vedení účtu po naší žádosti o zrušení účtu nedošla poštou ani jedna informace o tom že nějaký účet existuje čímž pádem jsme získali dojem ženám banka účet opravdu zrušila. A jak říkal pan jeden den ale po půl roce přišel přehled s tím že už je tam nějaká dlužná částka za vedení účtu člověk už neví jak přesvědčit banku má k tomu aby s ní mohl rozvázat veškeré smluvní kontakty Teď jsem ale na internetu našla bezplatné finanční poradce takže hned v pondělí to začnu znovu řešit Ale už by se konečně mohl stát zázrak a český stát by se už konečně mohl s touto bankou vypořádat a a zarazit tuhle legální lichvářinu a zlodějinu proč se mají obyvatelé Česka dostávat kvůli takovýmhle zlodějům do finančních problému myslím jsi že i bez toho v dnešní době není vůbec jednoduché. Když ne stát kdo zarazí tyhle paraziti. Mám na ně neskutečnou zlost co jediný by mě teď dokázalo uchlácholit informace o tom že už se o tuto banku začala zajímat i česká instituce ale to dřív dojedou na veřejnou síť jestli budou recenze Pokračovat v tomto stylu máme dobře našlápnuto k tomu že firma upadne díky svému jednání
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2019 14:35 | Libor

Neustále obtěžování s kontrolou údajů a podpisů oproti jiným bankám i v případě, že chatujete z jejich internetového bankovnictví pod svým přihlášením a to vš i když chcete jen obecný dotaz!!! Nastavení limitů karty se objeví během cca 5 min na bankovnictví, ale u bankomatu je realita až 12 hodin. WTF? Doufám, že až budu někdy chtít zablokovat kartu, tak to bude tak nějak snad do týdne...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2019 11:17 | Roman

Každá banka jsou svým způsobem zloději :D není se čemu divit jak by někdo uživil tolik zaměstnanců musejí přeci vydělávat.Od monety mám hypotéku podnikatelský úvěr a úvěr na cokoli a vše řádně splácím a nikde žádná blokace karty nebo takovéhle kraviny se nedějí. Nevím tedy u které jste banky ale já jsem spokojený :) všichni byste chtěli peníze půjčit většina z vás zadarmo a další většina je ani nesplácí a pak se diví že Máj nějaký sankce že jim píšou :D lol
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 1. 2019 17:18 | Tom

Nedoporučuji si brát u této banky úvěry a vůbec být jejich klient, vzápětí jste jejich rukojmí. Před rokem my nevyšlo podnikání a měl jsem u nich nějaké úvěry, včas jsem vše oznámil a měl aktivní zájem řešit tíživou finanční situaci a banka rok odmítá veškeré mé návrhy na snížení splátek, atd., pouze z jejich strany pokuty za pozdní platby, pokuty z pokut. Udělali si z pokut výnosný obchod, proto radím vyhnout se této bance obloukem, jinak se Vám zle povede.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 11. 2018 17:23 | Johnny Doe

Z nouze jsem z Bankomatu Monety vybral 4000 zahraniční kartou, naúčtovali mi za to 732 Kč. Vím, že je to bývalá GE a měli příšernou pověst, proto se přejmenovali, ale ani ve snu by mě nenapadlo,že si strhnou takovou částku. MONETA JSOU ZLODĚJI!!! MONETA JSOU ZLODĚJI!!!MONETA JSOU ZLODĚJI!!!
Více informací na http://pujcko.cz/
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2018 19:51 | Kuldan

Po 10 dnech ,,po zjištění úroku ,předčasně splaceno ,-půjčka 95,tisíc ,za deset němu jsem vypláznul 122 tisíc,zloději ,lichváři v Chánově by se. mohli stydět ,varují nic u nich nebrat !!!!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 10. 2018 8:06 | Beda

jsem u "monety" mám účet zadarmo, všechno probíhá k mé naprosté spokojenosti, ale de fakto nic od nich nechci.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 9. 2018 10:16 | Barbora

Moneta bank je nehorsi banka v cr zrusily mi ucet uz 7let sem mela decky ucet bez miho vedomi mi zrusil ucet to vubec neni banka ale zlodejka mela sem pojisteni na dceru a t penize mi nevratily ..
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 9. 2018 9:13 | Karolína

Velmi negativní zkušenost. Tuto banku rozhodně nedoporučuji. Naletěla jsem u nich při refinancování hypotéky. Za přítomnosti fin. zprostředkovatele podepsala smlouvu vše vyřídila a když měli přečerpat úvěr mé stávající bance ke konci fixace tak na to zapomněli. Následovali výmluvy nekomunikace a hlavně stávající banka si na další měsíc naúčtovala účelně vynaložené náklady ve výši 100 000,-. A Moneta se k problému otáčela zády. Vyřešit to nechtěli, zaplatit také ne, chtěli mi to rozpočítat do splátek. Tři měsíce jsem s nima bojovala úplně vytočená a ve finále jsem nakonec zůstala u své stávající banky, bohužel ale za vyšší úrok. A to nepočítám ještě, že jsem zaplatila poplatky za vklad a hned zase následný výmaz zástavy z katastru. Takovéto refinancování jsem si opravdu nepředstavovala, stálo mě to peníze, nervy a čas. Je jim úplně jedno, že klienty poškodí, hlavně aby své průsery nemuseli řešit.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 8. 2018 15:02 | Katka

Naprostá spokojenost s pobočkou ve Slaném děkuju
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 8. 2018 9:22 | Jirka Faltus

Dávejte pozor, kam si ukládáte své peníze. Třeba já: Prachy jsou na účtu u Moneta banky. Jdu si vybrat hotovost na pokladnu. Pokladní zjistí, že mám dva týdny novou občanku. Chce si zapsat její nové číslo. Souhlasím, je to údaj, který zpracovávají ze zákona, tedy i bez souhlasu. Ona ale vytiskne lejstro, kde musím souhlasit se zpracováním osobních údajů nejen bankou, ale i dalšími firmami - výslovně jsou zmíněny Moneta auto a Moneta leasing, další jsou schovány pod výrazem členové finanční skupiny Moneta. Odmítnul jsem, souhhlas chci dát jen bance, dalším firmám odmítám. Výsledek? Banka mně odmítla vydat peníze. Bez souhlasu s předáváním mých osobních údajů třetím firmám své peníze dostat nemohu. Strávil jsem tam hodinu, potvrzeno několika nadřízenými a právním oddělením banky.
Pokud tedy chcete, aby o Vašich penězích rozhodoval někdo jiný, aby výplatu vašich peněz z běžného účtu podmiňoval jakýmkoliv souhlasem (dnes osobní údaje, zitra ?), pak je tato banka jasná volba. Ale jinak se jí obloukem vyhněte.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 7. 2018 21:52 | Petr

No konečně je Moneta dostupná i na Ammado. Čekal jsem na tu už rok. Děkuji. https://www.ammadopujcky.cz
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 7. 2018 10:02 | UL

MONETA SE NAM OZVALA ZE MAME ZAPLATIT ZA OPOZDENOU SPLATKU Z ROKU 30,9,2005 DNES MAME ROK 2018 PŘIJDE VAM TO NORMALNI????:DDD
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 5. 2018 17:45 | Lucka

Moneta mi připomíná lichváře, také jsem jim dala peníze navíc, a hodne peněz, chybami se člověk učí, musím uznat, že si nechali dobře zaplatit za rychlou půjčku. Oni vědí jak zneužít člověka v nouzi.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 5. 2018 6:39 | Ožebračený

Neskutečná hrůza s touto bankou!! Sliby , že refinancují hypotéku se proměnily v noční můru, po půl roce po mě chtějí 200 tisíc, se kterými prý nepočítali a to všechny dokumenty měli - jen špatně spočítali .Smlouva s nimi už podepsaná a kde na to mám teď vzít? Stanete se neplatičem a dlužníkem ani nevíte jak. Utíkejte pryč!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 4. 2018 12:15 | Nasraný

Co si tak přečíst recenze než se takhle blbě ptát ? Jsou to zloději... Kreditní kartu a vůbec jakékoli služby u nich nebrat. V podstatě nestíháte pak splácet ani úroky a pokuty. Naprosto jakákoli jiná banka je ochotnější a levnější než tato.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 4. 2018 12:12 | Nasraný

Moneta ? To je špatný vtip. Dvě stě korun se nestihlo v čas zaplatit a přišla upomínka, peníze se doplatili a s pocitem že je vyřízeno byla karta dána k ledu. Další měsíc upomínka na 1300kč, protože upomínka (jeden dopis v hodnotě cca 3koruny) stála 2x600kč a započítává se až další měsíc. Jenže to už byla upomínka na předchozí upomínku, takže ikdyž zaplatíte těch 1300kč, tak další měsíc příjde dalších cca 600-1300kč. Prostě už člověk platí jen upomínky upomínek. Tak se vydělává, zloději to jsou nic jiného. Jediné jak to zastavit je jít na pobočku a zrušeit kartu, protože ani paní na telefonu nebyla schopna říct kolik se musí zaplatit aby byl klid.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Dušan Kunovský

podnikatel, Central Group

Vladimír Pikora

ekonom

Dušan Kunovský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Vladimír Pikora
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services