Diskuze - KB - Konto G2

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 20 komentářů)

20. 11. 2020 22:51

maximalni vyber z G2 uctu za tyden? odpovite mi?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 11. 2018 17:55 | Anonym

Tento účet mi založil otec v 15 letech byl jsem na internátě, takže primární účel tohoto účtu byl abych mohl mít místo kde budu mít peníze k dispozici. Nevýhod má tento účet hned několik za prvé poplatky skoro za vše za dotaz na zůstatek, za výběr z cizího bankomatu atd. atd. navíc naprosto zastaralé nepřehledné internetové bankovnictví. Nepříjemný personál.... a jako ta reklama ... jako nevím která z reklamních kampaní je ta horší jestli ta letošní kde jako jednu z výhod tohoto účtu pro cílovou skupinu 15-26 let uvádějí, že si můžete zvolit jestli chcete mít na kartě pejska nebo autíčko ... já nevím jako když si jdu zakládat účet tak mě asi moc nezajímá jakej obrázek mám na platebce ale trochu jiný aspekty viz. výše uvedené ... nebo jakási prapodivná předchozí "reklama" typu Užijte si svůj první platební styk" či co ... já nevím je mi 18 a tohle PR na mě spíš sere než že by to na mě mělo vliv .. to je asi tak všechno ... rozhodně tento účet nedoporučuji nikomu... jsem rád, že už jsem pryč teď jsem u Equa a jsem nad míru spokojenej ... personál ochotný má zájem ... všechny informace dostupný moderní internetbanking žádné poplatky výběry ze všech bankomatů a všechny platby zadarmo. Jsem rád, že jsem odešel.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 11. 2014 18:38 | Daisy

Nelíbí se mi poplatky, určitě chci přejít k jiné bance.
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 11. 2013 20:59 | Jakub

Nelíbí se mi jak se každou chvíli mění podmínky, jdu ke konkurenci a to ČSOB podle ohlasů to je skutečně účet veden zdarma bez jakýchkoliv poplatků, tento rozhodně není.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 2. 2013 23:35 | Honzik

Vklad byl ještě donedávna úročen 0,40 %, v současné době už úročen NENÍ !!!
-15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 1. 2013 20:00 | vasek

vyssi poplatky, ale skvele pojisteni Merlin, kdyz mi byla odcizena taska s mobilem a penezenkou, vyplazli skoro 7 000 :-)
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2011 19:22 | Lenka

Takže za internetové bankovnictví se platí navíc???
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2010 12:53 | Veronika

Je sice napsáno, že vedení účtu je zdarma, ale pokud chcete využívat účet se vším, tak si budete muset něco připlatit - například internetové bankovnictví. Taky pozor na bankéře, občas vám zapomenou říci, že za něco platíte a pak se divíte na výpisu. Jinak jsem spokojená, prodloužení do 30 let vítám.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2006 13:59 | vlastikw

jo jasne - prvni mesic cekas nez ti tam prijdou penize a nez se vsechno rozjede a stane se ze nepouzijes kartu, takze dalsi mesic platis treba 10x kartou ale 333 Kc uz nedostanes - takze majzla na to - je to sprosta podminka
+44
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 10. 2005 12:07

uz mne zas snizli urok!! z 1,15 na 0,8 a ted dokonce az na 0,4
+46
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 3. 2005 20:01

Vsechny banky by se meli nad sebou zamyslet. My jim sverujeme tezce vydrene penize se kterymi oni vydelavaji miliardy a nam za to jeste uctuji nehorazne poplatky. Kam ta Ceska republika speje? Na zapade by sejim vysmali!!!!
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 11. 2004 14:51

urcite se vyplati... uz jenom kvuli te premii 333,-Kc za rok
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2004 21:57 | Jana

Nespokojen - poplatky
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 11. 2003 18:52 | Broukalus

Je to všechno podvod a zlodějna!
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 11. 2002 15:32 | Neoner

Konečně!
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2002 16:01 | Tomas

Naprosto skvele konto, nabizejici nejvice vyhod za minimalni (nerku-li nulove) poplatky!
+68
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2001 11:56

Pouzivam konto gaudeamus, ale vadi mi poplatky. jinak je O.K
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 8. 2001 12:08 | Helena

Jako mnoho ostatních studentů i já jsem měla studentská konta všude možně - mezi nimi i Gaudeamus. Ničím mě ale KB nepřesvědčila, abych u ní zůstala, takže jsem se po ukončení studia přesunula jinam. Myslím, že dělají velkou chybu, když k výpisům z účtu nepřikládají jednoduchý leták, který vyjmenováná výhody toho, když u nich člověk zůstane i po studiu. Náklady by byly relativně nízké a myslím, že počet odpadlíků, jak jsem já, by prudce klesl.
+53
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 3. 2001 16:08

Třeba abysme přešli k jiné bance!
+65
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 3. 2001 7:58 | TGP

Velmi drahý kontokorent. Proč???
+69
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jannis Samaras

podnikatel, Kofola

Daniel Křetínský

podnikatel, EPH a AC Sparta Praha

Jannis Samaras
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Daniel Křetínský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services