Diskuze - ČS - Student

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 11 komentářů)

25. 9. 2002 17:55 | T.N.

Bohužel, student VOŠ si to pořídit nemůže (leda tak normální sporožíro). A když náhodou jeho škola má statut VŠ, tak ji nemají v seznamu :-).
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 9. 2002 8:17 | Karolína

Já jsme u nich zůstala. Jak každý student jsem měla snad všechny konta, co dávaly nějakou výhodu, aktivně jsme ale používala Sporostudent. No a zůstalo mi to. Jenom to internetové bankovnictví mě štve, staré je strašné a nové nikde a nikde.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2002 13:26

Jedna malá připomínka k vydávání karet ke kontu Sporostudent. Jestliže vám za vydání karty Visa Elektron (vydané ke výše zmíněnému kontu) strhli poplatek 300 peněz, je potřeba si zajít na pobočku a požádat o vrácení. Podle sazebníku ČS je totiž vydání této karty k tomuto účtu zdarma (což mnozí nevědí). Systém to bohužel "nezachytil" a strhli vám to "omylem". Pakliže se vám to ale stalo, věřte, že nejste jediní.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2001 16:05 | studentík

Super, že dávají bonus za červený diplom. A i za Bc.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 6. 2001 23:42 | cs-defence

"Přednost pro Maestro" vyplývá nejspíše z toho, že Visa electron student je karta úvěrová-kretitní (a tudíž musí do banky přivést rodiče, kteří podepíšou závazek za úvěrový rámec-a to je často odrazující problém). Jako kompenzaci za chybějící pojištění si můžete přičíst třeba v Evropě nulový konverzní poplatek pro Maestro (oproti Visa) - to Vám ztrátu nahradí, pokud kartou platíte a Kolumbus (cestovní pojištění) můžete sjednáme zvlášť (od 17,-/den). Přeji šťastnou cestu!
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 6. 2001 22:32 | zase Adam

No moment, moment, zrovna se na stránkách spořitelny dívám, na nabídku karet, protože jsem se chtěl podívat, jaké že pojištění je spojené s mou kartou maestro a zjistil jsem že žádné, doposud se nic neděje, ale mrkl jsem se na Visa Electron Student a vidím, že nejenže má cestovní pojištění, ale je dokonce levnější (a líp vypadá) - tak by mě zajímalo, proč mi na pobočce řekli, když jsem chtěl mezinár. kartu, že v podstatě jediná možnost je pro mě ona Maestro. - už se stalo, budu si muset koupit pojištění zvlášť. O to víc to mrzí, že jsem tu kartu ještě ani nestihl použít.
Poučení: příště se mrknu nejprve na internet (v letáku jsem si žádné takové informace nevšiml)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 6. 2001 22:17

Taky ho už rok používám a jsem spokojen.

akorát toho nabízí až moc, tak mě měsíčně stojí provoz účtu skoro stovku, plus občas nějaký poplatek za kartu, nebo sporotel (teď už ne) - takže ty čtyři stovky mi ty náklady asi nepokryjí.
Ale komfort skoro zadarmo - proč ne?

ps: ta mezinárodní karta automaticky by se fakt hodila.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 5. 2001 16:33

Vážená slečno, těší nás Váš zájem o naše služby, ovšem doufáme ve víc, než uvádíte... Umíme toho spoustu-takže pokud budete potřebovat cokoliv ohledně financí, zkuste se na nás obrátit! Zdraví Vás CSdefence.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 5. 2001 11:59 | urubkova

Mám Sporostudent už pět let (celou dobu vysokoškolského studia) a nemám jedinou negativní připomínku. A jednou za rok zajít na pobočku s potvrzením o studiu a dostat za to čtyři stovky, proč ne :).
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2001 16:34

Dobrý den, pro doplnění Vašich informací - pokud potřebujete mezinárodní kartu, může Vám Česká spořitelna nabídnout: VISA ELECTRON student-mezinárodní elektronickou kreditní kartu a dále VISA CLASSIC pro náctileté - mezinárodní debetní platební kartu. Možná, že Vám nebyla tato možnost nabídnuta, protože s tímto požadavkem zatím mnoho klientů nepřichází. Parametry a podmínky vydání karet najdete na www.csas.cz. Zdraví a spokojenost se službami České spořitelny přeje CSdefence
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 3. 2001 11:39

Konto student Ceske sporitelny mam uz 5 let a stale jsem s nim spokojena. Jedinou nevyhodou je, ze CS nedava ke studentskemu kontu mezinarodni platebni kartu.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

František Štěpánek

podnikatel, Sokolovská uhelná

Ondřej Raška

podnikatel, Miton

František Štěpánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ondřej Raška
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services