Kolik exekucí lze v Česku vyhlásit na jednoho člověka?

Věra Tůmová | rubrika: Otázka dne | 7. 4. 2010 | 3 komentáře
Počet exekucí ročně se v Česku začíná stabilizovat. Za rok 2009 jich bylo asi 600 tisíc. Tipněte si, kolik exekucí je možné v Česku vyhlásit na jednoho člověka, a dozvíte se víc.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 3 komentářů)

8. 2. 2017 9:53 | waka

V této zemi je je možné všechno. Jak je možné, že nebankovní společnosti si neprověřují své klienty a půjčují neustále peníze někomu, o kom neví vůbec nic???? Půjčíte někomu cizímu své auto,když toho člověka ani neznáte??? Jak je možné, že pak vymáhají peníze přes exekuční příkazy a soudy??? Jak je možné, že soudy těmto podvodnickým nebankovním společnostem neustále přihlíží a ještě se jich zastávájí??? Další záležitost je neplacení pokut, třeba v MHD??? Jak je možné, že Vám po x letech přijde jen složenka s neskutečnou částkou a vy ji musíte zaplatit? Proč nejsou na vymáhaní pokut stanovené limity třeba do jednoho roku??? Víte co jste dělali před x lety, kde jste byli apod.???
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 10. 2012 13:48 | misa

ha to je přesně můj případ akorát že jich mám 10 a soud se ke mě nedostal, protože jsem měla placenou přeposílanou poštu a pošta se na to vy.... po 15 letech 10 exekucí po 18.000,- kč to byl šok chtěla jsem skočit z mostu.../mimo jiné na černo jsem nikdy nejela jen jsem měla špatnou jednou jízdenku a pokutu jsem zaplatila na místě je to podvod zneužijí váš OP dejte si na to pozor po pokutě změnte OP jinak se stane to co mě , ale pozor nikdo to neví můžete požádat o sloučení a ejhle platíte o hodně méně!!!!
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2010 8:52 | exekuce 8x

Sprostárna je když dlužník dluží jen jednonu věřiteli a ten dá třeba každou splátku nebo pokudtu od DP k soudu po x letech zvlášt .Znám případy kdy člověk v roce 1999-2000 jel párkrát načerno byl houpý nezaplatit 8x208kč (8x jel na černo). DP to vždy dal k soudu ale exekučně nevymáhal.Až po 9 letech se Judr.Sokol probudil a těchto 8 pokut dal v jedne den k soudu .Slyšíte dobře on ten celkový dluh nedal k soudu jako celek, ale v jeden den podal u soudu 8 výkonů na 8 exekucí.Soudní úředníce též v jeden den vydala 8 příkazů k výkonu 8 exekucí .A perlička na závěr těchto 8 exekucí má vykonat jeden exekutor bývalý prezident exe.komory J.Podkonický. A ten samozřejmě též poslal dlužníku 8 dopisů během týdne.Za každou exekuci si účtuje navíc téměř 8 tisíc! To vše 8x. Dluhy se mají platit,souhlasím .Ale né tak aby advokát a exekutor navýšil dluh o mnnoho tísíc navíc.Je to neetické a sprosté.Exekutor měl 8 exekucí sloučit a vymáhat jednou za jednu odměnu a skutečné náklady. Ještě provokativně to pošle a podaá v jedn den 8x. Jsem zvědav jak ministerstvo spravedlnosti bude pokračovat v návrhu povinného sloučení exekucí na u jednoho věřtele vesus jeden dlužník.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

David Marek

ekonom

Petr Nečas

politik

David Marek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Petr Nečas
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services