Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

6. 8. 2001 19:48 | TGP

Homecredit mi přijde jako hodně nedůvěryhodná společnost, od ní bych si peníze rozhodně nebral.
Reagovat | Citovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

+1
Líbí
Nelíbí

9. 8. 2001 11:31 | urubkova

Mně přišli docela v pohodě. Úvěr mi vyřídili rychle a ochotně. Vím, že musím zaplatit trochu vyšší úrok, ale zase za to pohodlí (a v té situaci) to za to stojí.
Reagovat | Citovat

+32
Líbí
Nelíbí

4. 10. 2001 0:39 | amgo

nevím - proč by byl Home Credit nedůvěryhodný ? Patří do silného zázemí bankovní skupiny, není nějaký s.r.o od naproti, tak v čem je problém ?
Reagovat | Citovat

+9
Líbí
Nelíbí

4. 10. 2001 9:36 | TGP

K téhle firmě opravdu nemám důvěru a nikdy bych si od ní peníze nepůjčil.
Reagovat | Citovat

+36
Líbí
Nelíbí

4. 10. 2001 9:44 | TGP

Protože to je součást PPF - a na trhu už opravdu nezůstalo tolik pochybných firem jako tato neprůhledná skupina s dobrými politickými konexemi.
Reagovat | Citovat

+40
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (amgo 04. 10. 2001 00:39)

4. 10. 2001 12:37 | Johny007

Určitě lepší jak od Multiservisu.
Reagovat | Citovat

+37
Líbí
Nelíbí

4. 10. 2001 12:55 | amgo

To bych opravdu rád věděl, která skupina je průhledná. Neříkám, že Česká pojišťovna, ČP Leasing, eBanka, penzijní fond atd. jsou nejlepší firmy na světě - ale o co jsou lepší a průhlednější ostatní ? Jménem? Možná.
Reagovat | Citovat

+28
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu (TGP 04. 10. 2001 09:44)

9. 10. 2001 8:27 | TGP

Nelíbí se mi, jakým množstvím direct mailu mě zavalují. O to opravdu nemám zájem.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

20. 1. 2003 15:18

Minulé vánoce jsem si u nich bral pračku a letos mini věž. Vše proběhlo rychle a bez problémů.
Reagovat | Citovat

+17
Líbí
Nelíbí

7. 2. 2005 3:39

... jednou si půjčíte a pak už jen platíte (úroky) (-:
Reagovat | Citovat

+15
Líbí
Nelíbí

7. 2. 2006 0:10

Souhlasím. Ze splátky 800 Kč byla polovina na úvěr a další na úroky a poplatky. Po zaplacení celého úvěru a ověření si, že mám vše srovnané a v pořádku mi poslali složenku na 1,20Kč. S takovouhle společností nikdy víc. Bylo to ponaučení na celý život a moje největší chyba.
Reagovat | Citovat

+1
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu ( 07. 02. 2005 03:39)

28. 5. 2013 22:13

člověče co to melete? Platíte školné z home credit? Jste blázen nebo co? Jen blázen by platil 100% úrok...prý: väčšui částku najednou...:D Nedělejte tady reklamu, stejně si vyděláte jen zanedbatelný všimný..
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

Zobrazit komentovanou zprávu

20. 9. 2013 11:58 | it

K práci potřebuji notebook, jelikož nejsem ten, kdo má rád na účtě rezervu, tak jsem si chtěl vzít nový na splátky (za 20k). Bohužel i když je člověk mladej (21 let) a vydělává 30k tak mu žádnost zamítnou. Kolik by musel člověk vydělávat aby mu žádost schválili? 50k? :-/
Reagovat | Citovat

-5
Líbí
Nelíbí

12. 12. 2015 22:59 | Anti HomeCredit

HomeCredit nikdy! Podmínkou pro úvěr byla Premia Karta. Úvěr jsem splatil a kartu následně zrušil protože jsem neslyšel o spolupráci z homecreditem nikdy nic dobrého. A co myslíte..? dnes jsou to dva roky od zrušení karty a přišla mi upomínka, že dlužím 323 Kč za vedení premia karty!!! teď se s nima budu dohadovat a dohledávat 2 roky starou výpověď:(
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

14. 8. 2017 11:06 | Eva

Již nikdy více. Půjčka od Home crefit bez navýšení. Ve skutečnosti přeplacena o celou jednu splátku, kterou jsem měla dostat zpět. Informace k vedení i zrušení půjčky jsou podávány úmyslně mylně, neboť výpověď dle jejich požadavku jsem poslala ,dva měsíce po skončení smlouvy, kdy jsem byla jejich operátorem umístěna o tom. že vše je zaplaceno, ale peníze budou připsány na můj účet až příští měsíc i když tam již jsou a teprve za další následující měsíc bude půjčka vyhodnocena. Mám požádat o vrácení jedné přeplacené splátky, kterou dostanu zpět. Postupovala jsem dle jejich návodu, ale zpět jsem nedostala ani korunu, jen za dva měsíce jsem dostala informaci, že půjčka je spláceny.
Reagovat | Citovat

0
Líbí
Nelíbí

21. 1. 2019 16:57 | Jaroslav

Domnívám se,že si půjčují jen lidé neschpní-§ se snahou žít na úkor celé společnosti.Doporučuji nepoučet a nepůjčovat si. Obojí vede ke snižování životní úrovně nás všech.
Reagovat | Citovat

+11
Líbí
Nelíbí

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  9 834 390 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Splátky úvěru

% z měsíčních výdajů

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Poslední dotaz: Úmrtí matky a nesplacená půjčka
Poradna > Karty, účty, úvěryÚvěrySpotřebitelské úvěry

Otázka: Dobrý den, jak se postupuje v dědictví v případě úmrtí matky, která měla úvěr na 200 000,-a byla přihlášená na UP kvůli tomu, že ji vyhodili z práce skrz alkohol? Jinak vlastnila rodinný dům a měla jednu... více

Spotřebitelské úvěry

Firemní úvěry

Leasing

Další čtení na flowee.cz

Z projektu Mars One mohla být aspoň reality show. Nebude

Z projektu Mars One mohla být aspoň reality show. Nebude

Obchodování s akciemi společnosti Mars One Ventures , která byla kótována na frankfurtské...více

Zemřel Karl Lagerfeld, Lenin globální módy

Zemřel Karl Lagerfeld, Lenin globální módy

V noci na 19. únor zemřel v Paříži světoznámý módní návrhář Karl Lagerfeld. Bylo mu 85...více

Sociální sítě jsou skvělá platforma pro závist. Mohou i motivovat?

Sociální sítě jsou skvělá platforma pro závist. Mohou i motivovat?

Žijeme ve věku závisti. Ve čtvrtém století před naším letopočtem ji definoval už Aristoteles...více

Zdroj: Logo Flowee

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petra Procházková

manažerka, Agrofert

Roman Sviták

podnikatel, nakladatelství Grada

Petra Procházková
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 18 duelů
Roman Sviták
ÚSPĚŠNOST
55,56 %

z 9 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Přihlášení

Jméno

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.OK