Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 63 komentářů)

12. 11. 2014 19:41 | Veronika

Dobrý den,taky mám tento problém a pojistku už dál nechci.Zítra se půjdu optat na pobočku i když mi paní do telefonu řekla,že můžu jednat jen s ní-asi aby mě donutila uzavřít další smlouvu.
+9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 11. 2014 14:08 | Jindř.

Mám pojistku Dynamik plus 6 let kterou jsem danila a už jí nechci.Od roku 2015 už se nebude moc vybírat z pojistky.Co mám dělat,když chci tuhle pojistku zrušit,protože už nechci žádnou.Nabídli mi pojistku zmrazit a udělat si novou,ale to já už nechci.
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 10. 2014 12:35 | Ivana

Nikomu neporočuji uzavírat tuto smlouvu.Opravdu každého akorát okradou.Místo spoření platíte za vedení účtu.Za 10 let jsem přišla o 9000,-Kč.To je ale dráhé vedení.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 6. 2014 21:26 | Bimbo

Já měl dřív dynamik jako životní a spořící účet, který byl ale takový že při úrazu o marodění měsíc bych dostal asi 500... Kamarád mi to pak rozdělil. Nově samostatně životní pojištění a dynamik "přeprogramoval" čistě na spořící, s nejvyšším možným zhodnocením a je to docela slušné... to životní platím něco přes 400 ale při měsíčním marodění i nejnižšího stupně dostanu cca 4k, při hospitalizaci pak něco kolem 7tis. To docela jde... Navíc u dynamiku můžu vybírat... Mám nějaké spoření u Wustenrotu a pokud bych vybral dřív než před 6 lety od uzavření smlouvy, příjdu tuším o 30% hodnoty...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 5. 2014 21:34 | Dagmar

Dobrá den, nárokovat si pojistné plnění můžete do tří let od vzniku pojistné události a to bez ohledu na to, za mezi událostí a momentem, kdy budete požadovat plnění, došlo ke zrušení/ukončení pojistky. Zkrátka můžete si zažádat nyní nebo po zrušení. Počet pojistných plnění nemá u Dynamiku žádný vliv na to, kolik Vám bude po ukončení vyplaceno při dožití smlouvy.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 4. 2014 22:51 | ina

Už nikdy DYNAMIK ani nic podobného od pojišťoven.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 3. 2014 9:52 | Hana Myšáková

Dobrý den, prosím o radu. Mám Dynamik, končí mi za pár měsíců. Že jsou to vyhozené peníze, to je mi jasné. Nedávno jsem měla úraz s krátkým maroděním. Poraďte, mám jej ještě před koncem smlouvy uplatnit? Nebo se na to vyprdnout, aby mi vůbec něco po ukončení smlopuvy dali. Děkuji za radu.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 10. 2013 0:07 | xxx

životní pojištění Dynamik??,,ZRUŠIT"pokud byla smlouva uzavřena před 10lety a nyní končí tzv.dožití k sjednanému datu.Odrbou vás o peníze které jste tam roky dávali.Mají své podmínky a kapitálová hodnota jaksi žádná a dnes mají i nové smlouvy které ty staré nyní neplatí jelikož to před 10lety bylo jinak...Nalítl jsem a ted vše řeším reklamací která mi bude na pr....Nejsou solidní zas odrbou starého dědka je toho plná TV...smůla no..Dal jsem už cca 50tis.za 10let s toho odečtu pojištění úrazu 18tis. na 10let,měl jsem 2mimořádné výběry 10500 také za 10let což není moc a nyní mi dávají 6tis??!!a chybí 14tis.a kdepak jsou??Prý poplatky za nějaké vedení,nějak drahé ne??Jaké vedení,čeho?10let se mi nikdo neozval,nevěnoval a chtěj 14tis.jů??No drahé to služby klientům!ČP nebrat!Prý nejsou spořící účet ani banka,hold jsem měl zemřít dřív a bylo by mé rodině vyplaceno 50tis.ale když se dožijete tak nevěříte vlastním uším jak s váma jednají...
+21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 1. 2013 18:18 | Jožin

Jak zjistím stav mé životní pojistky
+18
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 10. 2011 0:51 | Jarda

Jo,ono přestat platit lze.Ale taky se o to musí požádat a ne s plezíru se na to vykašlat. Tatko řešené přerušení může být myšleno jako nezájem a proto chodí SMSka o dluhu a pka to žuchne do redukce. VŠE v DPP,a to že to někdo blbě vysvětlil je alibismus.Podpisem vždy se vším souhlasím. Při podpisu každé smlouvy je závazkem taky řádné placení dle poj.podmínek a uhrazení dluhu,který vznikne v době řádného placení.Proč jste se nezeptala toho co to s Váma sjednal.Určitě to neslítlo z nebe. Jde udělat reaktivace PS žádostí na centrálu.Náhrada za Vámi uvedenou diagnozu je kolem 5až 10% z základní PČ DNL.Bylo-li to v 1 násobku tak takto dopadají pojistky šetřílků.A zbytek je jen být naštvaná sama na sebe. Po bitvě je každý generál. Je zvláštní,ale moje kamarádka si pořezala ukazovák a bylo jí z Multirisku vyplaceno 4200Kč.....Dělat nyní hrdinu není opravdu na místě. Stačí jen komunikovat a ptát se. Lína huba holé neštěstí. Zavolat správci pojistky není zločin,má za to peníze aby dělal servis.A když už to nedělá tak je klientlinka.........A takové řeči nezávislých jsou už trapné
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 10. 2011 0:27 | Michal 12

Monika,nepsát ty pohádky ta pořád dokola tak tomu i věřím. Vše je vždy o nastavení. A ten klučina co psal že je dynamik 2x dražší? No jo když platí 1500Kč tak se vše dá takto pořídit.Jo a POVka ČP? Příklad: fabka 1,2 splným(opravdovým) bonusem 100m/100/ plus spousta dalšího se dá za bratru cca 1300 za rok.To je "drahé"? Co komu dá za korunu investice jiné pov.ručení?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 10. 2011 18:11 | Martin OVB

jedna z nejdražších, ale nejkvalitnějších..to si hold musí člověk vybrat..volil bych spíše kompromisnější pojišťovny, jako je např. Kooperativa, wustenrot, allianz..
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 12. 2010 14:29 | Petr

No jitko asi takhle poplatky ti nikdo neřekne,nevidíš kolik tam bude na konci Životky. Pokud ti mohu doporučit ozvy jsem nezavisli finanční poradce a sejdeme se a pprumluvime si co a jak? Stačí se jen ozvat. Petr
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 9. 2010 9:47 | Roman

Chystám se zrušit žp.DYNAMIK, spořím asi čtyři roky. Co to obnáší,když tato pojistka je dlouhodobá. O co příjdu? Tím, že ji předčasně ukončím. Dík za odpovědi.
+25
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2010 15:34 | hmm

napodobne mela jsem ruku v d laze 3-4 tydny a poslali me 300kc jcoz me ostva zaplatilo jezdeni na kontroli do nemocnice nezrusila jsem ji driv jen proto ze tam uz byli penize jenze ted jsem bez prace uspory doli platiti nemuzu navic 2 mesice s eme nejak nazpaltili jak kkt litam na pobocku pojistovny kde me ujistovali ze pokud neplaceni neprekroci 6 mesicu nic se nedeje byla sjem tam proto jestli se neda pojistka pozastavit( ve smlouve jsme cetla ze je to mozny po 2 rokach ja ji ted nekdy budu mit 3 rokem teda mela bych kdybych nerusila) a nic se pozastavovat nemusi atd a ak me prijde domu dopis ze mam zaplatiti castku do tolikateho tak jdu na pobocku ptam se na to a no musite to zaplatiti tak premylsim zda to doplatiti nebo zrusit tak sjem dalsi mesic nezaplatila na mail me prislo ze dluzim cca1800 tak se rozhodnu to zrusit a na prepazce na me ze tam dluzim pres 2 tisice tak nevim zda si pricetli penale ci jak tak rikam chchi to zrusit a ona tak at si dam zadost o pozastaveni( pred mesicem to neslo a pak jo navic kdyz penez na pojistce je stejne navic mam vetsi dluh a jde to?) by si pani z pojistovny meli svy zamestnance proskolit at tam kazdej nevyklada neco jinyho poracovnici o tom vedi minimum sami nevi co a jak a takovy lidi vam neoc nabizej? vazne hnus no pokud em penize neprijdou do mesice jdu jim tam stoho udelat kulnicku na drivi
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2010 15:28 | hmm

tak sjem zrusila tuto pojistku pristup zamestnancu opravdu pod uroven humus nic o tom nevi kazdej bvam na stejnej problem rekne neco jinyho do tydne vam prijde dopis do mesice penize ehmmm 12 den dopis nikde a penize prisli znamimu az za 2 mesice a ze ji rusim o 3 mesice driv nez ja tak nevim no proste hnus a uz nikdy vic to radci zustanu nepojistena nez si projit timdle
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 4. 2010 9:06 | Monika

Dynamik a celá ČP je jeden velký podvod a jen se snaží z lidí dostat peníze. Já měla ten úžasný Dynamik taky. Když jsem se začala pídit po nabídkách jiných pojišťoven, zjistila jsem, že Dynamik je v mém věku (23let) krajně nevýhodný, takže jsem ho zrušila. Nedostala jsem ze zaplaceného pojistného ani korunu a teď půl roku po zrušení smlouvy mi ještě přišla upomínka na nedoplatek pojistného. S ČP už nechci mít nic společného, nemám u nich už ani povinné ručení, protože je to jedna z nejdrařších pojišťoven v republice.
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 12. 2009 15:53 | erika berankova

U Dynamiku a jemu podobnému pojištění od České pojišťovny je jisté jen jedno. Že pojišťovna snad jako jediná odmítá zveřejnit poplatky, takže vlastně vůbec nevíte, do čeho jdete a kolik tam za ta léta budete asi mít peněz. Viz nezávislé stránky www.t-a-n-k.eu. Já jsem ho zrušila už dávno.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 10. 2008 19:11 | Aleš B.

Je jasné že v ČP, ale nejen v ČP ale na pobočkách a u zástupcůch každé pojišťovny, že ta jejich je nej, a že u nich dostanou to nejlepší. Pro lidi by bylo nejlepší informovat se u nezávislích finančních poradců. Měl jsem dynami, když jsem si ho nechal přepočítat na jiné živ. pojištění tak dynamik byl 2x dražší.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2005 18:04

Dynamik je bomba... od té doby co ho mám, nemusím pracovat a jen si užívám divokých mejdanů, spářek a každý měsíc jezdím na dovolenou kamkoliv se mi zachce...
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petra Procházková

manažerka, Agrofert

David Rath

politik a kriminálník

Petra Procházková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
David Rath
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services