Zlomili jste si ruku na zasněženém chodníku? Sežeňte si svědka.

František Mašek | rubrika: Jak na to | 21. 1. 2010 | 4 komentáře
Z chodníků měst a obcí rychle mizí sníh a zejména led. Znovu ale mohou přijít mrazy a úrazy, způsobené pádem na neuklizené komunikaci. Domoci se náhrady za vzniklou škodu není úplně jednoduché.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

7. 10. 2021 20:21 | Hejzlar Zdeněk

Naprosto souhlasím že pojištovny nechcou platit.Mam podobný případ,právník mě řekl že je možné že sám jako poškozený budu žalován a muže mě to stát až 50000 korun na poplatcích a soudu.Tak tohle je opravdu demokracie-co.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 1. 2010 20:03 | renča

všechny zdravím, není tomu tak dlouho kdy se mi stal úraz a žasla jsem s čím vším si projdu. Komlikovanou zlomeninu mi způsobila žena svým tělem, jelikož špatně vyhodnotila situaci. Nejen že mi nezavolala záchranku, sprostě z místa ujela a navíc, když se mi jí po trestním oznámení podařilo vypátrat tak slíbila, že mi bolestné a náklady léčení uhradá její pojištovna. Nahlásila mi číslo pojistky a když jsem uplatnila svůj nárok na pojištovně jaké překvapení pro mně bylo, že paní prohlásila že se necítí být vina a pojištovna tudíž nezaplatí nic. Takže dodnes mám trvalé následky, když jsem se snažila o dohodu paní se mi vysmála a s klidným srdcem mi řekla, že si stojí na svém, ona mi sice svým tělem nárazem zlomila obě kosti na pravé ruce ale necítí se být za to zodpovědná, a co že po ní chci že ona nic nemá. IQ - tykve. Namítnete soud - nejsme právní stát, konzultace s právníkem mě stála 10tis korun když jsem přistoupila po roce konzultací na to, že podáme návrh k soudu šokovaly mě soudní podlatky ve výši dalších 50tis korun. Takže když jsem si přečetla reakce na úrazy na chodníku musela jsem se s vámi podělit o tento můj "úsměvný" příběh, at si z toho obě strany vezmou co chtějí - spravedlnost, morálka, soucit, odpovědnost u nás neexistuje,vymyzela lidičky , dávejte si prostě bacha hlavně na srážky s volem
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2010 9:03 | pavel

trošku bych potřeboval vysvětlit: když mám svoji úrazovou pojistku, tak to už v případě např. zmiňovaného úrazu na neuklizeném chodníku nemůžu žádat o odškodnění majitele?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 1. 2010 8:43 | Jirka

tohle je reklama na Generali, nebo je autor takový amatér, že nedodržuje základní novinářské pravidlo ocitovat tam alespoň ještě jednu jinou firmu?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

David Rath

politik a kriminálník

Jan Kalvoda

advokát a exministr

David Rath
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jan Kalvoda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services