Diskuze - EMRUB

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 102 komentářů)

4. 8. 2022 23:10

Experti blá blá.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 8. 2022 23:08 | vitězslav bilko

nedělejme si starosti BRIKS bud hlavní silou ekonomiky světa,
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 7. 2022 17:44

Nemá být ve slově nesmysl mn.č.,,y”?
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 6. 2022 21:29 | Jan Jirka

Rusko vyrábí to,co potřebuje v kvalitě,která mu stačí. Otázkou je,zda to v blízké budoucnosti dokáže i Evropa
+52
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 6. 2022 13:09 | KH

Komentovat vzdělání a napsat nesmysl"i" je důkaz Vašeho (ne)Vzdělání : o)
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 5. 2022 23:16

A vidite. Rusko neumi vyrobit poradne auto ani mobil. Takovy "super stat". Kde je hrome chyba? :-)
-21
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 5. 2022 23:15

A my se ptame, proc uz to davno nerozjela? Ze by korupce, neschopni lide na dulezitych postech? Ze by se to ze dne na den zmenilo? Haha...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 5. 2022 13:07

URCITE KLESAT TED NEBUDE.
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 5. 2022 13:05 | Petr

NASYCKUJ A VYDRZ.RUBL TED TVRDNE.A BUDE JESTE TVRDNOUT.POKUD NEPOTREBUJES VYCKEJ.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 5. 2022 11:22 | janus

tak to vzdělání jsi moc nepředvedl.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 5. 2022 9:05 | Michal

Poradí někdo? Mám u české banky několik let Rublový účet (chtěl jsem Juan - ten ale v nabídce neměli) a je zablokovaný - peníze nemůžu převádět ani vybrat valuty, úrok tam žádný není. Co mi nabízejí je převod na koruny za 0,3Kč/Rubl (což je naprosto nevýhodné nebo po nějakém schválení převod jinam. Je nějaká banka kam bych mohl peníze převést a nejlépe v hotovosti vybrat nebo alespoň aby tam byl úrok?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 5. 2022 9:18

"Chce s trochu vzdělávat a neplacat nesmysli" Toť příklad úspěšného vzdělání v praxi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 5. 2022 21:29 | Tony Rejman

Musíme si položit zcela zásadní otázku:" čím budou v budoucnu kryty měny jednotlivých států? Rusko má (doslova) pohádkové zásoby všech - nejen nerostných - surovin...Pokud ve velkém rozjede vědu a výzkum - tak je vůči okolnímu finan. světu vymalováno.
+61
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 5. 2022 18:39

Tak chudá že na rozdíl od USA nemají dluh naopak mají 2200 tun zlata státních rezerv to USA má zase 1,2 bilionu dolarů dluh u komunistické Číny a 1,1 bilionu u Japonců .Chce s trochu vzdělávat a neplacat nesmysli
+55
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 5. 2022 14:36 | Vojtěch

Dovolená za reálný 400 Kč? To asi ne...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 5. 2022 7:54 | riva

Co radí finanční experti ohledně nákupu rublu? Když byl nejníže, tak experti radili nenakupovat, protože bude klesat dál.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2022 14:56 | Milan

USA dolarem si brzo začneme vytírat zadečky.Je to bezcenný kus papíru.
+27
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

27. 4. 2022 22:12 |

Stihl jsem koupit 10000,- rublů. Dcera na můj popud vzala 5000,- Přes to, že jsem výrazný antirus, koukám, že jsem chybu neudělal. Pár měsíců po skončení války mi Rusáci zaplatí pěknou dovolenou...
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 4. 2022 11:01

ty seš neuvěřitelně hloupej.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 4. 2022 14:52 | Vladimír

nesmíš hltat sračky z české televize a přitom šňupat kokain, neměl by jsi zkreslené vidění
+15
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/6

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet životního minima 2024

Počet členů rodiny

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Trojan

producent

Pavel Skřivánek

podnikatel, agentura Skřivánek

Ondřej Trojan
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Pavel Skřivánek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services