Vylepšete si zadarmo povinné ručení. Ptejte se na další služby.

Věra Tůmová | rubrika: Jak na to | 25. 11. 2009 | 6 komentářů
Kdo jezdí bez nehod, může si dnes vybírat ze zajímavé nabídky povinného ručení. O takové řidiče se pojišťovny přetahují a nabízejí jim množství benefitů. Vedle jedné z největších letošních novinek, převodů bonusových slev v rodině, se objevily i další netradiční zajímavosti.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

18. 1. 2010 9:07 | Pavel

Dívám se průběžně stránky ÚAMK ohledně dopravy, zkusil jsme povinné ručení přes ně http://www.uamk.cz/, je zde zajímavá sleva. Máte někdo s nimi zkušenost?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 12. 2009 20:13 | Markéta

Zaujala mě Direct pojišťovna, cituji: "V konkurenci 14 pojišťoven, které se srovnání MF DNES zúčastnily, si velmi dobře vedla DIRECT Pojišťovna, když z uvedených 12 modelových příkladů (6 vozidel, pro které bylo uvedeno základní roční pojistné a roční pojistné s maximálním bonusem) vyšla jako nejvýhodnější celkem šestkrát.", zdroj MF Dnes (http://www.direct.cz/chci-poj istit-automobil/gratulujeme/sr ovnani-mf-dnes).Máte někdo zkušenosti s DIRECTEM?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 11. 2009 17:09 | Zdeněk

....pak je mi jedno, jestli jsou pojištěny vzdušné zámky. Jde mi pouze o to jestli je laciné.... Milý Slávku, ona láce pojišťovny není zadarmo - je menší liit na tu škodu zaplacenou pojištěním a zbytek doplatíš ty !! Pojišťovna je akciovka založena za účelem dosažení zisku, ne Mikuláš. Kéž by jsi nesmetl nikdy plnou cisternu z cesty... zdar
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2009 13:14

Citace - Stanislav / 25.11.2009 07:44

Nelze odtrhovat jedno pojištění od druhého. Na trhu existují dva typy pojišťění. První pojišťuje vzdušné zámky poměrně laciono a na to finanční negramoti sází nejvíc a pojišťovny na hlouposti bohatnout a druhé, které je sice dražší, ale pojišťuje skutečně hrozící rizika, takže v pořípadě vzniku p.události pojišťovna vždy zchudne. Podělte se o své zkušenosti, do kterého typu pojištění investujete ?


To je i na Stanislava překvapivě velký a nesrozumitelný blábol.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2009 11:23 | Slávek

Pokud jde o mé povinné ručení, tzn., že pojišťovna platí škodu pouze účastníkovi, kterému jsem způsobil škodu já, pak je mi jedno, jestli jsou pojištěny vzdušné zámky. Jde mi pouze o to jestli je laciné. To samozřejmě neplatí u havarijního pojištění, kde paltí pojišťovna škodu mně...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 11. 2009 7:44 | Stanislav

Nelze odtrhovat jedno pojištění od druhého. Na trhu existují dva typy pojišťění. První pojišťuje vzdušné zámky poměrně laciono a na to finanční negramoti sází nejvíc a pojišťovny na hlouposti bohatnout a druhé, které je sice dražší, ale pojišťuje skutečně hrozící rizika, takže v pořípadě vzniku p.události pojišťovna vždy zchudne. Podělte se o své zkušenosti, do kterého typu pojištění investujete ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Kováčik

podnikatel, Skrz.cz

Jaroslav Pajonk

podnikatel, Centr Group

Petr Kováčik
ÚSPĚŠNOST
33,33 %

z 3 duelů
×
Jaroslav Pajonk
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services