Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 46 komentářů)

19. 2. 2006 1:00 | Bob

Tak se rok s rokem sešel a nedopadli jsme zas tak úplně špatně. Jenže v poslední době dost přešlapujeme, tak nevím, kudy se to vydá a jestli to má smysl držet nebo dokonce přikoupit.
+47
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 2. 2005 11:46 | Tlustej

Já myslím že si nevedeme špatně ale asi přejdu do středoevropského tenfrčí víc
-44
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 1. 2004 12:50

Jakpak se asi tento fond bude chovat před a po vstupu do EU?
+11
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 5. 2002 17:02 | GEKKO99

Tedka snizili poplatky o jedno procento na procenta. 3 procenta je porad docela dost ,ale je to lepsi nez predtim.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2001 22:53

Nemam slov,je to hruza,kde jsou penize.......
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2001 17:34 | Gekko99

Rad bych upozornil , ze vstupni polatky u tohoto fondu jsou jiz delši dobu 4% misto zde uvadených 2%. Myslim ze novy nanagement prokazal svuj talent pouze ve zvysovani poplatku, vykonnost a kvalita zdaleka tolik neroste. Mimochodem doporucuji spravci servru se obcas mrknout na stranku pias kde jsou poplatky uvedeny/mimochodem stranka je docela dobra/
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2001 14:44 | TGP

Jaký teď bude osud fondu, když Komise pro cenné papíry zakázala převést akcie První investiční na ČSOB a tvrdí, že První investiční stále patří IPB? Znamená to, že fondy spadnou do konkursní podstaty? Nebo že bude společnost zrušena a fondy vyprodány?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 3. 2001 16:19

To těžko, protože fond fondů je tak nákladná sranda, že se prostě nemůže (z dlouhodobýho hlediska) vyplatit. I přes zrušení vstupních poplatků vám doporučuju poohlédnout se po jiném produktu. Honza Tvrdík, podílník jiného fondu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 3. 2001 15:04 | urbanek

Právě jsem se dočet, že IKS Fond fondů je teď bez vstupního poplatku. Tak co 1. IN ??? Jak budeš ragovat? Pokud to udělají taky je z 70% pravděpodobné, že se můžeme těšit na pořádný katapult nahoru.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

29. 3. 2001 8:28 | TGP

I za všechny ostatní podílníky, kteří podlehli reklamní masáži při uvádění fondu na trh...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 3. 2001 1:52

Měl ty peníze hned investovat do něčeho rozumnějšího :))
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 3. 2001 0:50

Minutu ticha pro vaseho kamarada...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 3. 2001 14:13 | urbanek

Mám kamaráda, který se mi v březnu 2000 pochlupil,že investoval do fondu fondů 1 mil. Kč, prý velmi výhodná investice. V prosinci jsem ho potkal v restauraci u čtvté whisky a svěřil se, že právě prodělává 250.000,- Kč. Jak to vypadá dnes ?? V práci, už nebyl 14 dní a nikdo o něm nic neví. I tak to může dopadnout.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 3. 2001 20:59

No nevim, esi toto je dobra zprava. Mozna je to dobra zleva a ne zprava.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 3. 2001 18:58

Hmmm,prave jsem si na strankach pias.cz precet,ze od 1.3. mame noveho portfolio managera ktery se bude snazit pozmenit strategii fondu ve prospech oborove a nikoli teritorialni alolace aktiv.A pry i zvysi podil dluhopisu (ma. o 5%).No,pratele,snad se nam blyska na lepsi casy. Tak teda hura do technologii :-))
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 3. 2001 11:39 | TGP

U mě vede Akro Eurotech, opravdu nechápu, kam to zainvestovali...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 3. 2001 20:47

Zatim jde o suverenne o nejhorsi fond v mem portfoliu z hlediska vykonnosti.Paradoxne bych ale do nej investoval a to prave v techto dnech,kdy si myslim,ze se fond nachazi na svem minimua lze tutiz ocekavat obrat k vzestupu (alespon doufam).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2001 0:55 | robertb

Hrozné , nákup koef.1,2
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 2. 2001 12:52 | HradilD

Nevím, jestli to je dno, ale vizte, že Vás fond fondů přichází ukrutně draho. Jakýkoliv fond fondů je již drahý sám o sobě svými náklady, které určitě převýší těch udávaných 1,5 procenta. Nemluvě o nehorázném vstupním poplatku (ač byl snížen ze 4 na 2 procenta).
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 2. 2001 12:33 | urbanek

Bože můj!! Ředím jako vzteklej a jenom v koutku duše doufám v nějaký stabilnější růst. Je to dno nebo není?!
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

David Rath

politik a kriminálník

Aleš Řebíček

exministr a podnikatel, Slavia Praha

David Rath
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 3 duelů
×
Aleš Řebíček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services