Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 65 komentářů)

26. 6. 2013 15:27 | Honster

Kde nacházíte aktuální údaje o stavu podílového fondu.. já nacházím pouze zveřejněné fondem ? Děkuji za informaci
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2013 11:04 | Vodník Česílko

Jo, už jsem zadal příkaz.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

25. 6. 2013 18:36

Citace - Vodník Česílko / 16.04.2013 09:07

Jestli to spadlo pod 0,7 tak přikupuju
Vodníku nakupuj po dnešku jsme pod 0.7
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 5. 2013 13:33

Citace - Vodník Česílko / 16.04.2013 09:07

Jestli to spadlo pod 0,7 tak přikupuju
chystej penízky za chvíli to bude
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 4. 2013 9:07 | Vodník Česílko

Jestli to spadlo pod 0,7 tak přikupuju
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 4. 2013 10:36

Pánové když to neumíte tak to nedělejte.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 4. 2013 20:48 | Vodník Česílko

No, já jsem na hodnotě 1,27. A ředit přikupováním budu až na 0,7 (pokud to tam někdy spadne). Akcie Barrick Gold teď spadly pod 20 USD - to byly naposledy po Lehmanech...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2013 15:11

Fajne fond na 0.9 zacinam nakupovat
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 4. 2013 14:28

Citace / 02.04.2013 19:25

opravdu to letí nahoru
jako orly
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2013 19:25

opravdu to letí nahoru
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

23. 3. 2013 16:13 | Vodník Česílko

Tak jsem zvědavý, jak se na ceně zlata projeví nová krize kolem Kypru. Podle teorie by v takovém případě zlato mělo vystřelit vzhůru. Co se stane v reálu ... to se uvidí ...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 3. 2013 20:04

super fond
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2013 16:40

dobrý fond k nákupu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 2. 2013 20:28

Výborný fond
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 1. 2013 16:12 | Vodník Česílko

Tak do Sporotrendu fakt investovat nebudu. Když tak do TS, ale počkám si, až trh zase zkolabuje. Teď jsem si přilepšil na M. Zemanovi, když jsem si na něj vsadil u Fortuny s kurzem 2,3.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 1. 2013 21:01

Citace - Vodník Česílko / 19.01.2013 11:03

Nejpříšernější investice na českém finančním trhu! Ale moje chyba - když vyhrál zlatou korunu, měl jsem si říct: Pozor! Tohle se finančním analytikům líbí - do toho v žádném případě neinvestovat! Ach jo...
Tak to prodej a zainvestuj do Sporotrendu, bo je tam dobry manager.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 1. 2013 11:03 | Vodník Česílko

Nejpříšernější investice na českém finančním trhu! Ale moje chyba - když vyhrál zlatou korunu, měl jsem si říct: Pozor! Tohle se finančním analytikům líbí - do toho v žádném případě neinvestovat! Ach jo...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 7. 2012 10:26 | Vodník Česílko

Vidím, že si tu povídám sám se sebou, ale to je jedno. Tenhle fond je absolutně příšerná investice! Před pěti lety byla cena unce zlata pod hladinou 800 dolarů, a hodnota podílového listu byla 1,05. Dneska je cena jedné unce dvojnásobná - a hodnota podílového listu je - 1,05! To je teda kšeft za všechny prachy! Pokud si tohle přečte někdo, kdo uvažuje o investici do zlata, tak ať si to zapamatuje - zlato buď ve fyzické podobě, nebo vůbec!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 12. 2011 8:22 | Vodník Česílko

"Podílníci Zlatého fondu profitují především na výnosu z cen zlata, stříbra, drahých kovů, tzv. soft komodit, a akcií firem těžících zlato." Zatím tedy moc neprofitují, jelikož hodnota podíového listu je stejná jako před rokem, i když cena zlata za tu dobu vzrostla o 350 dolarů...
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 8. 2011 20:23 | Vodník Česílko

Mě teda ten fond přijde jako dost ubohá věc. Na přelomu dubna května 2011 měl 1 podílový list hodnotu 1, 457, a zlato bylo na 1580 dolarech za unci. Pak přišla korekce, ale dnes je zlato na 1750 dolarech, ale tenhle fond se ještě nedohrabal ani na úroveň před korekcí. V porovnání s výsledky jiných fondů mi to moc oslňující nepřijde.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Toman

advokát

Jitka Hurábová

podnikatelka, LD Seating

Petr Toman
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Jitka Hurábová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services