Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 65 komentářů)

19. 6. 2007 15:19 | k.

Je rozumné investovat 600.000 na 3 roky do tohoto fondu?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 6. 2007 19:14

Dřív to nešlo čekal jsem na stavebko !
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

9. 5. 2007 17:42 | Sporic obrazovky

Pokud to nejsou kratky penize a mas na ne cas, tak se zhodnoti. Skoda, ze to tam neslo o 2 mesice driv ... po cinskym propadu. Brezen byl krasnej mesic :-)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 5. 2007 12:57

Ještě jsi měl chvíli počkat a nakoupil bys laciněji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2007 20:30

Tak a dneska jsem tam dal 150 klacku .Doufám že to pojede ,čao
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 4. 2007 23:09

Jo, v dost věcech souhlas. Taky jsem z počátku byla úplné trdlo. Už se trošku orienrtuji. Nesmí se člověk steresovat z vývoje denních kursů. nakoupit se musí, když je propad a mít dostatečnou finanční rezervu s minimálním výhledem 5 let na běžné životní výdaje. Sousedce přeji, ať se daří! Mám investice i v horizontech 10-13 let. Dost lidí by to doho nešlo a řekne si, baba se zbláznila. Jestli mě to ale vyjde, tak budu mít pěkné, spokojené stáří. A zatím mi to vychází, tak taky investujte a nepůjčujte si od splátkových společností!! A zajištěné fondy jsou víc než dobré. Aspoň to člověk nerozfrcá za blbosti. Jdu kouknout na net,kam investivat. Ahoj bába Lenka
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 1. 2007 8:28 | Sporic obrazovky

A uz zas jede nahoru :-D ... ty jsi strasnej nervak, nemuzes s fondy reagovat na denni zmeny. Od toho si kup akcie on-line a spekuluj si pres internet na minutovychj pohybech. OPF jsou primarne na dlouhodobe investice a IKS Balancovany je dlouhodobe vynosny.
6 dni padaly cele burzy od Ameriky az po vychodni Evropu. Takze padalo vsechno, co melo penize v techto akciich! A IKS-B jakozto smiseny fond padal mene, nez vetsina akciovych fondu. Takhle se na to musis divat. Dokud nemas lepsi investici, nemuzes tuhle pohrbivat. A nezminuj tu radeji zadny penezni trhy :-).
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 1. 2007 8:28 | Sporic obrazovky

A uz zas jede nahoru :-D ... ty jsi strasnej nervak, nemuzes s fondy reagovat na denni zmeny. Od toho si kup akcie on-line a spekuluj si pres internet na minutovychj pohybech. OPF jsou primarne na dlouhodobe investice a IKS Balancovany je dlouhodobe vynosny.
6 dni padaly cele burzy od Ameriky az po vychodni Evropu. Takze padalo vsechno, co melo penize v techto akciich! A IKS-B jakozto smiseny fond padal mene, nez vetsina akciovych fondu. Takhle se na to musis divat. Dokud nemas lepsi investici, nemuzes tuhle pohrbivat. A nezminuj tu radeji zadny penezni trhy :-).
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 1. 2007 19:33 | Cayce 2

A je to tu, jede to dolů, prodej to, balanc nebalanc.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 12. 2006 8:31 | Spořič obrazovky

Neboj, nestras, hlavu chladnou zachovej, ma to horizont 3 roky, ale vzhledem k tomu, ze porazi mnoho akciaku, neni prodelecne to t am nechat i 5 let. Dej mu cas, dej mu sanci. Lepsi smisek na trhu neni.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 12. 2006 22:41 | Cayce 2

No jen aby ses nespálil.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

11. 12. 2006 14:54 | Spořič obrazovky

Uz zas fici ;-) ... IKS Balancak se neprodava!!!!!! Mrkni na jeho vykonnosti zpetne, ve smisenejch je to TOP, dava na zadek velky casti akciaku a pritom v letech krutych padu, kdy akciaky dosahly i 20-30% ztratu, tak tenhle "smisek" sel na -6 nebo -7. Depaaaaak, tohle je zaklad kazdeho podiloveho portofila, at uz konzervatovniho (tady plni spis rustovou roli), tak agresivniho (tady to naopak jisti). Nakoupit! Trvale prikupovat a drzet!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 11. 2006 20:19

Zkus koule,ale křišťalové
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

31. 10. 2006 18:44 | Cayce 2

V polovině října jsem prodal podíly z IKS-Balancovaného a jak vidím docela jsem prohloupil. Kurz se vyšplhal až na 2,4470 z 26.10.06 a teď už zase padá dolů. Má někdo aspoň teoretický odhad jak to půjde do konce roku?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2006 8:24 | Martin a já

Běžný investor by se v současnosti radši na výsledky nemě dívat, aby neměl špatnou náladu. Protože kdo sledoval bezhlavý pád z kopce posledních týdnů, už nemá náladu žádnou.
Každodenní hlídání je otročina, to zjistíte, pokud to budete aktivně hlídat delší čas. Myslím kurzy, konkurenci, indexy atd. Občas prostě mrkněte na internet a je to. Interval si zvolí každý sám. Nesmíte však zaspat dobu, např. totální propad. A pak jak na to ? Je to prostě podle typu investora.
Ten kdo vložil draze nastřádané korunky do zajištěných fondů, může 5 let klidně spát. Je v klidu, nesleduje nic a ze spánku se probouzí po těch 5-ti letech, kdy si jde pro výsledek své klidné a pohodové investice. .......... nesmí ale provést zpětné vyhodnocení, kolik že vydělala sousedka, která se před 5-ti roky zbláznila a celý milion vrazila do fondu akciového typu ???? Samozřejmě nejmenovaného. Že má teď 2 melouny ????!!! To se pak z toho poklidného pětiletého spaní moc neradujem.
Radostné hlídání kurzů a hezký den. A jen dobrou náladu. I klidné spaní. Ale jak na to ?
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 7. 2006 15:08 | The Dark

Nemyslím, že by na to měla vláda nějaký vliv. Ekonomika jede (nebo padá) i bez ní. Příklad za minulý týden vylétla pražská burza nejvíc za letošní rok, ale naopak v květnu (kdy jsme měli vládu), to letělo střemhlav dolů. Navíc má fond 40% zahraničních akcií, takže si nemyslím, že by to naše politická situace nějak ovlivňovala.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 23:29 | l

To co se děje není vládou, za minulé to lezlo pěkně nahoru (anebo se pletu?)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 7. 2006 13:59 | habasko

je to velká škoda, přeci jenom víc hlav víc ..., jak si kdo hlídáte pohyb, má někdo nějaký postup?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 6. 2006 16:29

Prozatím jsem moc neprodělal, ale už bych rád zase koukal na hodnoty nad 2,2.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 6. 2006 14:40 | Vláďa

Nezdá se mi, že by diskuze byla oživlá. Ale je potřeba aby byla. Já jsem zatím prodělal dost a ten propad se snad začíná zastavovat. Věřím, že až bude konečně nová vláda a uznají porážku ti co byli poraženi, tak že to zas půjde z vesela nahoru.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Lubomír Stoklásek

podnikatel, Agrostroj Pelhřimov

Jaroslav Brychta

finanční analytik

Lubomír Stoklásek
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jaroslav Brychta
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services