Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 71 komentářů)

23. 5. 2019 18:28 | JANA

Dobry den,co to znamena,kdyz jsem sdedila 107.000 podílovych listu?
+42
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

22. 3. 2019 14:46 | Finanční analytik

To nedělejte. Mohl byste jít z déště pod okap. Pokud chceste, zavolejte 724110187 a poradím.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 12. 2008 8:14

Co to máte s těmi servery. Přes půl hodiny zjušťuji hodnoty PF a nic nefunguje. Dělejte s tím něco, bývá tzo docela často.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 12. 2007 8:27 | benesinka

Hledat aktuální - denní kurzy fondů, zejména když mě jich zajímá víc najednou, je strašně pracné. Kde je staré Portfolio? Před tím jsem viděla stav svých investic najednou teď už dvacet minut pracně klikám.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 2. 2007 2:58 | lazersharp

Sorry, myslel jsem si ze jsem na strance Sporotrend.
+54
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 2. 2007 0:50 | lazersharp

Muj nakup z minuleho tydne za 2.0001 zacina vypadat lepsi kazdym dnem. Kdo se boji, nesmi do lesa.
+99
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 9. 2006 12:00 | pat&mat

... ja bych rekl ze nezmizely, ale neni zajem se bavit o tomto fondu. Tady je to jednoucelove, temer bez rizika, male zisky stale stejne, skoro zadny prostor por male spekulace. Sporoinvest je lepsi nez perina. :o) PS Pokud chces diskuzi bez na Sporotrend, tam se nyni budou dit veci :o)
+59
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 6. 2006 18:00 | Jirka

Kam se ztratily příspěvky. Zmizely stejne tak, jak padá hodnota fondu?
+62
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 5. 2006 22:39 | Zdraví Mirďa

Kdy je to konečně trkne ,vždyť míra zadluženosti u obyvatelstva stále vzrůstá!!!!!!!
+51
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 12. 2005 9:35 | karel

Ještě na vysvětlenou co vlastně znamená podílový fond. Vy tam uložíte peníze, a penežní ústav si z něho každý rok odebere svůj podíl
+55
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2005 14:17 | Jarda

Nechápu, proč sem dávají nespokojenci peníze. Já jsem spokojen.
+121
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 10. 2004 12:30

No podle me je jeste vetsi drzost, pokud se az po podesani smlouvy, kdy mam jit slozit penize na pokladnu dozvim, ze mam platit jeste nejaky vstupni poplatek. Na muj dotaz, ze propagacni letacky nic takoveho neuvadi mi slecna u prepazky rekla, ze letacky jsou z jara a poplatek byl zeveden pred nekolika malo mesici (nevzpominam si presne mesice). Dost nefer jednani...
+51
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 6. 2004 23:35 | Roman Borák

Podle mne je vůbec drzost, že vstupní poplatek na fondu peněžního trhu vůbec vybírají...
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 6. 2004 23:16 | Radek

Nabídka od pracovnice České spořitelny byla lákavá,asi to má v popisu práce,ale je asi špatně informovaná.Při vkladu nad 200000kč je sleva 30% vstupního poplatku.Kdybych vložil 200001 bylo by to o něco málo lepší.Jinak si myslím,při takovém vkladu je to ubohost.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 5. 2004 19:06 | David K.

To je sice pěkný tohle napsat, ale do jakýho?
+63
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 3. 2003 12:37

Výkonnost značně klesá co dal?
+44
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 11. 2002 14:42 | Johnny

Souhlas, spořitelna je nejhorší banka v republice (jsem bohužel zatím jejím klientem), SIS je pro mě obrovské zklamání! Přecházím k IKS!
+13
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 11. 2002 23:17 | mikulka

Chamtivost SISky nezná mezí, před časem zavedla poplatky u Sporotrendu.
+43
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 4. 2002 15:58

Také drží. Sledujte kratší výkonnosti. Třeba za šest měsíců je to 2,07%, tzn. 4,14 p.a. Roční výkonnost mluví jedíně o minulosti. Musíte sledovat aktuálnější údaje. Z těch se při troše dobré vůle dá usuzovat na krátkou budoucnost.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

28. 3. 2002 17:33

Sporoinvest by měl držet minimálně 4% roční výkonnosti, nyní se stává nezajímavým
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/4

Předchozí

1

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Marek Dospiva

podnikatel, Penta

Karel Janeček

podnikatel, RSJ

Marek Dospiva
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 2 duelů
×
Karel Janeček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services