Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 498 komentářů)

8. 6. 2021 20:58 | Ivan

V roce 2000 jsem investoval do fondu Pioneer (předchůdce Amundi CR AM) 75 tisíc Kč. Dle výpisu z majetkového účtu klienta Amundi k 30.5.2021 (po 22 letech po investování) mám na účtu 46 718,51 Kč. To je opravdu práce investičních odborníků!!!! Nemám pro toto hodnocení žádná slušná slova.
+41
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 5. 2021 19:35 | Radek Rolnička

sem to já samý
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 5. 2021 19:34 | Barvínek

Ježiš, nevyjadřuj se prosím...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 5. 2021 13:42 | Luboš Týsl

Musím být vulgární, ale jestli je to pravda, tak jste vagíny a kokoti no co tady čtu,tak je to spíš do záporů, doufám, že po čtyřech měsících to trochu zúročíte, jinak soc.site.Jestli tam něco bude,tak nadávky beru zpět!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

10. 5. 2021 13:18

Prosím vstupní poplatek dost vysoký a měsíční platby poplatek kolik viděl kolikrát, Vám to zúročí mě slíbili 50-70 procent.No a půl roce , když tam nic neuvidím,tak je dám na sociální sítě nenechám v tedle době okrádat další lidi.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2021 10:42 | MMM

Že by vstupní poplatek? :D ... jako u každé investice? Né jebat AMUNDI ale jebat člověka, který Vám to sjednal a nevysvětlil. Amundi je 10 největší fond na světě a má pod správou více jak 2 biliony korun :D ...... Sám mám a po 5 letech jsem + 120 000 Kč .... a ano, také jsem na začátku platil 16 000 kč ... úplně normální
+10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2021 10:36 | Michael Kamler

Dobrý den, Dovolil bych si jako finanční poradce zareagovat na Váš příspěvek pane Františku. Fond není vůbec špatný . Fond Dynamický investuje převážně do akcíí, Což samozdřejmě není pro člověka, který chce někam uložit peníze na 3 roky . Tato investiční strategie je na 12-15 let alespoň aby Vám vydělal dost peněz a o nic jste nepřišel. Protože, pokud se podíváte 400 let zpět do historie, tak u Dynamické strategie všechny fondy na světě po 15 let vydělají s 95% šancí minimálně 5% +. Trefil jste zrovna špatné období jelikož v roce 2011 a 2018 byl fond v propadu jako většina fondů, jinak celkem hezky vydělává. Moc nerozumím tomu, že Vám tohle bankéř nevysvětlil a narval Vám peníze do akciové strategie ... U těchto dynamických fondů je Volatilita ( velké kolísání nahoru a dolů zcela normální ) . Proto neinvestujeme do akciíí na krátkou dobu. Snad jsem Vám to nějak ve stručnosti vysvětlil. Nyní už fond neexistuje, jelikož se sloučil do fondu Vyváženého :) .. tohle je on : https://www.conseq.cz/investice/prehled-fondu/amundi-cr-balancovany-czk Hezký zbytek dne
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

5. 2. 2021 15:14 | Milan

NO, a neni to spatne? Vkladate penize jako investici ... tedy vlozite X a dostat po nejake dobe byste mela X+Y, kde to Y je nějaky urok ci vydelek, nebo ne? Pokud dostanete, co jste vlozila, tak to je sporeni, nikoli investovani.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

1. 11. 2020 14:22 | Daša

Taky jsem "výhodně" investovala už v roce 1997 do fondu Pioneer. No a protože to byla investice dlouhodobá, tak jsem ji nechala ležet. Teď už je to Amundi a peníze jsem chtěla vybrat. První problém byl, že odkup nechtěla zrealizovat ani AXA ani KB. No nakonec jsem si cestu našla a začalo vyptávání-proč už ty peníze nechci u nich nechat atd. Vzhledem k tomu, že investice 38 tisíc se mi zmenšila na 30 tisíc, tak jsem fakt neměla zájem. No tak dobře, ale slečna to musí připravit, tak ať příjdu tehdy a tehdy. Přišla jsem a slečna si na mě nachystala posilu-pána v saku, který zase mlel to svoje, že je to přechodné a mají nové plány a neotřelé postupy. Prdlajs, takhle znehodnotit peníze umím sama taky. Nápor jsem vydržela a poté co konečně byla slečna ochotna vypsat všechny formuláře jsem peníze měla na účtu do 14 dnů. Vůbec nedoporučuji jim svěřovat peníze, dneska mi v emailu (po 4 měsících od zrušení) přistála zpráva o stavu mého konta!????
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2020 3:06 | honza

ja jsem do amundi posilal kazdej mesic 1000 a za 9 mesicu investovani tam mam 3000 a ted kdyz si chci vybrat to co tam zbylo tak je to vecnost nez mi to poslou na ucet. prej prijde vam to za 5-7 dni a uz cekam 3.tyden a furt nic.. jebat amundi
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 5. 2020 17:57 | Magdalena

Dobrý den, byl Vám vysvětlen princip investic?
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

4. 5. 2020 20:09 | Mirek

Nejhorší investice, kterou jsem kdy udělal. 100 000 v pr....... Jen blamování, že to se časem zlepší . Amundi fond jsou diletanti a darebáci.
+19
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 4. 2020 18:02 | Petr

Dobry den, jaké mate zkusenosti se zrušením Amundi AM?
+41
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2020 8:18 | Robert

To máte pravdu do mě pořád taky hustila jak je to výhodné ale tak možná pro ně.Jsou všechny stejný!!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 4. 2020 8:10 | Robert

Nikdy už víc. Akorát jsem přišel o 4000,-. Bankovní poradce měl řečí jak je to výhodné a ono hovno
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 4. 2020 8:02 | Martin

Nejhorší investice v životě! Z vložených 100tis. za 3 měsíce 80! Prý bezpečný fond!
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 3. 2020 12:12 | Martin

Otrasná skúsenosť s Amundi. Na začiatku března som dával fin. poradcovi z Fincentrum pokyn k odkupu podielových listov po 3 rokoch. Operácia, ktorá mala byť zrealizovaná za 10 dní, bola zrealizovaná za 1 mesiac. Výsledok: Strata 40 tis. Kc
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2020 23:22 | Tony

Ja za 1,5 měsíce - 26 K!!!!!!!
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 3. 2020 23:19 | Tony

29.1 2020 250 K teď 224 K tedy za 1 ,5 měsíce -26 K-Koronavirus ano ale ......
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 3. 2020 11:27 | Simona

Založila jsem si fond po nekonečném přemlouvání finančního poradce v kb...na účtě máte spousta peněz, můžete je zhodnotit, nic se nemůže stát pouze vyděláte. Peníze jsem na fondu ponechala přes rok a přišla jsem o 5 000 a to jsem si tam nevložila tolik, co mají říkat lidé, kteří se nechali ukecat a vložili si tam třeba milion? Určitě si nedoporučuji fond zakládat, zjistila jsem následně, že fond mělo založených spousta lidí kolem mě a všichni prodělali! Jen za založení fondu mají poradci slušné provize...
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Daniel Křetínský

podnikatel, EPH a AC Sparta Praha

Karel Svoboda

podnikatel, Toi Toi

Daniel Křetínský
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Karel Svoboda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services