Češi mají rádi internetové finanční produkty

Věra Tůmová | rubrika: Co se děje | 24. 6. 2009 | 9 komentářů
Banky a pojišťovny se budou muset více zaměřit na produkty, které umí flexibilně reagovat na potřeby klientů a umožňují obsluhu přes internet. Takový vzkaz jim poslala odborná porota i veřejnost při hlasování o nejlepší finanční produkty Zlatá koruna.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

24. 6. 2009 12:16, martina

Plně souhlasím, mám zkušenosti že Česká není vůbec prožná a nevěřím že toto pojištění to změní navíc vím jak se někdy chová ke svým klientům.

+2
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

24. 6. 2009 22:21 | bojler

v čem?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2009 15:52 | Škodolibka domácí

Na tak zrovna invaliditu by měl mít pojištěnou snad každej - ale u pojišťovny, která vyplácí nějaké plnění (nejenom odpouští placení pojistného). Invalidita někoho z rodiny (pomiňme teď etiku) je pro rodinu daleko horším zásahem do rozpočtu než úmrtí - výdaje zůstanou nebo se většinou i zvýší,ale invalidní důchod zdaleka nenahradí příjem "postižené" osoby ....
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2009 15:02

Citace - Škodolibka domácí / 24.06.2009 09:27

Nemohu přijít na to, čím je ŽP Flexiinvest tak úžasné, že vyhrálo. Nákladově je podle ukazatelu TANK na kratších i delších časových horizontech někde v polovině startovního pole, pojistné částky lze za stejné peníze dosáhnout leckde i vyšší (a levněji) ...
Může to být tím, že měli ohromnou reklamu při uvedení produktu na trh ???


Flexi umožňuje minimalizovat spořící složku a pojistit až 2 dospělé a až 5 děcek za 600,-. Nebo jednoho dospělého a až 5 děcek za 300,-. U Flexi nejsou připojištění spolu snad vůbec nijak svázaná, např. není nutno si pojišťovat trvalé následky, když chci jen denní odškodné. Pojištění není o spoření, takže ten Tank mě u Flexi vůbec nezajímá. Ale přece jen se dá na Flexi spořit, a to mimořádnými vklady, nabídka fondů je slušná. Většina lidí si nepojišťuje takové ty nadstandardní věci jako invaliditu, které jsou u Flexi opravdu dražší.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2009 13:42 | cml11

Citace - martina / 24.06.2009 12:16

Plně souhlasím, mám zkušenosti že Česká není vůbec prožná a nevěřím že toto pojištění to změní navíc vím jak se někdy chová ke svým klientům.

Srovnávejte raději s Kooperativou, tu bych viděl jako majetkově bližší. Česká spořitelna má v pojišťovně ČS od loňska zanedbatelný 5% podíl. Viz.: http://www.pojistovnacs.cz/spolecnost/zakladni-udaje.aspx
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2009 12:16 | martina

Plně souhlasím, mám zkušenosti že Česká není vůbec prožná a nevěřím že toto pojištění to změní navíc vím jak se někdy chová ke svým klientům.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2009 9:27 | Škodolibka domácí

Nemohu přijít na to, čím je ŽP Flexiinvest tak úžasné, že vyhrálo. Nákladově je podle ukazatelu TANK na kratších i delších časových horizontech někde v polovině startovního pole, pojistné částky lze za stejné peníze dosáhnout leckde i vyšší (a levněji) ...
Může to být tím, že měli ohromnou reklamu při uvedení produktu na trh ???
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2009 9:21

Citace - ad / 24.06.2009 09:13

ja jsem z mBanky po roce užívání odešel....
nevěřím ji


Opravdu relevantní argument.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

24. 6. 2009 9:13 | ad

ja jsem z mBanky po roce užívání odešel....
nevěřím ji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 6. 2009 7:33

Go, mBank, go !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Kolik musíte spořit na?

let
%

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Roman Vaněk

kuchař a podnikatel

Pavel Juříček

podnikatel, Brano Group

Roman Vaněk
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Pavel Juříček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services