Reklamovat je možné i telefonát s bankou

Věra Tůmová | rubrika: Co se děje | 11. 2. 2009 | 3 komentáře
Telefonáty do banky jsou zpravidla nahrávány a klienti jsou na to na začátku upozorněni. Nahrávka z call centra banky však může pomoci i klientovi, když chce reklamovat bankou poskytnuté informace. Zároveň bankám pomáhá odhalovat případné podvody.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 3 komentářů)

11. 2. 2009 16:36 | petr

Ja mam zkusenost s refinancovanim od Hypotecni banky do mBank. /ta spatna je HB/ Na infolince mi dali mylne informace, ktere jsem pouzil o 2 mesice pozdeji . Abych mohl svoje tvrzeni dokazat musel jsem sdeli s kym, den a a jeste hodinu telefonickeho rozhovoru. Odmitali na zaklade uvedeni meho tel.c. hovor vyhledat. Samozrejme, ze pokud se chteji oni z neceho vyvleknout, tak s vyhledanim hovoru neni problem. Ponauceni pro vsechny je: zaznamenejte si vyse uvedene skutecnosti,at vas nemuzou odmitnout pri reklamaci. Neplati je HB infolinka, ale temer vsechny!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2009 16:34 | petr

Ja mam zkusenost s refinancovanim od Hypotecni banky do mBank. /ta spatna je HB/ Na infolince mi dali mylne informace, ktere jsem pouzil o 2 mesice pozdeji . Abych mohl svoje tvrzeni dokazat musel jsem sdeli s kym, den a a jeste hodinu telefonickeho rozhovoru. Odmitali na zaklade uvedeni meho tel.c. hovor vyhledat. Samozrejme, ze pokud se chteji oni z neceho vyvleknout, tak s vyhledanim hovoru neni problem. Ponauceni pro vsechny je: zaznamenejte si vyse uvedene skutecnosti,at vas nemuzou odmitnout pri reklamaci. Neplati je HB infolinka, ale temer vsechny!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 2. 2009 13:34 | benzin

Ja sem se napr. na call centru CITI Bank ptal jak je to s urokama na kreditce, kdyz nesplatim uplne celou castku v bezurocnem obdobi. Jestli budu platit uroky z cele pujcene castky, nebo jenom z nesplacene castky. Pan v call centru mi rekl "budte platit jenom z nesplacene castky".

A vite jak to bylo? Platil sem uroky z cele castky kterou sem si pujcil. Pujcil sem si 17 tisic a nesplatil 1500. Ale uroky sem platil z cele castky 17 tisic.

Muzu to reklamovat? Nemuzu. Muj dotaz byl totiz zcela zcestny. Totiz nesplacena castka a celkova pujcena castka. Protoze uroky se plati: "z nesplacene castky kazdy den od konce bezurocneho obdobi". Bezurocne obdobi konci jeho zacatku pokud nesplatite celou dluznou castku.

Nikdo mi nesdelil milnou informaci, ale tomu kdo problematice rozumi je jasne, ze sem se ptal uplne nesmyslne a ze mne pracovnik call centra nechal zit v bludu.

Znovu se nespletu. Na pravidla cehokoli se pracovniku call centra neptejte poradne prectete vsechny podminky vcetne tech standardnich, ktere jsou mnohdy dostupne jenom na centrale. Jinak si produkt neporizujte.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Karel Janeček

podnikatel, RSJ

Tomáš Čupr

podnikatel, Slevomat a DámeJídlo.cz

Karel Janeček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Tomáš Čupr
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services