Ve kterých obchodech dostanete za své peníze nejlepší obsluhu?

redakce Peníze.CZ | rubrika: Otázka dne | 14. 11. 2008 | 4 komentáře
V českých obchodech je stále málo aktivních prodavačů, kteří by uměli zákazníkovi dobře poradit. Také v úrovni obsluhy a vybavení prodejen jsou podle výzkumu agentury Market Vision propastné rozdíly. Kde vás tedy nejlépe obslouží? Tipněte si a dozvíte se víc.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 4 komentářů)

15. 11. 2008 6:04 | Patrik

U Bati jsem už nenakoupil hezkých pár let, nějak si tam nemůžu vybrat, sortiment mi tak nějak nevyhovuje. Např. je nemožné tam zakoupit "obuv do práce" (tedy ne sportovní boty) na suchý zip (děsně nerad zavazuji tkaničky :) ), naposledy jsem tam takové boty koupil nad před 10 lety, ale většinou si vyberu u Leisera. Také mi vadí příliš aktivní prodavačky, nejraději mám, pokud mě nechají vybírat a pouze když projevím zájem, tak se budou snažit mi max. pomoci - u obuvi to znamená maximálně vyhledání správné velikosti ve skladu pokud není vystavena, atd. Bohužel situace je taková, že prodejci nejsou schopni (ochotni) prodavačky adekvátně odměnit a ani nějak zásadně informovat o výrobcích a ty pak nemají o zboží zájem a stanou ze z nich spíše "podavačky". Týká se to hlavně elektroniky a techniky.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 11. 2008 22:09 | Jaki

Souhlasím, nicméně v Baťovi si na obsluhu většinou nemůžu stěžovat. Taky mi někdy naopak vadí příliš aktivní prodavač/ka, který se snaží prodat agresivním způsobem a do nákupu mě ze všech sil tlačí. U slabších povah jim to asi vychází. Nejspíš tu chybí výchova prodavačů, učňáky už asi nejsou...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2008 22:09 | Jaki

Souhlasím, nicméně v Baťovi si na obsluhu většinou nemůžu stěžovat. Taky mi někdy naopak vadí příliš aktivní prodavač/ka, který se snaží prodat agresivním způsobem a do nákupu mě ze všech sil tlačí. U slabších povah jim to asi vychází. Nejspíš tu chybí výchova prodavačů, učňáky už asi nejsou...
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2008 22:09 | Jaki

Souhlasím, nicméně v Baťovi si na obsluhu většinou nemůžu stěžovat. Taky mi někdy naopak vadí příliš aktivní prodavač/ka, který se snaží prodat agresivním způsobem a do nákupu mě ze všech sil tlačí. U slabších povah jim to asi vychází. Nejspíš tu chybí výchova prodavačů, učňáky už asi nejsou...
-47
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zbyněk Frolik

podnikatel, Linet

Ivo Valenta

podnikatel, Synot

Zbyněk Frolik
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Ivo Valenta
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services