Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 22 komentářů)

22. 6. 2022 14:59 | Zdeněk Bolard

Dobrý den, chtěl bych si stěžovat na klamavou reklamu společnosti Raiffaisen Bank. V reklamách uvádějí, že výběr z bankomatů po celém světě je s jejich kartou bez poplatku. Jsem nyní v Chorvatsku a po výběru 600 HRK z bankomatu Hrvatské banky mi na účet bylo započteno 636 HRK reklamoval jsem toto u své RB a bylo mi sděleno, že to není poplatek RB, ale Chorvatského bankomatu. To je sice možné a pochopitelné, ale pro mne, jako uživatele je to poplatek za výběr, tj. sdělení "ze všech bankomatů po celém světě bez poplatku" mi v tu chvíli připadá nepravdivé a cítím se poškozen.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2021 17:39 | JV

Přilepte na automat MIMO PROVOZ aby už nic nevydělali a oni ho časem zruší
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 2. 2021 14:39 | Martin

Dobrý den, rád bych upozornil na klamavou inzerci z deníku Metro v kolonce Práce-nabídka ze dne 16.2.2021. Jedná se o firmu Amber Plasma. Cituji: Získej náhradu 1,400,- Kč na ruku za dvě hodiny. Staň se hrdým dárcem krevní plasmy v Amber Plasma. Více na www.amberplasma.com tel: 220513160
Děkuji
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 7. 2020 9:15 | Luboš Palát

Dobrý den paní z Baby shopik Praha 4 nám poslala nekvalitní kočárek, který žena vyzkoušela. Pro dítě je i nebezpečný. Poslali jsme ho hned ten samý den zpátky. Manželka kočárek samozřejmě zkusila venku. Kočárek i kolečka byli naprosto v původním stavu a zabalené v původním obalu. Nicméně paní z babyshopik nám tvrdí, že kolečka jsou zcela poškozená a nelze je prodat opětovně. Peníze nám nechce vrátit 1700. A snaží se nám tvrdit že jsme kočár znehodnotili. Ale já chci po její drzosti také náhradu 250 za poštovné i za kočárek.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2019 8:37 | Jarmila

Dobrý den,chtěla bych si stěžovat na firmu Delikomat.Jedná se oprodej baget z automatu ve Vrbně pod Pradědem.Od fabriky kde pracuji máme stravenkové karty Sodexo kde máme možnost zakoupit si potraviny do 100 Kč i z automatu delikomat.Tak jsem si chtěla zakoupit bagetu a přiložila kartu,jak je obvyklé podle postupu.Jenže mi to nic nevydalo tak jsem zkusila znova a nic takhle jsem to zkusila 4 krát bez bagety .problém byl v tom že mi to strhlo 4 krát peníze a bez výrobku,nejsem jediná komu se to stalo takže jsem telefonovala na firmu Delikomat ,kde mi pořád dokola říkali zavolejte za hodinu a za další hodinu opět zavolejte si za hodinu .. Na závěr jsem neúspěšně utratila celkem 150 Kč za telefon,tak jsem psala mail na firmu v březnu .Dodnes se mi nikdo neozval.a stalo se mi to znova .Už jen ta drzost že více než 100 Kč máme na den a odebral mi automat 170 Kč bez bagety mám k tomu i svědky.chci se zeptat zdali tohle někdo bude kontrolovat a řešit že firma Delikomat okrádá lidí .
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 5. 2019 18:26 | Boušková Zdena, Litomyšl 57001 Příčná ul.

+Upozorňuji na další podvodné jednání při nabídce lahúdek od společnosti +
labužnický koutek P.O.BOX 5- 755 08 VSETÍn
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 4. 2019 12:58 | Jan

Koupili jsme podlahový vysavač a čistič ROB Zone. Asi celkem po 30 spuštění přestal pracovat.Zboží bylo zakoupeno 30.10.2017. Po telefonátu na firmu Ron zone mě bylo sděleno, že záruka pro právnícké osoby je pouze 1 rok.Nikde na faktuře však toto nebylo napsáno. Můře takto Rob Zone postupovat?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2019 15:20 | Květoslava

Dobrý den koupila jsem z televizní reklamy brýle ale hned jsem je rekkamovala a oni my balík posílají zpět je to takový podvod když jim volám tak tam je záznamník a že se hned ozvou a nic dejte si na to pozor já jsem pěkně náletela chtěla bych na ně poslat obchodní inspekci co musím udělat diky
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2019 15:19 | Květoslava

Dobrý den koupila jsem z televizní reklamy brýle ale hned jsem je rekkamovala a oni my balík posílají zpět je to takový podvod když jim volám tak tam je záznamník a že se hned ozvou a nic dejte si na to pozor já jsem pěkně náletela chtěla bych na ně poslat obchodní inspekci co musím udělat diky
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2019 15:19 | Květoslava

Dobrý den koupila jsem z televizní reklamy brýle ale hned jsem je rekkamovala a oni my balík posílají zpět je to takový podvod když jim volám tak tam je záznamník a že se hned ozvou a nic dejte si na to pozor já jsem pěkně náletela chtěla bych na ně poslat obchodní inspekci co musím udělat diky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2019 15:19 | Květoslava

Dobrý den koupila jsem z televizní reklamy brýle ale hned jsem je rekkamovala a oni my balík posílají zpět je to takový podvod když jim volám tak tam je záznamník a že se hned ozvou a nic dejte si na to pozor já jsem pěkně náletela chtěla bych na ně poslat obchodní inspekci co musím udělat diky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2019 15:18 | Květoslava

Dobrý den koupila jsem z televizní reklamy brýle ale hned jsem je rekkamovala a oni my balík posílají zpět je to takový podvod když jim volám tak tam je záznamník a že se hned ozvou a nic dejte si na to pozor já jsem pěkně náletela chtěla bych na ně poslat obchodní inspekci co musím udělat diky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 2. 2019 15:17 | Květoslava

Dobrý den koupila jsem z televizní reklamy brýle ale hned jsem je rekkamovala a oni my balík posílají zpět je to takový podvod když jim volám tak tam je záznamník a že se hned ozvou a nic dejte si na to pozor já jsem pěkně náletela chtěla bych na ně poslat obchodní inspekci co musím udělat diky
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 11. 2018 13:10 | SIMONA

Dobrý den mám problém s reklamací telefonu už po 3 jsem reklamovala telefon s tím že se vypíná při hovoru 2 krát reklamace uznána po třetí se vada neprojevila vráceno zpět bez opravy dnes znova jedu telefon reklamovat na stejnou závadu jestli mi to neuznaji tak nevím co dál dnes budu reklamovat po 4 prosím o radu děkuji
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 6. 2018 12:37 | Roman Horňák

Dobrý den Chtěl jsem se zeptat. jaká je záruční doba na nový díl do opraveného kávovaru který mi tam montoval elektroservis Menčík v Liberci . šlo už o třetí opravu ale 2x je to ten samý díl ,upozorňuji že jde o pozáruční dvouletou opravu od koupi kávovaru. Pán se odvoláva na 6měsíční záruku na díl a nechce dále komunikovat. Děkuji za radu
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

1. 3. 2018 21:56 | Svetlana

Dobrý den,
prosím o radu,třikrát jsem reklamovala telefon na stejnou poruchu,nějakým způsobem ho opravili a než se porucha opakovala po čtvrté prasknul mi roh displeje.Technik servisu poukazuje,že není možné vrácení peněz zdůvodů poškození displeje.Já si ale myslím,že jsem v právu z důvodu uplatnění reklamace již třikrát před porušením displeje.Mám tedy pravdu a mám nějakou možnost dostat zpět peníze? Děkuji Svetlana
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 10. 2017 11:35 | Alexander Feko

Dobrý den bydlim ve Starem Sedlišti a je tu obchod vetnamske provozující lidé ceny jsou šilene předražené a to např.limonáda značky aro 10 Kč, fazole v konzervě 25 Kč a ve vesnici dále ti samé stoji 13Kč a to veškeré produkty bramborový knedlík v prášku 29 Kč Prosím o zaslání inspektora na kontrolu a řešeni Děkuji z úctou Feko
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 6. 2017 17:00 | Štefan

Dobrý den potřebuji vědět: Koupil jsem použité zboží Mecbook Pro (repasované).Doma jsem zjistil po instalaci Skype že nefunguje webkamera.Zboží na druhý den jsem odnesl.Bylo mě řečeno že oprava bude do 3 dnů a to se protáhlo na měsíc.Oprava se nevyřešila a já požádal o vracení peněz,dostal jsem doklad že si pro ně mám dojít třetí den,došel jsem si pro ně a nedostal jsem je že mám dojít za 2 dny.Za ten měsíc jsem tam byl 4x vždy mě bylo slíbeno že v pátek to bude opravené nakonec chci vrátit peníze a zdá se že pro ně budu chodit zase celí měsíc?? Prosím Vás co mám dělat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2016 14:32 | Natalie

Chtela bych se prosim zeptat jak je to s náhradou poštovného při reklamaci?
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2013 16:18 | pepik

Dobrý den, udělal jsem chybu a v tíživé situaci jsem podepsal revolvingoví úvěr na částku 20.000 kč na délku 36 měsíců přičemž splátka měsíční je 1684kč výsledná částka bude tedy činit 60624kč. Teprve nyní jsem si vše důkladně pročetl, protože při uzavírání této smlouvy jsem dělal dobrovolně, ale byl jsem ve velkém problému, kdy jsem neměl na léky jsem v plném ID. Teď s chladnou hlavou mi po přečtení všech informaci z netu přijde více jak 300% nárust dosti velký. Je nějaká možnost obrany v této situci? Jedná se o firmu PROFI Kredit děkuji za odpověď...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Zdeněk Tůma

ekonom a politik

Jiří Devát

manažer

Zdeněk Tůma
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Jiří Devát
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services