Finanční poradenství vstoupilo do třetí generace

Radim Zelený | rubrika: BrandInsight | 6. 9. 2022 | 9 komentářů
Finanční poradce už nemůže být jen poslíček, který vám donese do obýváku smlouvu na stavebko. “Dokonce nestačí, aby rozuměl financím, musí být i osobnost, která vám dokáže rozmluvit špatná rozhodnutí,“ říká Aleš Plch, ředitel týmu ve finančněporadenské společnosti Partners.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

7. 9. 2022 9:52, TP

Citace - Expert / 06.09.2022 17:42

Třetí generace znamená mít na každém webu placenou a někdy i skrytou reklamu na Partners? (penize.cz, idnes.cz apod.)

OMG, diskutovat na stránkách provozovaných dceřinnou společností Partners a vyčítat jí, že dává této společnosti větší prostor, to jako vážně???? Předpokládám, že podobně Vás překvapí návštěva jakékoliv banky, když budou nabízet produkty jenom společností ze skupiny...

Zobrazit celé vlákno

+5
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 9 komentářů)

8. 9. 2022 17:05 | Gringo

Citace - TP / 07.09.2022 09:41

Asi máte problém s pochopením textu... Psal jsem, že jste zřejmě narazil na špatného člověka, což se může stát u každé poptávané profese... Co jsem jenom nechápal, že jste se chlubil 5 lety "přešlapování na hrábích" a dával to za vinu Partners... "Můj" poradce mě také informuje pravidelně a je dokonce i pod Partners... A z jeho doporučení využiju ta, která mi dávají smysl...

Mel jsem u Partners tri poradce. Jeden lhar, druhy podvodnik a treti se nikdy neozvala. Ja vim, mam smulu na lidi.. A pak zcista jasna (nekolik tydnu po ukoceni spoluprace!) mi zavolaji cold call s pojistkou na auto. To neni zadne poradenstvi, to jsou proste pojistovaci z devadesatek, akorat si rikaji jinak.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

8. 9. 2022 14:16 | LukyPet

Naprosto s vámi souhlasím. Já s poradcem z Partners spolupracuji roky. Vše je o komunikaci mezi námi. S produkty i přístupem jsem spokojený když chci něco jinak stačí to říct . Všechno je o lidech. Stěžovat si umí každý.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 9. 2022 17:09 | MaChal

Citace - Expert / 06.09.2022 17:42

Třetí generace znamená mít na každém webu placenou a někdy i skrytou reklamu na Partners? (penize.cz, idnes.cz apod.)

"FINMARKET je rubrika zasvěcená obsahu, který připravujeme ve spolupráci s obchodními partnery na míru společnostem, které chtějí seznámit čtenáře se svými produkty nebo službami. Součástí skupiny Partners je také společnost NextPage Media, která provozuje i web Peníze.cz."
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 9. 2022 9:52 | TP

Citace - Expert / 06.09.2022 17:42

Třetí generace znamená mít na každém webu placenou a někdy i skrytou reklamu na Partners? (penize.cz, idnes.cz apod.)
OMG, diskutovat na stránkách provozovaných dceřinnou společností Partners a vyčítat jí, že dává této společnosti větší prostor, to jako vážně???? Předpokládám, že podobně Vás překvapí návštěva jakékoliv banky, když budou nabízet produkty jenom společností ze skupiny...
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 9. 2022 9:41 | TP

Citace - Gringo / 06.09.2022 16:19

Muj zubar treba posila co pul roku SMSku: "Objednejte se." Mozna by to mohl nazvat zubarstvim ctvrte generace, ale o to nejde.
Jde o to, ze Partners se stale neprerodili z prodavacu pojistek a dalsich produktu do skutecnych poradcu. Treti generace poradenstvi? LOL.
Asi máte problém s pochopením textu... Psal jsem, že jste zřejmě narazil na špatného člověka, což se může stát u každé poptávané profese... Co jsem jenom nechápal, že jste se chlubil 5 lety "přešlapování na hrábích" a dával to za vinu Partners... "Můj" poradce mě také informuje pravidelně a je dokonce i pod Partners... A z jeho doporučení využiju ta, která mi dávají smysl...
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 9. 2022 17:42 | Expert

Třetí generace znamená mít na každém webu placenou a někdy i skrytou reklamu na Partners? (penize.cz, idnes.cz apod.)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2022 16:19 | Gringo

Muj zubar treba posila co pul roku SMSku: "Objednejte se." Mozna by to mohl nazvat zubarstvim ctvrte generace, ale o to nejde.
Jde o to, ze Partners se stale neprerodili z prodavacu pojistek a dalsich produktu do skutecnych poradcu. Treti generace poradenstvi? LOL.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 9. 2022 13:46 | TP

Citace - Gringo / 06.09.2022 10:53

Poradce pote, co vyridi hypo a shrabne provizi se neozve dalsich pet roku. Tento tyden mi volal nejaky klucina z Partnersu, jestli mi nemuze prepocitat povinne ruceni. WTF? To je ten pravidelny servis klientum, treti generace?
Asi holt nemáte štěstí na lidi... Ale přijde Vám normální se zlobit na zubaře, že jste u něho nebyl 5 let od doby, kdy Vám opravil zub, protože "se Vám neozval"? Jsou to Vaše zuby stejně jako Vaše finance...
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

6. 9. 2022 10:53 | Gringo

Poradce pote, co vyridi hypo a shrabne provizi se neozve dalsich pet roku. Tento tyden mi volal nejaky klucina z Partnersu, jestli mi nemuze prepocitat povinne ruceni. WTF? To je ten pravidelny servis klientum, treti generace?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jakub Havrlant

podnikatel a investor

Kateřina Neumannová

podnikatelka

Jakub Havrlant
ÚSPĚŠNOST
66,67 %

z 3 duelů
×
Kateřina Neumannová
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services