Ropa zlevňuje, koruna posiluje. Trhy věří v příměří

Jiří Hovorka | rubrika: Aktuality | 14. 3. 2022 | 6 komentářů
Na Ukrajině se dál bojuje, trhy dnes ale věří, že by válka nemusela být na dlouho. V reakci na včerejší slova vyjednavačů, že hovory o příměří poprvé výrazně pokročily, dnes posilují akcie nebo česká koruna, naopak cena ropy klesá.

Přidat nový příspěvek

Diskuze na webu www.penize.cz se vždy věnují pouze tématu, k němuž se vztahují. Rozhodně nesuplují funkci Poradny. Máte-li proto jakýkoliv dotaz, obraťte se prosím přímo na naše odborníky, kteří vám rádi pomohou. Na dotazy vložené do Poradny standardně odpovídáme do čtyř pracovních dnů, obvykle se ale dočkáte reakce mnohem dříve. Pokud dotaz vložíte do diskuze, s velkou pravděpodobností na něj nikdo nezareaguje. Děkujeme za pochopení.

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

14. 3. 2022 21:51, Pag

Takže u nás vše podraží. Alespoň doposud to tak bylo.

+4
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

8. 4. 2022 15:22 | Nina

Dobrý den všem, jmenuji se NINA, chci moc poděkovat proroku ODIBOHOVI za obnovení míru zpět do mého manželství po deseti letech manželství můj manžel ROBERT SMITH se rozhodl opustit mě a naše dvě děti kvůli jiné ženě, jednoho čtvrtečního odpoledne i viděl jsem příspěvek o Dr. ODIBOH, jak pomohl ženě přivést zpět jejího manžela z rukou jiné ženy Rozhodl jsem se ho kontaktovat ohledně problému, kterému čelím ve svém manželství DR ODIBOH mi řekl, ať si nedělám starosti, že díky Boží moci, nikoli naší moci manžel se ke mně vrátí, řekl mi, co si mám koupit na modlitbu, což jsem udělala po třech dnech, můj manžel mi zavolal, že je mu líto, že mě a naše dvě děti kvůli tomu opustil, zatímco jsem řekl ok, slova mých lidí nestačí děkuji vám DR ODIBOH za vaši pomoc říkám Bůh vám a vaší rodině žehnej za obnovení míru zpět do mého života DR ODIBOH TAKÉ POMŮŽE S NÁSLEDUJÍCÍMI PROBLÉMY. POTŘEBUJETE TAKÉ ŘEŠENÍ NÁSLEDUJÍCÍHO PROBLÉMU, KONTAKTUJTE HO TAKÉ.
(1) Pokud chcete své EX zpět. (2) pokud máte vždy špatné sny. (3) Chcete být povýšeni ve své kanceláři. (4) Chcete, aby za vámi běžely ženy/muži. (5) Pokud chcete DÍTĚ. (6) Chcete být BOHATÍ. (7) Chcete připoutat svého manžela/manželku, aby byl váš navždy. (8) Pokud chcete své peníze zpět od někoho, kdo je nechce vrátit (9) Jak jste byli PODVEDENI a chcete získat zpět své ztracené peníze. (10) pokud chcete zastavit svůj ROZVOD. (11) pokud se chcete rozvést se svým manželem. (12) pokud chcete, aby vaše přání byla splněna. (13) Těhotenské kouzlo k početí dítěte (14) Zaručte, že vyhrajete znepokojivé soudní případy a rozvod bez ohledu na to, v jaké fázi (15) Zabraňte rozpadu vašeho manželství nebo vztahu. (16) Vyhrajte kouzla v loterii
JEHO KONTAKTNÍ ADRESY JSOU: WHATAP: ČÍSLO:+2347048883838 EMAIL: odibohsolutionhome@gmail.com
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 3. 2022 13:04 | Aleš

Na CNN včera jeden z vysoce postavených osob z armádních kruhů řekl., do 10 dnů bude podepsána úmluva s Ruskem. A jelikož ten akt vyhovuje, jak Američanům a EU, tak se asi stane, držme si palce, válka je hrozná věc.
+1
+-

15. 3. 2022 7:56

toje dobre ale cesi chudnou moc drahota vseho je srazi na kolena
+2
+-

14. 3. 2022 23:28 | Tony Rejman

Jak to vidím? Tonoucí se svět se stébla chytá. Ještě nikdy jsem si tolik nepřál, aby bylo jako z ocele a vydrželo. Najde se fenomenální diplomat, který zklidní tento svět? No a teď něco proti špatné náladě. Dnes jsem slyšel na benzince vtip - jaké ceny a služby prý budou v dubnu na benzinkách. 1. týden - benzín za 100,00Kč. 2. týden - benzín jen na příděl. 3. týden - benzín jen pro IZS. 4. týden - zapůjčení oslího spřežení...Světu mír.
+1
+-

14. 3. 2022 21:51 | Pag

Takže u nás vše podraží. Alespoň doposud to tak bylo.
+4
+-

14. 3. 2022 16:56 | Škodolibka domácí

Trhy ... to je taková paní Columbová .. hýbou celým světem a nikdo je osobně nikdy neviděl.
0
+-

Ušetřete s Peníze.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  15 937 900 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Spočítejte si

Finanční rezerva

měsíců
%
měsíců

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Doporučujeme

Kopejte kryty, nebo jeďte na Zéland. Hrozba atomové války je zpět

Kopejte kryty, nebo jeďte na Zéland. Hrozba atomové války je zpět

S pokračující válkou na Ukrajině se stále více mluví o možném použití jaderných zbraní....více

Jak normální je, aby pětatřicetiletí chlapi spali s patnáctiletými holkami?

Jak normální je, aby pětatřicetiletí chlapi spali s patnáctiletými holkami?

Kauza z minulého týdne, kdy dva muži ve středním věku odvedli do hotelu dvě dívky, kterým...více

Polepšený Benzema válcuje Evropu. Dřív dělal problémy, teď zázraky

Má za sebou úžasnou sezonu, kterou může pozlatit. Karim Benzema chce dotáhnout Real Madrid...více

Dokedy musí dieťa sedieť v autosedačke? Definícia zákona je pomerne prekvapujúca

Dokedy musí dieťa sedieť v autosedačke? Definícia zákona je pomerne prekvapujúca

Každý rodič pozná problémy s prepravou svojich malých ratolestí. Dokedy musia mať deti...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Brůna

podnikatel, Husky

Jaroslav Brychta

finanční analytik

Petr Brůna
ÚSPĚŠNOST
64,10 %

z 39 duelů
Jaroslav Brychta
ÚSPĚŠNOST
46,43 %

z 28 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.