Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 41 komentářů)

22. 2. 2018 14:40 | Vladimíra Brtnová

Dobrý den. Zajímalo by mě, kolik peněz jsem v roce 2017 doplatila za ředepsané léky a zda VZP proplací peníze nad stanovený limit? Kolegyni, která je u jiné zdravotní pojišťovny přišel doplatek 2 500,-- Kč. Děkuji za odpověd
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 12. 2017 2:51 | Pavel Fritz

Moje manželkaJana Fritzová byla 22.9.2017 operována na výměnu kyčelního kloubu.Po krátné rehabilitaci ve zlínské nemocnici T.Baťi byla poslána domů.U pobočky VZP v Kroměříži si uplatnila žádost na lázeňskou léču,což je do tří měsíců od operace nárokové.Poukaz na doléčení dostala v termínu nástupu 22.12.2017 přes vánoční a novoroční svátky do lázní Darkov.Pí Baďurová,která má ve zlínském kraji toto na starosti by jistě v takto určeném termínu nenastoupila.Myslím si že když je nám již přes 70.let tak se nehledí na osobní potřeby staršího občana.Výše uvedený termín byl navíc určen přesně tři měsíce od operace.S takovým to jednáním nemůžem být spokojeni a pokládáme tuto činnost za špatně odvedenou práci lidí,kteří to mají na starosti.I my máme rodinu.S pozdravem Jana a Pavel Fritzovi
-4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2017 8:57 | Staněk

Zemřel podnikatel-OSVČ, který zaměstnával 2 zaměstnance. Nevím jak postupovat dál po jeho smrti, když jim zatím nikdo nemůže dát výpověď. Děkuji Staněk
-20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 11. 2016 11:28 | Fučíková Bižena

Dobrý den, je možné u VZP zjistit, (jako to je u jiných zdr. pojišť.třeba OZP) průběžné kontrolní výpisy všech mých doplatků, za léky, které mi byly předepsné během roku ? Děkuji.
-10
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 8. 2016 9:26 | oldrich janak

bude všeobecna davat přispevek na vitaminy tak jak to dělaji jine pojištovny dekuji
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2016 21:04 | Eva Bernreiterova

Dobry den,
Hradi a nebo prispiva pojistovna na antidekubitni matraci? Prosim sdelte mi detailni postup jak o matraci zazadat, jake formulare musi lekar vyplnit atd. Dekuji, s pozdravem, Eva Bernreiterova
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 12. 2015 13:51 | Vladimír Mervart

Prisím je hrazeno odstranění Xantelasma .Děkuji
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 12. 2014 14:08 | Marie Žemličkova

Také jsem se chtěla zeptat na polplatky.Jezdím každý rok na rehabilitaci na Pleš a najednou se platí 150,-Kč.Prý nadstandart! Vím co nadstandart je,ale tento tomu neodpovídá.Koženkové matrace,jídlo vlažné a ještě k tomu v otlučených talířích a druhým přiklopeným.Těžko se to odlepuje.Sprcha ano,ale pro šest lidí a to průchozí pokoje.ATD.Tak jaký nadstandart.Majda
-7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 7. 2013 21:05 | gavota

Dobrý den, mám stejný problém jako Vy. Prosím, můžete se mi ozvat na moji mailovou adresu? Děkuji. ecumrdova@seznam.cz
-6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

2. 4. 2013 10:12 | lucy

Dobry den prosim jak si mam zazadat o prispevek na ockovani?syna jsem Nechala ockovat prevenarem 13 doplatek je pokazde 350kc platila jsem jiz dvakrat.dekuji
-9
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 11. 2012 9:33 | korenovsky jaroslav

proc jeste neprisla sprava o vyuctovani za 3 kvartal.
-5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2012 19:23 | Vlastimil Němec

Tahle pojišťovna je to nejhorší co může být, dlouhodobě neplatí nemocnicím a lékařům a to nemluvím o příspěvcích na léky a jiné věci, které jsou u jiných pojišťoven standart. Jak je možné, že pojišťovny, které tyto věci platí a pořád vydělávají a VZP je ve ztrátě (je to státní, politici kradou a to co jiná pojišťovna dělá s jedním člověkem pro celý okres, tak VZP má čtyři pobočky a to nejsou kanceláře, ale paláce a hromady zaměstnanců). Honem od nich pryč a k jiné pojišťovně nebrat 111 a 211.
+24
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 10. 2012 12:06 | Miloš Raim

Dobrý den. Již několik let užívám lék ENELBIN RETARD. Dnešního dne jsem si volal ošetřujícímu lékaři a žádal o předepsání tohoto léku.Sestra mi bohužel sdělila, že si již tento lék budu hradit v plném rozsahu. To znamená, že již nebudu potřebovat recept ? Jsem tímto sdělením značně rozladěn a uvažuji, že v mých 72 letech a po dlouhodobém placení zdravotního pojištění ho přestanu užívat a budu čekat na reakci těla. Myslím, že šetříte na nesprávném místě. S přáním pěkného dne Miloš Raim, Jablonec n.N.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 9. 2012 8:01 | jirik vaclav

je mozne aby pojistovna zaplatila alespon cast ceny operace vetchozrakosti obou oci na ocni klinice Gemini v Pruhonicich. Dekuji za odpoved.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 8. 2012 11:15 | Miluše Talecká

Dobrý den..slyšela jsem v médiích..že vzp přispívá na ortopedické matrace..potřebovala bych vědět jakým zpusobem postupovat,pokud bych o to měla zájem..Děkuji Talecká.
+17
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 7. 2012 9:19 | Josef Jaros

Vážení na kůži po těle a na místech mezi nohou a podpaždím se mi tvoří výrůstky ,které při práci bolí a znemožnují mi dobrý pohyb občas si je nechám odříznout.Hradí VZP tuto léčbu tak abych mohl normálně pracovat bez těchto potíží jsem jako většina obézních starších lidí.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

23. 6. 2012 10:00 | vaclavikova dana

Vyzvedávám občas panu S´vábenskému(bratrovi)lék Frontin,na který jsem vždy v lékarně děčínské polikliniky doplácela přes 30Kč(dubnu).Ted´v červnu bratr doplácel 210Kč,to došlo k tak nepoměrnému zdražení,během 2 měsíců?Aniž by byl pacient vůbec nějak informován?Děkuji předem za vaši odpovědˇ.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 6. 2012 13:17 | Olga Pešavová

Dobrý den. Mám dotaz, na který nemohu nikde najít odpověd. Mám syna 6 let. Od 3 let má cukrovku a v poslední době si hodně stěžuje na chodidla, že ho bolí. nakoupili jsme už spousty bot,ale asi nikdy né ty pravé. Chci se vás tedy zeptat, zdali VZP přispívá nějaké peníze na boty a kde bych měla žádat o poukaz. Díky Pešavová.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 5. 2012 22:25 | Hana Matoušková

Dobrý den, ráda bych se touto cestou informovala o příspěvku na očkování pro dceru / v únoru měla 15 let/ proti rakovině děl. čípku. Děkuji Matoušková
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 12. 2011 16:41 | Ladislav Čepelák

Jakým způsobem lze zjistit,jestli mě pojišťovna něco vrátí při pořekročení limitu.Děje se to automaticky nebo se musí poslat nějaká žádost? Děkuji
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Mertlík

exministr a ekonom

Tomáš Karpíšek

restauratér a podnikatel, Ambiente

Pavel Mertlík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Tomáš Karpíšek
ÚSPĚŠNOST
50,00 %

z 2 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services