Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 45 komentářů)

17. 5. 2018 11:41 | Zdeňka Jonášová

Jsem u této pojišťovny od jejího založení. Vždycky jsem byla spokojena, ale do září přestoupím ke Všeobecné zdrav.pojišťovně. Mám problémy s ekzémem na rukou. Je to velice bolestivé, jsem prakticky vyřazena z normálního života. Sama jsem si zjistila Dermacentrum v Brně, kde se tyto nemoci léčí laserem. Podle informací toto léčení hradí OZP, ale po vyšetření mi bylo sděleno, že v Brně si je musí hradit pacient. Protože už jsem zoufalá, tak jsem si musela vypůjčit (jsem důchodkyně a vdova). Jedno ošetření stojí více jak 800 Kč. Se slevou jsem platila za 10 ošetření 6800,- Kč. A to má pojišťovna hradit 20 ošetření. Jsem zklamaná, že po tolika letech se budu muset přehlásit k jiné pojišťovně. Ale nechápu, proč to hradí např. v Praze, Hradci Králové atd. a v Brně ne. Zkrátka jsme si všichni rovni, ale někteří rovnější.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 2. 2018 19:08 | Jitka Kratochvilová

Jsem u nich mnoho let a vždy jsem byla spokojená. 29.1.2018 jsem byla na plicním a paní doktorka mne prosila abych se přehlásila k jiné pojišťovně, že jim skoro nic nehradí, že pracují skoro zadarmo. Že dřív byli spolehliví, ale po různých sloučeních s jinými subjekty teď nestojí za nic. Tak se přehlásím jinam.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

13. 6. 2017 11:41 | Berenika

Přesla jsem k OZP když jsem čekala svého syna. Velmi mě zaujalo jaký mají parádní benefity pro nastávající maminky a teď i online kontrola těhotenské cukrovky to mě velmi mile překvapilo.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2017 19:28 | Janča

Oborovka mě mile překvapila. Nejsem u nich sice pojitěná,ale nedávno u nás stála jejich mobilní pobočka a nestačila jsem edivit,že nemají problém s tím, že u nich nemám pojištění a i přesto mě změřila tlak i zrak. Opravdu musím říct jen tak dál.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 6. 2017 21:58 | Linda

Jsem u OZP již třetím rokem a jsem nadšená. Mají mnoho benefitů zaměřený především pro maminky s dětma a to mě přesvědčilo k ním přejít. Opravdu nelituji.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 5. 2017 14:59 | Marcela Řezníčková

Mému muži oborovka poslala ke 40tinám email, že má hrazenou prevenci rakoviny prostaty a i když se bránil, tak jsme na vyšetření byli a díky tomu jsme mohli zakročit ve velice ranném stádiu, takže za mě má oborovka určitě velké plus
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 5. 2017 21:27 | Zdenicka

Jsme u ozp celá rodina pojištěni již už 4 rokem. Jsem s nimi velmi spokojená jejich benefity jsou bezkonkurenční,programy pro lidi mají smysl a vitakarta to je velký pomocník. Za mě nejlepší pojišťovna.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

6. 12. 2016 9:56 | Monika Kalášková

Celá naše rodina má OZP. Každý rok čerpáme ruzné příspěvky a žádný dr nikdy neodmítnul, že by s ní neměl smlouvu, takže za mě OK.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 6. 2016 7:06 | Pavel

Souhlasím s Vámi. Benefity ZP má. A budete s ní spokojena, dokud vážně neonemocníte. Poté totiž zjistíte, že odborní lékaři nechtějí s OZP spolupracovat kvůli výši odměn a i v tak velkém městě, jako je Brno, těžko budete hledat kvalitního diabetologa, který má s nimi smlouvu. Mé praktické lékařce již odmítli hradit i odběry krve, na které jsem chodil jednou za měsíc. Nyní tak chodím jednou za dva měsíce a jelikož se mi diabetes zhoršuje, musel jsem odejít k jiné pojišťovně. OZP je skvělá pojišťovna, jen nesmíte být vážně nemocní.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

12. 5. 2016 22:12

potřebuji číslo účtu kam se platí pojistné za zam+ěstnavatele !!!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 11. 2015 13:19 | Alena Š.

My jsme už několik let u Oborové zdravotní pojišťovny a jsme spokojeni, nemáme důvod se poohlížet po jiné zdravotní pojišťovně. Vyhovují nám jejich služby a benefity. Letos jsme využili příspěvek od OZP na obě děti. Je to super, to je jedna z věcí na které by měli všechny pojišťovny přispívat.
+7
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 10. 2015 8:51 | Aneta Zálišová

Jsme u OZP a jsme spokojeni, online lékař, široký výběr benefitů a že pojišťovna nabízí i programy nad rámec doporučených.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2015 21:10 | MIlan

Stačí mít vitakonto a dneska už je i aplikace na mobil, pokud se tam nemůžete dovolat zkuste facebook tam odpoví do 24h na jakýkoli i ten nejhloupější dotaz. OZP je jiná než ostatní pojišťovny alespoň v tomto - komunikaci. Žádný telefoní automat jako u Vodafounu:-)
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 5. 2014 9:10 | Marhoulová

Jsem na telefonu už 5 min a stále nikdo nebere tel. i když na začátku je řečeno, že čekací doba je do 3 minut. Chci se optat na to kolik dcera bude platit za zdravotní tady když odjíždí jako Aupair do Anglie na rok, ale nutně tady potřebuje dostávat 1 týdně injekce nutné k životu.Chceme zaplatit poj. tady i v na pobyt v zahraničí. Jelikož se nemohu dovolat prosím o pís. odpověď. Děkuji M
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 8. 2013 21:54 | Z.Pokorný

Dobrý den.Zajímalo by mě, jakým způsobem je hrazena aplikace Lucentisu IVT, neboť na klinice mi bylo řečeno, že již vyčerpali daný limit peněz a tudíž mi nemohou látku aplikovat.Děkuji za odpověď. Pokorný
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 8. 2013 11:46 | Miloš Flekal

Chtěl jsem se optat zdali přispíváte na letní pohybové tábory dětí děkuji Flekal.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2013 10:31 | Elena Markovičová

JE mi 65 let a nechala jsem se přeočkovat proti klíšťové encefalitidě.Každý rok beru antibiotika /letos již po páté/ na boreliozu a s klíšťaty mám velký problém. Zaplatila jsem 850 kč a chci se zeptat jestli dostanu nějaký příspěvek.Děkuji Markovičová
+16
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 5. 2013 10:26 | Elena Markovičová

je mi 65 let a nechala jsem se přeočkovat proti klíšťové encefalitidě, zaplatila jsem 850 kč a chci se zeptat jestli dostanu nějaký příspěvek.Klíšťata na mne hodně jdou a každý rok beru antibiotika na boreliozu, teď už po páté.Jsem nosičkou BRCAl a mám stále nějaké potíže.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 3. 2012 11:04 | magdalena perglerova

dobrý den mám kvám malou prozbu ,já od dubna ,jsem u váší pojištovny mohla bych se zeptat kdy mi bude zaslána karta pojištěnce,ja jsem v jinym stavu těhotenstvi 3 mesice , bez karty nemám nárok na kontroly , mohly by jste mi ji co nejdřive poslat , na adresu novy brezenec255 jirkov,43111 dekuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 3. 2012 8:51 | Slávka Bartošová

Dobrý den chci se zaptat zda proplácíte rehabilitační ošetření. Děkuji
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Pavel Telička

politik a lobbista

Ondřej Bartoš

podnikatel a investor, Credo Ventures

Pavel Telička
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů
×
Ondřej Bartoš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services