Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 45 komentářů)

24. 9. 2022 21:26 | Lalama

pracuji v soukromém sektoru a taky jsem pojištěná u OZP
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

31. 7. 2022 20:26 | Stanka

máme u nich celé rodina sjednané zdravotní pojištění a všechno je v pořádku. Používame i tu jejich aplikaci vitakartu
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 6. 2022 15:18 | Pedro

Ani já nemohu OZP doporučit. Kdykoli jsem chtěla čerpat jakékoli bonusy, byl problém a nebylo z toho nic. Zubní hygiena dcery: stála 800,- dostala jsem 350,-. U VZP proplatili kolegyni 500,- Jindy jsem chtěla uplatnit 10x návštěvu bazénu, chtěla jsem proplatit inzerovaných 500,-. Řeklimi: nebyla jste na preventivní prohlídce. Co na tom, že mě lékařka dělala odběry při jiné příležitosti a co na tom, že mi tetanovku píchla při jiném vyšetření. Volný termín na preventivku měla obvodní až po expiraci platnosti potvrzení. Všechny nasbírané bonusy propadají dříve, než je využiji. Je to ostuda, jak prezentují, že mají spoustu bonusů Kouzelné slůvko "až" 4000,- atd znamená, že byste museli strávit u té Vitakarty hromady času. Odcházím, neděkuji.
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 6. 2022 17:28 | to je jedno

Markéto nedoporučuji. Příspěvek na dentálku dostanete jen tehdy, když splníte několik podmínek. Musíte se trefit přesně do vymezeného období předložit účtenku ne starší než 3 měsíce a předložit potvrzení, že jste byla v daném období i na prevenci u svého zubaře. a pak vám proplatí 50% z účtenky. a kde máte 2000? to je jen klamavá reklama
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

18. 5. 2022 16:26 | Jana

Dobrý den, Markéto, jak spolu souvisí kredity a účtenky? Představuju si, že si například nechám píchnout očkování (klíšťovka), vezmu účtenku od praktika, předložím OZP a ti mi pošlou příspěvek (na klíšťovku je to 1000,-)... V čem je teda problém? Budu ráda, když to nějak líp popíšete. Přemýšlím totiž, že bych k nim přešla, protože na dentální hygienu přispívají až 2000,- (i když rozložené na 2×1000,-, ale i to by bylo pro mě v pohodě). Moje stávající VoZP totiž přispívá snad jen 500,- a přitom dnes už všude stojí dentální hygiena pomalu 1.500. Jinak u VoZP taky nemůžete použít účtenky starší tří měsíců. No, nějak jsem prostě z Vašeho příspěvku nepochopila souvislost kredity-účtenky. Moc děkuju za vysvětlení pro nechápavou :-D
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 3. 2022 14:40 | Markéta

Prezentuji svoje "bonusy" jako buhvico, ale davaji si sakra pozor, aby nahodou nezaplatili moc. Clovek musi sbirat kredity, a vezte, ze neni vubec jednoduche nejake ziskat (ziskavaji se napr. za prevenctivni prohlidky, podani prehledu osvc online apod.). Kredity se pak prevadeji na "bonusy" ruznymi koeficienty. Takze treba za nepovinna ockovani dostanete kredity krat 2 (vsichni radi pichaj, to vime), ale prispevek na pohybovy krouzek pro deti dostanete kredity DELENO 2. A to neni vse. Kredity maji EXPIRACI. A uctenky taky nemuzete pouzit starsi nez pul roku (treba ted v breznu 2022 muzu pouzit uctenku nejdele z 1.1.2022). Jeste se mi nestalo, aby se mi vhodne sesly kredity a uctenky. Vetsinou nemam kredity za co vycerpat. A kdyz nejakou uctenku nahodou mam, kredity vyexpirovaly! Jake prekvapeni! Dneska jsem se definitivne dona*rala a ja i moje 2 deti prechazime jinam.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 1. 2022 11:53 | Ladislav

Tato rdoby pojišťovna je jen banda zlodejskych krys kteří nabízí fetakum za sjednané zdravotní 1000kc na osobu. Pak fetaci chodí a prohlašují k pojišťovně cizí děti. Za každé dítě jim tato pojišťovna vyplatí 1000 Kč a ani nepotřebuji rodný list, stačí jim jméno příjmení a datum narození, když to rodiče zjistí a chcou to zrušit zavolá jim nějaká pizda prý ředitelka z pobočky Brno. S tím že ji to nezajímá že to zrušit nejde. Když voláte zpět už se nikdy nedovolate... Měl by se už o tuhle zlodějnu někdo začít zajímat.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 11. 2021 14:38 | Eva Heřmanska

Ležela jsem těžce nemocná napojená na přístroje 6 měsíců a pak se ještě 2 měsíce doléčovala,nechala jsem si poslat z pojišťovny vyúčtování celé léčby, celé to stálo víc jak milión Kč, oborová pojišťovna vše zaplatila
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 3. 2021 11:38 | Lucie

Přišla jsem z VZP a jsem spokojená. Nabídka benefitů široká, je sice různá v průběhu roku, a tak se to musí hlídat, ale příspěvky mají nevyšší ze všech pojišťoven. navíc mají aplikaci, kde jde všechno udělat online.
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 3. 2021 21:41 | Františe

Odešel.jsem od OZP po 20 letech, když mi po opersci odmítli lázeňskou léčbu.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 10. 2020 13:37 | Petr

Nevyplati se to. OZP ma nizke prispevky na vsechno co inzeruje. Potrebujete nejdrive nasbirat kredity. Bezne pojistovny: Vnitro, VZP, Vojenska ... nabizeji klientum daleko vice.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 7. 2020 8:43

s dlouhodobou drahou léčbou m,i nedělali žádné ciráty. Biologická léčba z důvodu dg. Morbus Crohn je pěkně drahá a dle zkušeností ostatních pacientů se jiné pojišťovny cukají, u mě OZP bez problémů...
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

29. 7. 2020 8:39

přesně jak popisujete, příspěvky nemáte šanci získat, protože prostě nenasbíráte kredity. Trapné...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

26. 3. 2020 17:16 | Ing. Ján Jankejech Topolová 583/17,78301 Olomouc-S

Nahlášení společného čisla učtu u Poštovní spořitelny č. ú. 271313236/0300 manželka Ludmila Jankejechová, nar. 24.1.1941
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 2. 2020 10:07 | Katerina

Dnes prvni negativni zkusenost s OZP. Chvastaji se mnozstvim preventivnich programu. Rozvodla jsem se vyuzit STOP INFARKTU. Objednala se na jedno ze dvou nasmlouvanych pracovist v Brne a prosla si klasickou preventivni prohlidkou, kterou mi dela prakticky lekar. Jen rozlozenou na dva terminy a casem stravenym zapisovanim informaci, ktere ma muj lekar k dispozici. Takze za me vysmech pacientum.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 6. 2019 14:16 | Martin

Jsem u OZP cca 20 let a do dnešní doby jsem se o nějaké benefity nestaral. Až teď jsem chtěl využít příspěvek na očkování a nestačil jsem se divit. OZP se chvástá skvělým bonusovým programem se spoustou benefitů. Benefitů je opravdu spousta, ale k jejich čerpání musíte využít kredity z aplikace VITAKARTA, které se nezískávají snadno a navíc kredity, které získáte, zpravidla po 6 měsících expirují. Kupříkladu já jsem získal za poslední 3 roky dohromady "krásných" 920 kreditů, což je samo o sobě lehce úsměvné. Nicméně díky průběžné expiraci se stav mého konta v průběhu 3 let vyšplhal maximálně na 400 kreditů a to pouze jednou a na chvíli. Teď, když poprvé chci využít nějaký příspěvek, tak mám stav 0 a mám nárok na velké krásné nic :-). Co se týče lékařské péče, tak mě zatím žádný doktor neodmítl kvůli OZP ošetřit, akorát si občas postěžují a doporučují mi přejít jinam. Tak teď jejich doporučení vyslyším a jdu k VZP.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 5. 2019 2:10 | Hubert

Právě řešíme nějaké drobnosti s evidenci na OZP. Koukám jak slušně tato pojišťovna zatápí plátcům a říkám si jaké tzv bonusy či nějaké přednosti přináší svým pojištencům. Pomalu dochazím k závěru, že pokud jste zdraví má tato pojištovna drobné programy pro děti či maminky. Určitě je to dobré, pokud clověkovi nic není a řeší takovéto problémy.Nikde ale nejsou zkušenosti jak se tato pojištovna chová v případě že o něco jde, kdy se musí dražší léčba schvalovat revizním lékařem a pokud vezmu svoji zkušenost s touto pojišťovnou co je schopna udělat pro pár korun a vezmu toto jako jejich vlastnost. Má někdo zkušenosti jak se tato pojišťovna chová ke svým pojištencům když třeba dlouhodobá léčba stojí třeba 50.000 měsíčně, nebo jaká je následná péče v případě úrazů či opravdových zdravotních komplikací ?
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 4. 2019 23:31

Nechápu jak tu může být tolik pozitivních ohlasů na OZP. Za poslední 3 roky jsem jim povinně zaplatil 60 000kč, z toho mi "proplatily" lékařské úkony za 10 000kč, kam příjdu, tak prostě musím platit.
Za poslední 3 roky se mi nastřádaly body (jejich způsob čerpání bonusů) které můžu vyměnit za 260kč. Body mají platnost 6 měsíců, pak to propadá. Těch pár korun co mi tam zbylo mi už ani nevyplatí protože chybová hláška ve smyslu "přecházíte k jiné ZP". Raději přecházím k VZP kde mi každý rok dají 500kč na fitko.
Tohle je odpověď na dotazy jestli se vyplatí přecházet k OZP.
+12
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

12. 2. 2019 10:32 | Michal

Dobrý den, mohli byste mi poradit a dát nějaká názor na OZP? Teď jsme celá rodina u VZP a přemýšlíme o přestupu. Zatím jsem dost nejistý. Viděl jsem tento článek https://recenzezdarma.cz/ozp-recenze/ kde ji docela chválí a jsou tam zajímavé benefity co může poskytnout, ale osobně jsem to ještě od nikoho neslyšel, tak kdybyste mi mohl někdo aspoň poradit tady byl bych vděčný.
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

2. 12. 2018 23:16 | Alena

Hradí pojišťovna polohovací postel pro nepohyblivého pacienta ?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Stránka 1/3

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Libich

ekonom

Zdeněk Škromach

politik

Jan Libich
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Zdeněk Škromach
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services